What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Dar mai fumeaza cineva pe aici sau am ramas asa 2-3 care aproape mai avem putin si ne lasam si noi? Moare acest hobby printre romani? Sau e panica mare prin tara?
Dati si voi un semn, daca nu pe forumul public, macar pe privat. Sa stim ca mai existati, ca sunteti bine.. etc. Chiar sunteti multi care ati disparut si nu ati mai zis nimic, unii de ani buni..
 

iceiceice

Member
fumam, fumam, dar de crescut mai crestem?


20190812_125852.jpg
 

cadavruslos

Well-known member
Asta am zis si eu ca multi au disparut , ori sunt eu prea fumat si paranoia , cateodata mi-o iau asa prost , ca multi useri vechi care i am vazut online si pe chat si prin postari si prin propriile threaduri au disparit , mai in gluma mai in serios , macar dati un semn ca sunteti bine , sa ne facem si noi o idee , da eu mi am luat asa prost , stiu ca majoritatea astia care stiu erau pe romania si astia au disparut , mama ce filme grave si cuiu asta e dabia la jumate ... akm adv fratilor astia care va stiti datine frate un semn ceva , toate bune ? Hempfeld , vasi , mike , ganjboy , si toti care mai sunt ... faceam o prezenta , e cineva acolo ... filme grave .... paranoia
 

iceiceice

Member
Crestem, da duminica mergem la biserica si noi??



mergem cu primabiserica


Asta am zis si eu ca multi au disparut , ori sunt eu prea fumat si paranoia , cateodata mi-o iau asa prost , ca multi useri vechi care i am vazut online si pe chat si prin postari si prin propriile threaduri au disparit , mai in gluma mai in serios , macar dati un semn ca sunteti bine , sa ne facem si noi o idee , da eu mi am luat asa prost , stiu ca majoritatea astia care stiu erau pe romania si astia au disparut , mama ce filme grave si cuiu asta e dabia la jumate ... akm adv fratilor astia care va stiti datine frate un semn ceva , toate bune ? Hempfeld , vasi , mike , ganjboy , si toti care mai sunt ... faceam o prezenta , e cineva acolo ... filme grave .... paranoia


cadavruslos cred ca nu fumezi ce trebe :laughing::laughing:
 

Farcash

Member
E panica mare in tara sincer,s-au bagat controale rutiere anti-drog si ajunge sa iti iasa thcul in saliva chiar si dupa 2-3 zile.Nu se mai complica lumea.
Se promite in fiecare an o lege pro-fumat dar asa e la noi,se promite dar nu se face nimic.Sincer sa fiu mai degraba sa faca spitale,autostrazi decat sa se gandeasca ce sa faca cu smokerii.Mai degraba avem nevoie de alea decat de o lege dar ironia sortii face sa nu avem de niciuna...Sincer cine ar veni la guvernare si chiar ar vrea sa faca treaba i-ar trebui vreo 10 ani ca sa duca tara asta undeva,sa repare ce altii au stricat in 20-30.
 

cadavruslos

Well-known member
E panica mare in tara sincer,s-au bagat controale rutiere anti-drog si ajunge sa iti iasa thcul in saliva chiar si dupa 2-3 zile.Nu se mai complica lumea.
Se promite in fiecare an o lege pro-fumat dar asa e la noi,se promite dar nu se face nimic.Sincer sa fiu mai degraba sa faca spitale,autostrazi decat sa se gandeasca ce sa faca cu smokerii.Mai degraba avem nevoie de alea decat de o lege dar ironia sortii face sa nu avem de niciuna...Sincer cine ar veni la guvernare si chiar ar vrea sa faca treaba i-ar trebui vreo 10 ani ca sa duca tara asta undeva,sa repare ce altii au stricat in 20-30.

Cum adica si dupa 2 3 zile tot iti iese ca ai fumat la controale ? Adica daca fumez azi un cui si peste 3 zile plec cu masina ai arata lu ala ca am fumat sau ca am in corp thc ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Da, mai ales daca esti fumator de multa vreme si fumezi des, poate sa tina mai mult de 2 zile pana la test sa iti iasa pozitiv. Si banuiesc ca ramai fara carnet si iei amenda maricica. Comparativ cu a conduce beat mort era ultima data cand am verificat legea si pedeapsa.
 

cadavruslos

Well-known member
Da, mai ales daca esti fumator de multa vreme si fumezi des, poate sa tina mai mult de 2 zile pana la test sa iti iasa pozitiv. Si banuiesc ca ramai fara carnet si iei amenda maricica. Comparativ cu a conduce beat mort era ultima data cand am verificat legea si pedeapsa.

Dar controalele astea se fac pe “subiecti” care dau semne de panica , frustrare , emotii , panica , adica daca dai ceva de banuit , sau la orice control de rutina se fac si testele astea ... ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Cam dezinformare. Aia is probabil minori, posibil la prima abatere, si nu au fost trimisi la biblioteca ci au primit inchisoare fara executare. Ei cam vor sa sune ca si cum ar fi de facut ore in folosul comunitatii doar, ca la americani. Asa ca nu e ceva anormal. Ca puteau sa ia mai rau, din cauza ca era grup infractional, aia e altceva, dar nici bine nu au iesit din afacerea asta. Nu e ca si cum anii aia fara executare nu o sa ii urmareasca o buna parte din viata.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Apai nush. O sativa de aia de sta de 2 ture prin growroom. Rasarita de prin seminte vechi aruncate la gramada. Nu am idee ce e, da e 100% sativa sigur. Ca rupe.
 

Latest posts

Latest posts

Top