What's new

Nasze radości :)

Amnnesia

Member
Moja wielka radosc jest taka ze wreszcie po wielu przebojach z przeprowadzkami z miasta do miasta brakiem neta i tym podobnymi pierdolami bede mogla tu znowu zagoscic :) a w niedalekiej przyszlosci conieco pokazac ehhh :) jak to dobrze znowu byc tu z wami Pozdrowionka dla calej ekipy
 

EnzoPL

New member
Ciesze sie , ze wreszcie osiagnalem swoj cel , ze moge troche odpaczac, ze moge ruszyc z projektem , ze moge sie wyspac , wiem ze to nie wiele dla wiekszosci z was , no ale kupilem mieszkanko swoje wymarzone na ktore pracowalem od kad skonczylem 15 lat kazde doslownie kazde wakacje / ferie spedzalem za granica w pracy ... inni sie bawili a ja zapierdalalem jak beduin , znosilem upokarzenia Niemcow typu schnella schnella , polish schwaine ... po czym lalem ich w pysk i musialem szukac innej pracy . Nie mowie ze zawsze bylo tak zle bo czasami bylo nawet spoko i nie ktorzy Niemcy czy Anglicy bardziej pomogli niz nie jeden Polak ... w roku szkolnym tez nie bylo lepiej , szkola potem na pare godzinek do pracy, do domu cos zjesc wykapac sie i do kompa poprawiac pliki serverowe , rozne bugi itd .. i tak w kolko.. Ale wreszcie sie wyprowadzilem mam fajne meiszkanie , nei dlugo biore slub , w maju matura , coreczka za 3 tyg bedzie miala roczek jest wspaniala i to jest wlasnie moja najwieksza radoscia i szczesciem
 

Amnnesia

Member
Maly ale dla mnie wielki sukces :) postawilam 180 cm sciany z cegiel haha a rypalam sie z tym od 8 rano do 16 :D nie lada wyzwanie dla kobiety wytracilam worek zaprawy ( polowa na glebe :) ) a na dodatek upieprzylam sie cala :) sukces nie wielki bo to dopiero poczatek pomieszczenie ma 2,5 m wys wiec jeszcze troche zostalo do skonczenia dobrze ze to tylko jedna sciana bo pozostale to rog pomieszczenia :) ale jestem z siebie dumna jak niewiem <lol>

Pozdrowionka
 
T

Torek

Kurwa Jak że sie ciesze ze dzisiaj zdałem za pierwszym podejsciem egzamin teoretyczny na prawko :)

Jeszcze tylko praktyka i wreszcie ten plastik bede miał :)

:woohoo::woohoo::biggrin::biggrin:
 

w33dman

Member
Moja nowa radość :)

picture.php


...w33dman wrócił i ma się dobrze...
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Sesja powoli do przodu, dzisiaj Metody Numeryczne(ćw) zaliczone.

Plus takie smakołyki od przyjaciół :thank you:




edit: trzy ;)
 

Ghonox

Member
cheapwine, jaka ocena? :) Ja czekam na wyniki z wykładów, z ćwiczeń BDB :)

Moje radości to zaliczenie wszystkich ćwiczeń, teraz sesja...
 

squn

Member
Moją radością jest zakończenie zimowe sesji egzaminacyjnej na czysto :) Teraz zasłużony tydzień wakacji i możliwość kosztowania zeszłosezonowych łakoci :)
 

BlinD

Active member
przełamanie się i zaczęcie biegania co prawda 15 min truchtu przerywanego marszem ale i tak serce pod gardło podeszło ;/ ale czuje się jakbym połowę mułu z siebie wywalił.
od 2 lat dosłownie 0 ruchu (żaden rower piłka ani nic.. tylko jeden wypad na snowboard a i w tym roku nie wypalił i dla polepszenia samopoczucia 1-3 piwa dziennie...)
może dzięki temu apetyt zwiększę i przybiorę na wadze bo jak do tej pory lekka niedowaga ;] boszz fajnie sie zmeczyć
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Gratuluję xy1 :). Ja od jakiegoś czasu czaję się na A.atlas.
Żeby ot nie robić...moja radość: wreszcie ogarnięte sprawy służbowe, a zatem pora wybrać się po chocolope hehe.
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Bardzo mnie cieszy że odpalam ponownie szafe :) miała być jeszcze dłuższa przerwa ale cóż :D dodatkowo co by planty dobrze miały pozbyłem się UFO i kupiłem panel 150W mam nadzieje że wyniki będą zacne. Jak podrosną maluszki to zapodam foty :)

Pzdr
 

Wyrolowany

Active member
Niesamowita radość i eurofira gdyyyyyyyż ZDAŁEM SESJĘ, tak ciężką, że nigdy takiej nie miałem, zawsze luzik a teraz zajob do przesady :D kolejny semestr wita, czyli znowu są wakaaaacje :D

gratuluje reszcie studenciaków zdanych sesji, mądre człowieczki z Was więc na pewno sobie poradziliście :D
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Pare fotek z niedzielnego pichcenia !!


z wieczora zapodam nastepna porcje zdjec i ciastek ...heh

na ostatniej fotce jest moja specjalonosc ktorej uzywam czasami zamiast cukru do kawki lub cieplego mleka !!
 

Attachments

  • 24 feb 13 006.jpg
    24 feb 13 006.jpg
    36.7 KB · Views: 12
  • 24 feb 13 013.jpg
    24 feb 13 013.jpg
    51.7 KB · Views: 11
  • 24 feb 13 016.jpg
    24 feb 13 016.jpg
    53.9 KB · Views: 12
  • 24 feb 13 018.jpg
    24 feb 13 018.jpg
    66.6 KB · Views: 16
  • 24 feb 13 020.jpg
    24 feb 13 020.jpg
    45.3 KB · Views: 16

GReen dreAM

Active member
Veteran
jak obiecalem reszta fotek, z okolo 500 gram dobrej jakosci zielonego masla wyszlo 50 mocnych ciasteczek !

...pieskowi tez smakowalo...
 

Attachments

  • cookies 001.jpg
    cookies 001.jpg
    63 KB · Views: 12
  • cookies 023.jpg
    cookies 023.jpg
    53.1 KB · Views: 17
  • dog.jpg
    dog.jpg
    38.2 KB · Views: 13
Top