What's new

Nasze radości :)

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
GRATULACJE ironku kochany :D

Ciesze sie tez ze jest z nami kochana Asiasrasia:cathug:

picture.php


ZZ
 

w33dman

Member
Warunki do pracy w terenie są idealne, ruszam z desantem, ziemia pod powierzchnią jest gorąca, 4x Grapefruit x Shaman (ZZ trzymałem pestki rok, dzięki) gotowe grzeją się w boxie już czwarty tydzień. Co jeszcze z radości, jedzie do mnie tir z pestkami dosłownie heheh i standardowo jestem tak nastukany że aż blady.

Btw. ciekawa sytuacja, odwiedziłem przy okazji prac ogrodniczych zeszłorocznego spota, no i jakby to powiedzieć przychodzę i widzę że chyba zapomniałem ściąć jednego krzaka w zeszłym sezonie :D Same patyki i topy, zero liści, topki suche po zimowym curringu nadają się od razu do palenia heheh około 50g było na tym krzaku heheheh ale spoko i tak zeszły sezon zaliczam do udanych, było bliżej 1kg niż kiedykolwiek :D

Pozdrawiam ciepło i powodzenia w tym sezonie ;)

Peace. :wave:
 
B

brembo

a ja wlasnie odpalilem fajke pokoju i jes dobrze:D lubi palic swoje ziolo i miec ta zajebista swiadomosc ze zaden tepak nie robi mi chujni z pluca i nie roluje mnie na kazdym kroku. do tego jeszcze zadowolenie przyjacioll z sorciku bezcenne ;)

a i zapomnialem dodac niedlugo ogrod znowu rusza:D tym razem postaram sie pokazac caly cykl uprawowy :D
tymczasem slonce swieci!!!
PEACE!!
 

g1enek

Member
Moja radoscia jest to, ze :
nie pale
nie pije
cwicze
ogarniam lajf ;)
pechy juz wykielkowane, wieczorem wkladania do kubeczkow :)
 

Dronabinol

Member
pogoda jest, kulki sa, nawozy i cały bajzel potrzebny jest;d

żeby jeszcze cieplej w nocy było i powolu czas zaczynac:)

już niemoge się moich i Waszych updejtów fotograficznych doczekać.

do usłyszenia, niech się zieleni:)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam wszystkich

Moja radoscia jest jak najbardziej radosc innych bliskich mi ludzi , bo to napedza moj motor spalinowy hehe a powod do radosc tym razem jest olbrzymi , tak radosny ze no nie moglem przejsc kolo tego nie opisujac sytuacji w srod swoich .

A wiec Jedyny brat jaki mi zostal na tym swiecie o rok starszy , odkryl w sobie drugie JA , po okolo 17 latach codziennego jarania i palenia fajek , zaprzestal temu z dnia na dzien WoW i nie zrobil tego bo sloiki sa puste nic z tego a wrecz przeciwnie - z mila checia ugosci-gosci ale sam nie zapali , trzeba swoj charakter wycwiczyc tak by w zyciu byc gietkim a nie miekkim ( gietki sawsze sie nagnie do dopowiedniej sytuacji zyciowej tak zeby sie nie zlamal ) SZACUN Bracie za ten postep i jak mamy to w genach zapisane to ja w przyszlym roku tez sie obudze pieknego dnia i zamiast lolka ubiore buty i cie dogonie w parku , hehe tak tak panowie i panie malo tego ze nie pali to zaczal biegac i zauwarzac jak sie mu kondycjia poprawia , wspomina ciagle o checi do zycia itp , i to nie sa blache slowa , czyny mowia same za siebie hehe a juz mi szczena opadla jak powiedzial , Dzwon po pracy jak nie bede odbieral - to badz nachalny hehe SZACUN BRACIE .

... niech wie jakim Ja dumnym z niego jeZZdem :D

zycze wszystkim milego dnia ,tygodnia oraz calego roku w rozkosznym kolorowym calym zyciu jedynie lez radosci ...
 
A

AsiaSrasia

Zielony sie pojawil... wreszcie!
I to jaki szczesliwy ;)

Hehehe... Jak milo.

Udanego dlugiego weekendu zycze wszystkim!
 

BReal

Active member
Super sativa i indica mix poszło na watę. iMix już wykiełkował a sativa lada moment też powinna. Tymczasem pierwsza partia adaptuje się już do naszej polskiej pogody w ustronnym miejscu :) Fotorelacja za tydzień :)
 

MyNameIs...

Member
Dzisiaj miałem prawdziwą niespodzianke :dance013:...ze 2 tyg temu wrzuciłem do ziemi 2 pestki ale że przez tydzień sie nie pokazały na powierzchni to przesypałem ziemie do innej donicy i zasadziłem w niej papryczki chilli,dzisiaj patrze a tu obydwie na powierzchni :plant grow: jeszcze wieksze było moje zdziwienie jak je wykopałem i zobaczyłem jaką droge pokonały na powierzchnie bo było to aż 7cm:smoweed:
 
S

Simon Templar

@smierdziel, tylko się nie rozjeb :p

Moją radością jest, że na mega ciśnieniu i braku nawet małego maszka hehe znalazłem worek na śmieci cały wypchany rękawiczkami od trymowania :D
To musi pochodzić jeszcze z 2011...mój najlepszy out ;)

Mmmniam!

Simon
 
Top