What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

K

KapnobataiZ

Eu nimic doar m-am lasat,pana la prima recolta..Tarzan a intretinut relatii sexuale cu maimute,
 
K

KapnobataiZ

De ce vorbim codificat?aaa matraguna..ce va mai place chatu.Ba da ciudat,singurul forum romanesc pro cannabis e gol,noroc ca e exploziv moderator roman ,ca nu il aveam nici pe asta .Anul asta o sa fie mai trist ca si anul trecut dupa cum a inceput..plm noroc cu refugiatii ca au deschis ceva jurnale anul asta!De nu cadea cpc-u chiar era gol!
 
Last edited:

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Unii mai si muncesc ca sa aiba bani de curent si de nutrienti, nu toata lumea face bani din vanzare, asa ca or fi la munca.
 
K

KapnobataiZ

:laughing: de fumat fumeaza multi ,eu nu am prieteni care nu fumeaza, nici nu inteleg lumea care nu fumeaza,poate nu cresc multi ,totusi iti tre' ceva sange in coaie sa faci un grow indoor.


'' O sa raman mereu printre ai mei,printre fumatori de ganja si derbedei " by Nimeni Altu'.
https://m.youtube.com/watch?v=YIic7ot-XYQ
 
Last edited:

gganjaabwoy

Active member
Bubba kush
picture.php
 
K

KapnobataiZ

Legalizati iarbaaaaaaaaaaàààaaaaaaaaaaaaàaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaàaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
K

KapnobataiZ

:))))) ba asta chiar ii buna.. sa bagi paianjeni in grow.Stiam de buburuze ca mananca ouale de pe spatele frunzelor ,da' la paianjeni nu m-am gandit.Ce insecte se mai pot baga in grow pentru daunatorii mariilor?
 
K

KapnobataiZ

Da ii rupe planetara..zice acolo ca mananca si organismele benefice deci tot nu-i buna.super linkul multan fain!
 

Latest posts

Latest posts

Top