What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

ironCELL

ironRULES
Veteran
Wróżbita, normalny wróżbita :) Było wilgotno oj było, ale jakoś się wyśliznąłem skrobnąć co nie co w przerwie a przecież jaja nie patrzałki :D

One love, BRO!
Peace
 

THE_DOORS_

New member

delavega

Member
Ogl±dam Guerilla Gold X AK47 od GGS z bliska :)
picture.php

picture.php
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Siema :)
Sezon uważam za zamknięty. Dwunasty chyba heh... leci czasss..

Dzisiaj cialem Amnesia Haze x killing Fields, prawie doszły :) Danish Gold x Gr ape i Congolese x GG tez ładnie się spisaly. Nie dużo ale zawsze hehe.
A tak poza tym to córka mi się urodziła :) i to jest teraz moją największą radością!
Pozdro1410!
 

kpt.G

Active member
Siema :)
Sezon uważam za zamknięty. Dwunasty chyba heh... leci czasss..

Dzisiaj cialem Amnesia Haze x killing Fields, prawie doszły :) Danish Gold x Gr ape i Congolese x GG tez ładnie się spisaly. Nie dużo ale zawsze hehe.
A tak poza tym to córka mi się urodziła :) i to jest teraz moją największą radością!
Pozdro1410!

Gratulacje tatoooo :jump:
 

Plantator

Active member
Veteran
Tez sie ciesze z tego ze kielkujesz te nasiona Darek1917 :] masz boxa czy co ? pamietasz ze to automaty sa i do tego regular ? pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe w nowym roku bedzie mi dane byc z chlopakami w domu , z malarzami , artystami , sportowcami oraz kibicami :D jest szansa ze nadrobie zaleglosci i odwiedze wszystkich , mowych potomkow poznam , jak zawsze koszule w pasy bialo-czerwone bedemial ...

picture.php


poZZdro
 

TheCreator

Member
Veteran
Malarze-arty¶ci \ sportowcy-kibice? No nie wiem Zielu, jak to pasuje :D E viva la arte!
Wszystkiego dobrego na ¶wiêta, jak i nowy rok - ¿eby¶ nam zapa³u nie traci³ do ¿mudnej roboty i do nas tu na forumie :D
 

TheCreator

Member
Veteran
Ma³a-du¿a rado¶æ, czasami szczê¶ciu trzeba dopomóc...

picture.php


White Fire x Blue Tara

Czêsto mi siê zdarza to przy maluchach, które szybko ogonek na wacie rozwinê³y - przewa¿nie za p³ytko wsadzam i pesta zej¶æ nie ma kiedy.., a operacja na takim pacjencie dostarcza niema³ych emocji ;)
 

wdr

Active member
Veteran
Niewiem czy to radosc czy nie, ale overgrow.com wrocilo po wielu latach nieobecnosci - w zasadzie to wrocila tylko domena ktora obecni wlasciciele kupili na aukcjii. Samo forum dziala od czerwca 2016, i cos sie powoli zaczyna dziac, ale do czasow swietnosci OG to jeszcze dluga droga.

Dla tych co nie pamietaja to byla legendarna strona po ktorej zamknieciu w 2006 wiekszosc uzytkownikow ewakuowala sie na icmag i od tego czasu icmag zaczal sie intensywnie rozwijac.

nie zebym chcial ich reklamowac czy cos, sam nie mam zamiaru sie tam udzielac. podaje tak w ramach ciekawostki ;)
 

klint

Active member
Veteran
Siedzia³em na Overgrow z 5 lat zanim by³ przypal. Na iC juz 10 rok leci kurna jak ¿ycie zapierdala. Ech :) i tak ju¿ z 15 lat cz³owiek po tych forach siê tu³a hahahaha xD
 

Latest posts

Latest posts

Top