What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Atunci multumim pentru aceste beneficii!
Suntem bucurosi de acest privilegiu!
Dar nici prin cap nu mi-ar fi trecut sa fac asta!
Multa sanatate tuturor!
Care imi recomandati un strain pentru creativitate!
M-am apucat de scris , facut carti , a dat peste mine talentu de ma daramat si nu ma pot ridica , incep sa o iau pe urmele lui jtm!
imi trebuie ceva care sa ma tina focusat si creativ dar nu stiu ce sa aleg la ce este astazi pe piata!
Acum bag de la colt de imi rupe capul !
Nu prea sunt asa incantat!
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
@vasile, daca ai ceva bun tragem amandoi :joint:
Veteran, veteran rezervist, soldat, papagal, dezertor.

O banca de seminte icmag cred ca ar fi suficient pentru sustinerea comunitatii websiteului si ce cheltuieli mai sunt pe langa.

Acum ca primim grade, avem voie sa facem diferente cum face sistemul cu oamenii? :devilish:
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Eu am gasit un strain interesant pentru mine. Am achizitionat echipamente sportive de x.xxx de banuti de la ea :joint:

Brainkiller (nu mai stiu de la ce banca) dar a fost interesant!
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Zicea un pui de securist pe vremea lu' ceau' : "Capitalistii is mai comunisti decat noi."
Acu-i dau dreptate: am castigat o excursie-n juru' icmag-ului... :laughing: (veteranii, de...)
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Eu unu' m-am sictirit de atata abureala cu razboiu' pizdii, sa inceapa dreaku' odata!
PT CINE NU E CLAR:
Asta e al 3lea Razboi Mondial si nu e in Ucraina, e in Europa.
Dak te uiti pe harta vezi Ucravortonia kiar deasupra noastra.
L-au adus aicea aliatii nostri pedofili, ca sa scada euro si sa ramana dularu' sculat.
Dak vrei sa scapi de razboi, du-te pe alt continent.


:tiphat:
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
RAZBOIUL E BUN! Ne arata care-s adevaratele valori, nu ce latra astia-n propaganda comerciala, politica, sociala, religioasa si de alta natura.
Cand incep cu bombardeaua si lipsurile, tu esti luat cu japca sa aperi patria si vezi invartitii cum isi pun avortonii la adapost, ii trimit pe alte meleaguri sa nu fie recrutati accidental, vezi si spurcaciunile (emigrantii) de stau pe social de mii de euro cum incep sa se refugieze in alte parti, atunci incepi sa intelegi!
Daca aplic pt somaj sau ajutor social, iau cel mult cateva sute de lei pe luna, nu ca ciuhapii de se lafaie veniti din curu' lumii.
Atunci intelegi ca degeaba au luptat si murit stramosii tai, ca un... exemplar de alta culoare sau religie e mai apreciat decat tine, ce plm patriotisme si alea-alea, e smeker omu'....
De unde si vb: La placinte inainte, la razboi inapoi.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Da ne sustin americanii bre, in caz de razboi! :joint:
Cre' ca-s singuru' care stie ca glumesti! :laughing:
Americanii au obiceiul istoric consemnat de a-si abandona aliatii cand le e lumea mai draga.
De la sf lu' RM2, de cand ne-au lasat cu okii-n soare luptatorii din rezistenta anticomunista (si nu ne-am invatat minte!), apoi Coreea, Vietnam, + sute de alte razboaie de care nici n-ati auzit si pana in Afganistan.
Americanii si-au lasat TOTI aliatii prada dusmanului, si-au luat rpd ciordeala si personalu' si-au sters-o englezeste.
Nu ma crede pe mine, intreaba-l pe gugle.
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
...
Care imi recomandati un strain pentru creativitate!
M-am apucat de scris , facut carti , a dat peste mine talentu de ma daramat si nu ma pot ridica , incep sa o iau pe urmele lui jtm!
imi trebuie ceva care sa ma tina focusat si creativ dar nu stiu ce sa aleg la ce este astazi pe piata!
Acum bag de la colt de imi rupe capul !
Nu prea sunt asa incantat!
Indraznesc sa-ti recomand sative sau hibrizi sativosi (majoritar).
Depinde si de persoana ce-i drept, dar merge bine Cheese original, acum astept Dr Grinspoon (heirloom).
Cauta d-alea cu bud-u' coada de vulpe, ai ceva de misunat, recomand sa scormonesti prin posturile lui VanVulpen ca sigur gasesti referinte.
Sau ia-te dupa descrierea strain-ului de catre vendori, orientarea fiind catre sative. Parerea mea.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
@piramidon, ai punctat bine cum s-au retras din fiecare razboi de zeci de ani :D
Unde crezi ca o sa fie putin mai sigur?

Acasa mort de beat cazut intr-un șanț?
Pe ocean? Prin delta dunarii?
 

Latest posts

Latest posts

Top