What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

fenikss

New member
ja bym powiedział lepiej zakup dobry sprzett do trimowania bo łapy odpadną albo zatrudnic kilka osob z sprawnymi łapkami :D
 
GD mowil ze spinpro takie se...
Tez mam przed tym opory.

Stosowal ktos jeszcze spin pro?
Wypowiedzcie sie, co by nie trzeba zatrudniac ludzi ze sprawnymi lapkami ;)
 

Carrington

Active member
Moj± najwiêksz± rado¶ci± s± narodziny córki, piêkna sztuka, tatu¶ bêdzie mia³ w przysz³o¶ci problem z adoratorami.
Syn to jeden chuj do upilnowania, w przypadku córki interesuj± ciê wszystkie chuje ¶wiata.
Druga rado¶æ to owoce ostatnich zbiorów, po ponad miesi±cu kuracji s³oikowej wysz³o tego 553 sztuki z 600W!!! To moja ¿yciówka! Z jednego Grapka wysz³o mi równe 100 szt. Toæ to szok! Od zesz³ej wiosny nic nie pali³em i zamierzam jeszcze trochê poci±gn±æ, wiêc przyjaciele zostan± obdarowani kozackimi prezentami.

Euforia DP
picture.php


Power Plant DP #1
picture.php


Power Plant DP #2
picture.php

picture.php


Skunk#1 SensiSeed
picture.php


Pozdro, Carry.
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Carrington dobry wynik i widaæ ze dobre palonko wyszlo :) a co by Ciê trochê zmotywowaæ to kolesie targaja 1Watt = 1g :) ale by³e¶ bliski tego przelicznika wiec jest dobrze. pozdro Bro
 

Carrington

Active member
Carrington dobry wynik i widaæ ze dobre palonko wyszlo :) a co by Ciê trochê zmotywowaæ to kolesie targaja 1Watt = 1g :) ale by³e¶ bliski tego przelicznika wiec jest dobrze. pozdro Bro

Wiem widzia³em, ale to mój 3 in, wiêc tak naprawdê liczy³em na wynik rzêdu 300, tak jak poprzedniej jesieni, ¿ycie mnie pozytywnie zaskoczy³o:) Teraz ju¿ wiem ¿e 1g z 1W jest mo¿liwe nawet w moim przypadku, czyli typowego amatora:biggrin: za rok liczê na 600 z 600 hehehe, pozdro ziom.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Moj± najwiêksz± rado¶ci± s± narodziny córki, piêkna sztuka, tatu¶ bêdzie mia³ w przysz³o¶ci problem z adoratorami.
Syn to jeden chuj do upilnowania, w przypadku córki interesuj± ciê wszystkie chuje ¶wiata.

:huggg: Pedze z gratkami , flaszeczka i kwiatkami :woohoo: , zycie na lepsze zmieni sie , tez tak myslalem ze jak dziolcha to calej wsi bede musiol pilnowac a tu mosz krew z krwi i na otarcie lez corka mi przedstawi tylko jednego chlopaka hehe sie wie ze oni sie zmieniaja , ale z dwojga zlego niech to beda oni niz one hehe
Moc caluskow oraz zdrowia moc zyczen sle no i worek pampersow ...

Druga rado¶æ to owoce ostatnich zbiorów, po ponad miesi±cu kuracji s³oikowej wysz³o tego 553 sztuki z 600W!!! To moja ¿yciówka! Z jednego Grapka wysz³o mi równe 100 szt. Toæ to szok! Od zesz³ej wiosny nic nie pali³em i zamierzam jeszcze trochê poci±gn±æ, wiêc przyjaciele zostan± obdarowani kozackimi prezentami.


Euforia DP
View Image

Power Plant DP #1
View Image

Power Plant DP #2
View Image
View Image

Skunk#1 SensiSeed
View Image

Pozdro, Carry.

Kolejna radosc , i ta kochana euforia na tapecie , piekny wynik teraz juz wiesz ze to jest kwestia czasu :D
All tha best bro 4 U and calej rodziny :D

Ja to kocham dzieci i to jest moja radoscia :dance013:

ZZ
 

Carrington

Active member
:huggg: Pedze z gratkami , flaszeczka i kwiatkami :woohoo: , zycie na lepsze zmieni sie , tez tak myslalem ze jak dziolcha to calej wsi bede musiol pilnowac a tu mosz krew z krwi i na otarcie lez corka mi przedstawi tylko jednego chlopaka hehe sie wie ze oni sie zmieniaja , ale z dwojga zlego niech to beda oni niz one hehe
Moc caluskow oraz zdrowia moc zyczen sle no i worek pampersow ...



Kolejna radosc , i ta kochana euforia na tapecie , piekny wynik teraz juz wiesz ze to jest kwestia czasu :D
All tha best bro 4 U and calej rodziny :D

Ja to kocham dzieci i to jest moja radoscia :dance013:

ZZ

Dziêkujê ZZ z ca³ego serca za ¿yczenia i dobre s³owo.
Dla Ciebie i rodziny równie¿ WSZYSTKIEGO NAJ!

Pozdro, Carry.
 

Tonny

Member
Klint, gratulacje!
Chociaż nigdy nie paliłem, to wiedzę po rodzinie jakie są z tym problemy.
Najgorsze jest to, że każdy chwali Cię pierwszego dnia, a później zostajesz z tym sam bo każdy zapomina jakie to ciężkie wytrwać w postanowieniu i nie znaleźć sobie powodu żeby zapalić.

Moją radością jest pogoda, uwielbiam wiosnę, ogrodnictwo i prace z tym związane. Nawet w niedzielę, ciężko się powstrzymać od miłej roboty :D
 

klint

Active member
Veteran
Dziêki Tonny! Nie powiem by³o ciê¿ko. To by³a która¶ próba z kolei. Pali³em z 12 lat. Pierwsze 3 miesi±ce przerabane ale teraz ju¿ jest spoko. Dym tytoniowy juz mi ¶mierdzi i mnie dusi wiec jest dobrze. Detoksykacja trwa :) a co do wiosny to podzielam Twoje odczucia kolego tez nie mogê siê doczekaæ sezonu. Pozdrawiam
 

Carrington

Active member
Klint, wielkie gratki za rzucenie fajek.
Osobi¶cie znam ból towarzysz±cy odzwyczajaniu siê od tytoniu.
Na szczê¶cie mi uda³o siê rzuciæ za pierwszym razem, nie palê ju¿ ponad 10 lat:biggrin:
Polecam wszystkim rzuciæ ten paskudny na³óg.
Nied³ugo bêdzie rok jak nie palê zió³ka, to moja najd³u¿sza przerwa w ¿yciu.
Alkohol równie¿ odstawi³em na bok, raz na jaki¶ czas strzelê browarka, poza tym ¿ycie w trze¼wo¶ci mo¿e byæ równie piêkne.
Zachêcam do æpania sportu!

Pozdro, Carry:)
 

klint

Active member
Veteran
No i jest w koñcu upragniona i dluuugo wyczekiwana. Mimo tego ¿e tu gdzie mieszkam praktycznie nie ma zimy, jedynie pada deszcz to i tak siê ciesze bo dzi¶ zaczyna siê astronomiczna WIOSNAAAAAA :) Mi³ego dnia dla wszystkich i pomy¶lno¶ci w nadchodz±cym tygodniu :) pozdrawiam ciep³o
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Dziêkujê bardzo wujaszku :) cukiereczki zaraz lec± do wody :) niebawem fotki bêd±. Pozdrawiam
picture.php

picture.php
 
Last edited:
Top