What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Mancare poti baga destula, jointuri desigur spre deloc daca vorbim de sanatate si sa nu fii afectat. Cred ca depinde de la om la om. Eu nu simt nici o problema nici la 10-20 grame pe zi, dar probabil trebuie adaugat un "inca" aici. Si, bineinteles your mileage may vary.
Mai e si problema ce bagi, ca stiu multi baieti care s-au prajit si ei cred ca e de la iarba, eu tind sa cred ca si mizeriile din ce au fumat de cumparat au avut ceva de-a face cu asta.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Nu stiu o limita la consum de thc. Daca consumi din gradina ta si iti faci mai multe tipuri, sativa, sativa indica, astea nu prea te prajesc pe termen lung.
Depinde si de persoana, ce procesor are, ce a consumat inainte etc

Indica, indica sativa te prajeste mai mult, de asta este recomandata persoanelor cu probleme de sanatate, pentru sedentarism, pentru persoane cu burta mare, pentru nespalati, ciuperci pe la picioare :joint:

Persoanele care au activitati zilnice in general fumeaza sativa, daca vor sa se tina de treaba.

@exploziv e rastaman, ca toti de pe aici!
Tine o comunitate in spate, deci nu te prajesti daca este facuta de tine fara chimicale :biggrin:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
The groups that form Germany’s coalition government struck a deal last week on cannabis legalization, setting the stage for the new law to take effect in the spring.

Now, the proposal will be considered by the country’s parliament, with a vote expected later this month.

in cehia inca se discuta in parlament , si azi au interzis hhc hhcp thcp! asteptam cu nerabdare sa vedem ce va fi ! Mult noroc baieti!
 

GooD1Man

Member
Auzisem ca au interzis si in romania HHC? E adevarat?
Da, iti cumparai efectiv din mall in plm =)))
Poate poate dupa alegeri se decriminalizeaza si la noi, oricum gaborii parca sunt mai relaxati cu "fenomelul". I-a prins pe 2 tovarasi cu 2 grame la ei si nu le-a facut nimic.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Aici au cumparat "edible" ursuleti de aia colorati (jeleuri) mamele la copii si au mancat inpreuna nestiind ce sunt si copii au intrat la urgente, apoi fenomenul sa raspandit repede , plus ca mai erau si tonomate de astea in care bagi bani si iti cade produsul ales si avea acces si copii la acele tonomate de asta sau si alertat si au modificat legea repede! Iar de legalizare ce sa zic .... legalizare nu va fi dar va fi cumva tolerata iarba si controlata , iar consumatorii vor fi inregistrati! sau ceva de genul !!!
De romania nu stiu nimic de ceva timp!!
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Sugari drogati de parinti! Ce vremuri!
Ursuleti nu am vazut. Dar, tiple colorate tip center shock (guma cu gel acru in ea) ssh ssd si alte rahaturi hardware.
La ce denumiri au zici ca-ti faci upgrade tip PC.

In tarile dezvoltate la moda sunt pastile tip aderal, ritalin etc, in tarile nedezvoltate suficient se vand stropeli, ssplm, ursuleti si alte cacaturi.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Am răcit rău. Așa că am făcut și o pauză!! Nu știu cât o sa pot să o țin pauza, vedem! Și m-am apucat de Amazon KDP (Print on demand), asa ca mare parte din timp cu asta il ocup! Noroc și multă sănătate!
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
@GooD1Man, la ce scriu ziarele cica gaborii ar vinde, de asta sunt relaxati ei.
Prietenii tai sunt relaxati probabil de la ursuleti? Sau sunt prieteni cu ei?
Toate stirile duc spre ei, pol dro, pol dealer, pol capul retelei, etc

@vasy2009sile, pauza de la servici pentru ca esti racit?
Toti cohaim putin in perioada asta, mai ales cei care merg la servici.

@vasile, suntem bine :joint:
Si tu esti la pauza?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Un covidut micutz, cat sa nu fii plicticutz..

Covidul de umbla acum cica te dor toate de zici ca ai cea mai mare gripa si febra musculara pe deasupra.
 
Last edited:
Top