What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
picture.php


Abia mi-am revenit!
:muahaha:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Hehe, buna treaba cu apa aerata. Asa fac si eu cand am udarea pe automat. Am o pompa ce agita apa si o aereaza inainte cu 30 min de a incepe pomparea. Daca ud la mana aerez rapid si usor babeste (vanturand apa din un recipient in altul de cateva ori). Apa este deja la temperatura camerei in cazul meu, pentru ca o tin in butoaie fix langa grow. Nu pot fi mai mult de cateva grade diferenta intre temp solului si cea a apei.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Iti zic eu ce e cu ghivecele mari. Sunt socuri mai putine de mediu (fara variatii puternice si bruste).
Am observat de cand ud automat ca le merge mult mai bine la plante. Si cresc mai repede.
Lutul de multe ori e incarcat cu substante nutritive de asemenea. Dar vezi ca prea mult iti schimba caracteristicile chimice ale solului. E bun ca adaos dar sa pui un pumn la 10 litri, nu procent mare.
 

cadavruslos

Well-known member
Exploziv , ti am urmarit growul cu automate , critical kush parca , ti ai mai schimbat parerea despre ele in ultimi timp , cum ti se pare ca potenta , cantitativ nu ma intereseaza , doar calitativ .
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu recomand automatele in general, dar pe acelea le recomand. Total diferite de ce am patit pana acusi cu alte automate de la alti breederi.
Le recomand insa, cu mentiunea ca sunt un compromis, pentru mine a fost bine totul mai putin faptul ca sunt majoritar indica la fumat. Cui ii place asta, sa ii dea tare inainte! Urban Legends are auto bune. Growurile userilor de pe site va pot lamuri mai mult.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Pai da ! Fumam! Cum sa nu!!
Voi citi si eu growjurnalul t?u explo!
Am aruncat un ochi asa repede pe acolo si mi-a placut! Buna treaba! Explo!
:smoker:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Anunt:
In aproximativ o saptamana site-ul va fi indisponibil pentru cateva zile. Se face update total la cea mai noua versiune de vbulletin.
Va anunt ca sa nu va panicati pe atunci.
Sa speram ca totul merge bine si ne vedem dupa cu un forum modern, total functional.
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Sunt curios daca o sa faca o interfata asemanatoare cu g...diaries si mai era unul frumos pe .ch numai ca acolo mai sunt posturi in alte limbi, flamanda, oleandeza, germana iar translate ul e pe departe cea mai buna optiune pentru limbile astea.. dubioase. Majoritatea sunt in limba engleza :D
 

vasile

Well-known member
Veteran
Spor la treaba, eu pufai din vape in timp ce ma documentez despre breeding line-ul blueberry, ai mai crescut cumva cel de la djshort sau sunt eu nebun?
 
Top