What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Eu iti garantez ca STS-ul are acces permanent si in timp real la orice isp ce are peering extern. SRI isi ia prin STS accesul.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu, daca ai vpn e mai complexa treaba. Le trebuie backdoor si acolo sau sa faca cerere si sa primeasca access la datele cerute. E destul de greu sa stii si ce sa ceri insa.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Aia e, ca nu au de ce sa se agite. Doar daca esti foarte prost si le sari in sac singur.
 
Si ce ti-au facut daca te-au vizitat ?

absolut nimic nu au facut, am lasat fix accesul liber sa vada ca e adevarat totul, chiar mi-a aparut Dumnezeu, ca nu e vreo minciuna ca folosesc scopurile religioase pentru a creste plantele, pentru a le oferi suferinzilor. Ca daca venea Diicotul direct, nu prea aveam cum sa le explic, aia de la diicot sunt prosti rau de tot, devreme ce permit interlopilor sa faca ceea ce fac si se iau dupa niste oameni care nu fac rau nimanui. Gata ! war is over ! putem creste cate plante dorim, astept asta de 15 de ani, m-am saturat de lampi, de ascuns, de frica, Dumnezeu e singurul adevar.
 
Nu, daca ai vpn e mai complexa treaba. Le trebuie backdoor si acolo sau sa faca cerere si sa primeasca access la datele cerute. E destul de greu sa stii si ce sa ceri insa.

S.R.I nu are nevoie de mandat, daca e vreo chestie ce tine de siguranta nationala, cum a fost si in cazul nostru la biserica, intra direct. Stiau totul ! de aia i-am si lasat sa intre, sa vada, ca nu e vrajala, ca nu e smecherie, tertip legal. Crestinii au dreptul la planta. Scrie in biblie, ne zice preotul la biserica ca numai natural avem voie sa ne vindecam. PUNCT. FUCK YOU CEZAR si toate institutiile care sunt impotriva umanitatii.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu au nevoie de mandat insa pentru a primi informatii de pe servere externe se completeaza o cerere standard de access la informatii. Pentru a demostra ca e ceva oficial, si ca au dreptul de a accesa informatiile respective.
Acusm, ca tot ne-ai facut curiosi, zi-ne mai multe despre cum ai ajuns sa fii sigur ca aveti voie sa cresteti si sa utilizati iarba. A fost si testata aceasta informatii. Adica aveti pe cineva ce a fost prins si a scapat de acuzatii sau amenda mentionand ca o face in numele religiei? Aveti ceva legal la mana sau e doar o speranta ca nu veti pati nimic pe viitor. Si daca e pe bune, cum de nu faceti repede un loc de cult si ceva promovare ca sa deveniti cunoscuti. Ca ar fi totusi o realizare sa fi gasit calea de a creste legal. Si enoriasii / donatiile nu ar intarzia sa apara de s-ar demostra ca e voie in cultul vostru sa se creasca si utilizeze legal cannabisul.
 
nu v-am facut curiosi, pe tine te-am facut curios. Mergi la biserica, fii crestin, si ai sa vezi ca nu o sa se ia nimeni de tine. Ce stat crezi ca e in stare sa se ia de religia oamenilor ? Unde au fost persecutati oameni, ca , cred in Dumnezeu ? Romania e Gradina Maicii Domnului. Chestii grele se intampla aici. Eu daca iti zic ca tie ca mi-a aparut Dumnezeu, ma crezi ? ca aia de la S.r.I stiu adevarul, au vazut cu ochii lor ca e adevarat. Mergi la biserica Explo, ca te stiu in viata reala, stii si tu ca te stiu, lasa ateismul si celelalte chestii.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Mergi la biserica Explo, ca te stiu in viata reala, stii si tu ca te stiu, lasa ateismul si celelalte chestii.
:laughing:Explo frate, iaca pe mine nu m-ai ascultat! Dar dupa cum vezi, cu adevărat, mare e Domnul... Că pe mulți ne mai lasă să trăim, și pe tine te și învață!

@cadavruslos: Shezi măi, ca acuși mă află și pe mine Primabiserică


@Primabiserica: apropo de asta, dacă mă cunoști și pe mine, te rog nu spune la nimeni. Eu am o misiune importantă: tre să îi conving pe toți utilizatorii de iarbă să fumeze watercured weed. Ce zici, nu încercați si voi la biserică? Face rugăciunea mult mai luminoasă...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Aici iti dau dreptate, chiar ar ajuta daca ar fuma ceva watercured. Adica, daca e cineva care are nevoie de asa ceva, "ei" e!

Apropo, vreo recomandare de biserica? Sau ma iau dupa review-urile de pe google maps?
 
Last edited:
:laughing:
@Primabiserica: apropo de asta, dacă mă cunoști și pe mine, te rog nu spune la nimeni. Eu am o misiune importantă: tre să îi conving pe toți utilizatorii de iarbă să fumeze watercured weed. Ce zici, nu încercați si voi la biserică? Face rugăciunea mult mai luminoasă...

stai linistit, ca pe nimeni nu zic, ca nu am de ce doar am Dumnezeu. Cu watercured nu sunt de acord, fiecare cum vrea cured, prefer air, sa bata Dumnezeu prin iarba.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Jtm ce faci tu e greșit.

Dacă vrei ca fiecare din inhalarile tale sa fie pline de sfințenie și ca iarba fumata sa te umple de energiile Sfintei Treimi pentru ca să fii mai aproape de Dumnezeu și ca să ai aceleași trăiri ca evlaviosul și preacucernicul frate Primabiserica, atunci va trebui sa scapi de aceste apucături păgâne frate.

Calea adevărată nu e prin curingul cu apa ci prin curingul cu agheasmă.

Si dacă vine popa la tine sa îți sfințească casa atunci sa ai la îndemână niște crenguțe cu Bud de Maria. Eu am deja totul uscat și pregătit. E numai buna legătură aia pt o mica slujba acasă. Preotul ce vine la mine e tovarăș de treaba și pentru a salva cu adevărat turma ce i-a fost data pune niște hash în cadelnita din când în când. Îl ia de la mănăstire. Fac călugării aia un hash.... Toate slujbele ies fantastic. Deja e bataie pe locurile din fata când iese cu cadelnita.

Apropos voi nu v-ați gândit ca e prea mare coincidenta ca planta iubita de noi sa aibă același nume ca Sfânta Fecioară?

Grăiește frate Primabiserica! Ca adevărat grăiești!
 

Latest posts

Latest posts

Top