What's new

Nasze radości :)

D

DLOC

Ja cos z indoorka co mnie cieszy, gouda femminised automatic.
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

A tu mnie cieszy lajtowy joint z x-doga,Sssmakowitee zapaszki.
picture.php
 
D

DLOC

A ja lubie dobry tyton akurat mialem malboro :D a robie takie jointy co mnie pasuja czyli takie na smaka a nie zeby sie uwalic jak ostatnia swinia :D, moze dlatego wciaz zyje i daje rade hehehe.
 

uho667

Active member
hehe rozumiem , ale mozna zawsze zajarac czysciocha w malej ilosci i upalic sie delikatnie he kazdy grower rolnik chce miec jak najlepszy smak ziolka ale dodajac tyton nie idzie to w w parze musze przyznac hehe do tego tyton zabija a palonko nie pozdro
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
moja kolecja klockow zaczyna rosnac.ale coz ,troche klockow brakuje jeszcze zeby zbudowac dom :)
picture.php
 

Chucky

New member
Widzê ¿e koledzy asortyment maj± zacny :)

Co do tytoniu, nie palê go wgl. ka¿dy ma swój gust jak mieszam weed to tylko z odrobin± melisy :)

Pozdro!
 
D

DLOC

Dlaczego to zrobiles??Rozumiem ze jestes nowy i nabijasz posty ale nie musiales komentowac tego tylko po to zeby posta napisac,ja tez nie pale fajek na codzien wole mieszanki.Ladny zasilacz tomram.
 

uho667

Active member
gratulacje kolego , oj kiedy to bylo czlowiek zakopany w pieluchach hehe , teraz corka to ma swoje ja, swoje zdanie wie co chce, ma cel w zyciu i smieje sie z taty angielskiego akcentu hehe ah te dzieciątka
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Wiec nie ma opierdalania siê i w my¶l tej zasady dzi¶ wystartowalem z sezonem. 5 ro¶lin bêdzie w szklarni na balkonie. Pestki narazie siê mocza a jest to:

1.ES x GF (GGS) Dziêki Selasie :)
2.Purple Maroc (Female Seeds)
3.Ambrosia x Hash Kush (Warr)
4.AK47 (CBD Crew Spain)
5.Fools Gold (710 Seeds) Dziêki Tomram :)

Wszystkie pestki s± femi. Póki co bêd± pod swietlowkami i na parapecie. My¶lê ¿e za dwa do trzech tygodni poskladam szklarnie i bêdzie git :) pozdrawiam
 
Last edited:
A

AsiaSrasia

Informuje wszem i wobec, ze nasz El Presidente GYPSY NIRVANA jest wolny i szczesliwie wrocil do domu tutaj, do UK.
 
R

RandyLey

Nawiazujac do tego to to prawda ze REZ sprzedal Gypsy Nirvane? Acha i czy rez to polak ?.
Dobrze ze wrocil do domu nikomu tego nie zycze.
 
C

canna_brotha

"(43) Słyszeliście że powiedziano: Miłuj bliźniego twego a nieprzyjaciela twego miej w nienawiści. (44) A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych, módlcie się za tych, którzy was prześladują. (45) W ten sposób okażecie się synami Ojca waszego, który jest w niebie i który sprawia przecież, że słońce wschodzi tak nad złymi, jak i nad dobrymi, a deszcz spada zarówno na sprawiedliwych, jak i niezbożnych. (46) Bo jeśli będziecie miłować tylko tych, którzy was miłują, to jakaż czeka was za to nagroda? Czyż nie postępują tak samo nawet celnicy? (47) Albo cóż nadzwyczajnego czynicie, jeśli pozdrawiacie tylko braci waszych? Czyż nie czynią tak samo nawet poganie? (48) Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski."
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Nawiazujac do tego to to prawda ze REZ sprzedal Gypsy Nirvane? Acha i czy rez to polak ?.
Dobrze ze wrocil do domu nikomu tego nie zycze.

siema ...

Rez to chlopaczyna z Ameryki ale watpie by byl rdzennym Amerykaninem , zawsze pisze ze nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi a teraz bede sie staral nie wyjsc na glupka , ale i tak mie to nie wyjdzie , nie przepadamy pisac o takich faktach bo po co to komu ? ludzie sa tacy a nie inni a My o tym wiemy najlepiej , jak dla mnie to on moze byc z Armenii i wyznawac VooDoo byle by robil zajebiste pesteczki do mojej szafeczki :D

Ukrywal nie bede ze ladniej zbudowane zapytanie pozwolilo by mi sie ladniej rozwinac hehe

Pisac nie moge pelnych faktow i tez wiem ze tego nie powinnenem robic bo to sa ich prywatne sprawy , chcący odpowiedzieć na dalsza czesc pytania musial bym napisac cala prawde by wyeliminować pomowienia a za to bym dostal mocno po lapkach ,ale , zaczaruje slowa tak by wyjawnily maly fakt ,udac sie powinno , bo ja to poprostu zrobie wspak , ze to nie byl taki 1szy jego fakt , czesto czlowiek sie zachowuje nie współmiernie do ilosci posiadanych lat , cyt. nie doroslem do swych lat masz mnie za nic to zes zgadl ... Kazik Staszewski z piosenki ...?



ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
8 tygodni za 2 dni i nadal bez imienie , Dakota , albo War-Kot , Luna ...

picture.php


dajcie jakis pomysl na imie dla tej kobity :D

ZZ
 

Latest posts

Latest posts

Top