What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Clar nu e minora, dar parca si-o arde mai apropiat de una ce vrea sa vrajeasca pustani decat barbati.
 
Criminalul în serie din Caracal face parte din Mafia statului român, om care racola fete pt prostituție pe sume mari și nu numai, Statul zicea du-te fă_l pe ala și el executa și în timpul liber se distra cu ele macelărindule, părerea mea.Muie garda, muie sistemului pe viață¡!!!!!!!!
 
Last edited:

bublle

Member
Cum vi se pare gradina mea botanica?
 

Attachments

  • 20190801_181731.jpg
    20190801_181731.jpg
    87.9 KB · Views: 8
  • 20190801_181716.jpg
    20190801_181716.jpg
    65.2 KB · Views: 5
  • 20190801_181703.jpg
    20190801_181703.jpg
    73.9 KB · Views: 5
  • 20190801_181657.jpg
    20190801_181657.jpg
    81.2 KB · Views: 7

deepstate

Member
Cautati-l pe Marian Godina pe facebook pentru ca eu n-am idee cum sa iau linkul unei postari de acolo, si printre ultimele lui postari promoveaza cartea unui politist ce vad ca se ocupa cu droguri, a si pus o povestioara interesanta cu un bust de ketamina.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Mergeti si la sectia de politie cea mai apropiata si declarati ca cresteti iarba. Daca tot vorbim de intrat la punct ochit pe facebook.
 

deepstate

Member
Marian Godina e o personalitate publica, profilul lui are 477000 likes. Daca credeti ca va dibuieste politia ca il cautati pe Facebook si ii cititi o postare... aveti probleme.
 

deepstate

Member
Rog explicatii despre cum te ia politia cand cauti Marian Godina pe facebook. Sa ma feresc si eu.

Va incarc aici textul, nu credeam ca e atat de greu sa va fac sa radeti putin.
 

Attachments

  • Icmag
    Icmag
    50 KB · Views: 11
  • Capture2.jpg
    Capture2.jpg
    95.6 KB · Views: 8
  • Capture3.PNG
    Capture3.PNG
    14.4 KB · Views: 9
Urât a ajuns România, guvernul și poliția e cea mai mare mafie și lucră împreună cu mafia din stradă.
La locuitori mă enervează că nu păstrează curățenia, lacurile sunt fose septice, râurile la fel iar natura e tomberonul lor.
Era să uit, muie la toți patronii ce își plătesc angajații cu minimul pe economie.
P. S. Trebuie să încetez să mai fiu asa serios aici pe Icmag ca oricum nu rezolv nimic bătând în tastatură.
 
Last edited:

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@deepstate Daca intri de pe VPN si nu te apuci sa dai likeuri, etc, nu e o problema. Daca intri logat din contul tau si mai vorbesti si prostii, sa te tii.
Si de pe un VPN daca intri, se poate vedea de pe ce IP s-a intrat si chestia aia cu VPNurile fara loguri nu e valabil la toti. Unii VPNisti s-ar putea sa fie chiar ai serviciilor de tot felul, daca nu or fi toti.
Cum ziceam, in plus, depinde si de comportament, insa in ziua de azi nu stii de pe unde iei un troian si de al cui...
 

deepstate

Member
Unde sa intri cu VPN, pe facebook? Credeti ca DIICOT are intelegere cu Facebook si urmaresc icmag tocmai pentru astfel de oportunitati... hai ca deja o dam in SF.

Eu ca sa nu pun link direct catre facebook si sa nu pun nici textul povestii (ar fi indexat in google) v-am zis sa mergeti sa gasiti singuri povestea si v-am zis unde. Eu asa misiune de amploare nu am mai vazut nici in filme, sa urmareasca CIA un forum in caz ca cineva recomanda ceva si apoi sa-i prinda pe aia care au cautat si au citit, vai de plm ce scenariu, depaseste James Bond.

Acum stiu ca dupa cererea asta exagerata, de a cauta un politist rutier pe facebook, l-am convins 100% pe exploziv ca-s politist sub acoperire.

Iertati-ma ca mi-a sarit putin mustarul, ma voi retrage acum din conversatie.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Regula de baza ar trebui sa fie better safe than sorry. Cum se stie ca facebook tine profile extinse si inregistreaza orice miscare atat a userilor de pe platforma, cat si a celor ce nu sunt inca pe platforma (adica ei au speranta ca toti locuitorii planetei vor avea candva facebook si se pregatesc sa ii primeasca strangand informatii despre ei de oriunde pot), nu ar trebui sa ai ce cauta pe aceea platforma daca vrei sa fii safe pe internet. Cel putin nu de pe acelasi dispozitiv de pe care intrii pe site-uri ce ai prefera sa le tii ascunse. Acum, daca tu te decizi ca vrei sa intrii pe facebook e ok, dar forumul asta nu e tocmai locul sa pui linkuri facebook sau sa trimiti lumea la punct ochit pe facebook. Tocmai pentru ca un utilizator normal nu ar face asta, si daca ar face-o ar pune probabil direct link, sansele sunt mai mari sa vrei sa urmaresti cine executa miscarea la care indemni. La modul.. e safe, nu am pus link. Dar pentru cei care fac astfel de urmariri, e la fel de usor sa faca legaturi de genul asta. Exista inclusiv platforme asistate de inteligenta artificiala ce pot face astfel de urmariri, dar nu stiu daca romania le-a cumparat ori primit gratis deja. Ma rog, creatorii si utilizatorii se acopera spunand ca nu ar urmari cetatenii aceste platforme, ci ca ar prezice cine si unde va incalca legea (vorbim de viitor aici, da :muahaha:). Dar din puctul nostru de vedere, e acelasi lucru.
 
numai SRI-ul are acces la ICMAG si la FB. Pot confirma ca au venit dupa mine. Nu credeau ca Dumnezeu exista. Pentru cine se indoieste luati legatura. Diicotul si politia prin agenti prost pregatiti incearca doar sa cumpere de la tine, sau sa te faca sa le arati plantele. SRI e cel cu VPN & shit de care sa va feriti. Am lasat PC-ul deschis, am vrut sa vada ADEVARUL si l-au vazut, simtit. Dumnezeu exista. Nu vindeti si nu veti avea nimic de suferit.
 
rectific, cu SRI-ul e treaba complicata rau de tot. Nu la icmag au ei acces, ci la ISP direct, mi-au bagat un remote admin pe PC. Dar am lasat PC-ul special liber, tocmai sa vada ca gruparea noastra religioasa este una adevarata, infiintata pe lucruri adevarate, cu implicare in societatea civila. Prea multi ani am fost haituiti, ne-am ascuns cu becuri, cand plantele acestea trebuie sa creasca sub limina naturala si binecuvantata a lui Dumnezeu sa ne poata da Darul Vindecarii asa cum apare si in cartile sfinte. Aia de la SRI sunt niste prosti in IT, ca idee, sa nu mai zic de filaje. Un dealer sa zic, ca mai merita persecutie din partea statului ca na, face bani, dar un OM, o fiinta umana ? WTF ? L-au cunoscut ei pe Dumnezeu si o sa il mai cunoasca multi care incearca sa ne plantele de cannabis.
 

Latest posts

Latest posts

Top