What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Offtopic Thread

Holan

Member
Wydaje mi się jednak, że lepiej iż ona jest, niż miałoby jej nie być :)
Po pierwsze, to tylko pierwszy mały kroczek ( kiedyś go trzeba zrobić ).
Po drugie, nadal trzeba zachowywać ostrożność, ale przynajmniej w przypadku jeśli powinie się komuś noga - jest szansa.
Być może niektórzy policjanci wiedząc , że nic im nie da wykrycie sprawcy czynu zabronionego w postaci posiadania "połówki" będą dawali sobie spokój, i co poniektórym upiecze się wjazd na chatę i znalezienie czegoś więcej ;)

Lepszy rydz niż nic , hehe
 
C

CatchYourBreath

, ale przynajmniej w przypadku jeśli powinie się komuś noga - jest szansa.

prokurator moze odstapic od zarzutow, ale nie musi czyli pewnie bedzie tak samo ze jak kogos sprzedaz to Cie puszcza :)
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
mam pytanie odnosnie odmiany Queen Merry(niewiem czy dobrze napisalem)czy mial ktos z was z nia do czynienia??bede wdzieczny za info.

pozdro
 
P

piterr

3d2329eca026e82a5ce731d992c5a4cc.png
 

Cannagraphic

Active member
Skoro Off to Off : )
An open redirect is a vulnerability that exists when a script allows redirectionto an external site by directly calling a specific URL in an unfiltered,unmanaged fashion, which could be used to redirect victims to unintended,malicious web sites. A web application accepts a user-controlled input that specifies a link to an external site, and uses that link in a Redirect.

A similar vulnerability is reported in Google by "Ucha Gobejishvili ( longrifle0x )". This problem may assist an attacker to conduct phishing attacks, trojan distribution, spammers.
Url: accounts.google.com/o/oauth2/auth?redirect_uri=http://www.something.com
Same vulnerability in Facebook, Discovered by ZeRtOx from Devitel group:
facebook.com/l.php?h=5AQH8ROsPAQEOTSTw7sgoW1LhviRUBr6iFCcj4C8YmUcC8A&u=www.something.com
 

ziben

Active member
Veteran
Witka. Co myślicie nad spolszczeniem IC? W końcu jesteśmy jednymi z najbardziej udzielających się narodów i myślę, że niejednemu użytkownikowi przydałaby się taka opcja. Ja osobiście dosyć ogarniam angielski, a w razie wu opieram się chociażby na translatorach, ale nie ukrywam też, że często mam problem, bo się tutaj po prostu można zagubić.
 
A

AsiaSrasia

Witka. Co myślicie nad spolszczeniem IC? W końcu jesteśmy jednymi z najbardziej udzielających się narodów i myślę, że niejednemu użytkownikowi przydałaby się taka opcja. Ja osobiście dosyć ogarniam angielski, a w razie wu opieram się chociażby na translatorach, ale nie ukrywam też, że często mam problem, bo się tutaj po prostu można zagubić.

Co masz na mysli, piszac "spolszczenie IC"?
Jakos nie moge tego ogarnac... Przeciez jestes na polskim forum, juz bardziej polskie chyba nie moze byc. Czy moze?
:bump:
 

ziben

Active member
Veteran
Nie chodzi mi oczywiście o treść. A o spolszczenie np tego co znajduje się poniżej:

'post quick reply' na 'szybka odpowiedź'
czy
'go advanced' na 'zaawansowane'

:)

I tak cała reszta stronki.

O ile to w ogóle możliwe. Jak nie, nie było tematu.

:tiphat:
 

ziben

Active member
Veteran
Dzięki ironCELL :thank you:

I jeszcze jedno pytanko, skoro to OT :D

A dotyczy ono punków, karmę :) po jakim czasie zmieniają się 'zielone prostokąciki' pod avatarem? Tzn, ile trzeba dostać pkt żeby doszedł nowy klocek haha :tiphat:

:dance013:
 

Latest posts

Latest posts

Top