What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Acuma, drogati si drogati... Stii ca unii mistici erau considerati "beti de Dumnezeu"...

Dar daca nu esti nici de ala, nici de alalalt, vorba ta, pacat de viata :D
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
###

Ba, mai traiti vreunul??? Daca va e cald, va invat sa va faceti bere. Am facut o damigeana de bere neagra, e la frigider acuma, mai trebe sa ii scot alcoolul, ca bei o bere si gata...

A, m-am prins, stati cu galetile la culturi. Si n-a venit august :) Spor!
 
Last edited by a moderator:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Care mai vrea sa pamfletareasca ceva?

toate bune aici. din pacate departe de orice posibilitate de outdoor. macar am sezlong gratis la piscina.. sa mai treaca timpul, si caldura.
spor la treaba celor care au out! (daca o mai fi vreunu, ca vad ca nici hello nu mai zice nimeni.) :joint:
 

gganjaabwoy

Active member
Eu am fost tot tranchilizat in ultima vreme pe niste indice superbe. M-am pus pe degustat cu ocazia venirii mult asteptata al dragului nostru Topor. Am stat vreo 12 ore si am facut trimming.Simteam ca lesin pe final hahaha. Miros puternic de te lasa cu dureri de cap. Scor final 270g.... 1, 08gpw... Destul de bine pt un amarat de hps:smoker:... Cu toate ca speram la un 300.. Dar fie... Trecem cu vederea.:joint:
picture.php

:smoweed:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
niste borcane mai bune nu luai si tu, macar asa, de fericire ca o iesit peste 1gpw? spor la fumat.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Da' puteti fuma pe caldura asta frate?

@explo: nu-ti placu mai pamfletu' meu? Si eu care credeam ca e marfa... :D
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@explo: faci galci jamaicane!

@ganja: poate o bere facuta de tine. Am facut o damigeana de bere neagra, asa sa vad si eu cum iese. Ca si la iarba, nu se compara cu ce-i pe strada!

Da' de curiozitate, te mai poti misca ganjo dupa o sampanie rece si o indica fierbinte?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Eu as inlocui indica aia cu o sativa si ar iesi show. Poate si 2 sampanii daca e si partenera pusa pe treaba serios.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Hahaha. Pai ce-ai vrea man sa bag o indica sa ma lesin? Ma pot lesina si pe sativa, si-i mai placut.
 

iceiceice

Member
e mai usor accesibil pe sectiunea generala , vede mai usor lumea, pe romanian grows trebe sa dai mai multe clickuri ca sa ajungi, lenea e mare,haha
 
Top