What's new

Nasze radości :)

GReen dreAM

Active member
Veteran
Jest trzecia w nocy a ja nie spie.. za duzo SSH w trime.....ktory poszedl na ciastka ktore zginely w mgnieniu oka...




Peace ! Raz !dwa Trzy !


nastepny dzien
nie poszelem do "pracy" i do tego pies wymiotowal
 

drLSP

Member
Wreszcie podłączyłem Osmoze i Co2 które czekały aż moje zdolności majsterkowicza wyjda na jaw.

Moją radością jest PH 6,7 i EC 0,2 :D
 

tost

Active member
koniec składania paneliku :)

picture.php
 
C

Chucky

Bardzo fajny jest ten Twój led, tost ! Same położenie LEDów robi fajne wrażenie , sporo magi w tym . Zwłaszcza że jestem laikiem w elektryce , pewnie nie tylko ja :) .


Moją radochą na dziś dzień jako laik w uprawnieniach do jazdy samochodem , bo się staram o uprawnienie , dobrze mi własne prywatne nauki z gazety wyborczej idą ku zdaniu ! na 120 / 113 manewrów na drodze , wyszło , jedynie 7 błędów ! na 120 odp . Dopisze że jeżdzę rowerkiem tylko ale jestem na dobrej drodze do zdania by otrzymać ten kawałek plastiku :)) Za pierwszym razem 7 błędów ! Do wakacji powinienem już zdać! Wierze że mi się to uda za pierwszym razem jak nie , motywacja wzrośnie ! Jak mówią " Do 3 razy sztuka" Jak nie kupie sobie zajebisty rower :) !


Pozdro!
 
T

Torek

Jutro egzamin na prawko część praktyczna :)

z jednej strony wielka radosc ze to juz jutro ale z drugiej niepokój ze stres mną zawładnie

Niewiem może cos przypalic na rozluznienie przed egzaminem hehe

Pozdro
 

m4c

Member
Z powodu ładnej pogody dzisiaj wybrałem się na pierwszą w tym roku przejażdżkę rowerem - ubrany w spodenki, jasną bluzę i słuchawki na uszach po pierwszych 10km byłem wykropkowany od stóp do głów błotem. Zatrzymałem się przy sklepie, a tu jakiś dziadek zaczepia mnie i mówi coś w stylu: "Nooo po Panu to widać że wiosna idzie. Tak trzymaj chłopie!". A muszę dodać że mieszkam w górach więc widok kogoś w spodenkach był conajmniej niecodzienny :D.
W drodze powrotnej zaczęła mnie wyprzedzać niebieska fabia po czym zwolniła przy mnie i zaczęła jechać równo ze mną, patrzę w lewo a tu na fotelu pasażera jakaś fajna dziewucha, a z miejsca kierowcy wychyla się uśmiechnięty koleś i pokazuje mi kciuka do góry. Nie wiem czemu ale lubię takie spontaniczne uprzejmości od totalnych nieznajomych, poprawiają humor na cały dzień :D.

A no i powodzenia Torek na egzaminie! Będzie dobrze :D
 

ziben

Active member
Veteran
A moją radością jest to, że upragnione Bayerische Motoren Werke jest coraz bliżej mnie :)
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
MOJA RADOSCIA JEST DZIELENIE SIE TYMI FOTAMI Z LUDZMI KTORZY LUBIA OGLADAC FOTY TAKIE JAK TE !!!HEHE !!

pOZzdro dla WszYstkich Zzaintersowanych !!

GD
 

Attachments

  • new P 003.jpg
    new P 003.jpg
    102.5 KB · Views: 10
  • new P 004.jpg
    new P 004.jpg
    81.7 KB · Views: 11
  • new P 006.jpg
    new P 006.jpg
    105.4 KB · Views: 13
  • new P 010.jpg
    new P 010.jpg
    108.1 KB · Views: 20

kOdO1912

Member
A ja Raduję się.
Bo odnalazłem moją super saperkę armi szwedzkiej i Sezon Out za pasem.Bez niej Partyzantka to nie to samo :)
 

Amnnesia

Member
Dzięki Wyrolowany za pamięć :) Moją wielką radością na dziś jest to że nareszcie wszystkie siona wystawiły łebki nad ziemię dawno nie było 100 % a tu prosze :)

Pozdrowionka
 

BReal

Active member
Wszystko skończyło się dobrze: paczuszka dotarła po 2 tygodniach a sezon zapowiada się ciekawie :biggrin:

picture.php
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Gratuluję Iron :), dobrze się stało bo u mnie bywało kiepsko z czasem co zarząd wyczuł :) i dokonał rychłej zmiany. Ja będę pilnował sobie chatu i git :). Pozdro!
 

57fun

Member
Moim radosnym momentem było jak zakończyłem płatność internetową za ph metr i tds&ec metr. Jakimś qrw.. cudem zmienił mi się kod do karty internetowej i po 6h qrwieni* do kotów zajarzyłem, że może kod jest zły. Spoko luz już jestem spokojny ,]
Tost: jesteś, może obcykany w V,uF,mA,W i Ω, potrzebuję pomocy w sprawie zasilania moich już :) paneli LED.
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Moja radosc z dzisiaj....joincik super lemon haze z jednym z braci w GHS. Dzieki brachu i do nastepnego!:tiphat:
 

w33dman

Member
Od rana nastukany, ale nie z tego się cieszę bo to rutyna :laughing: Cieszę się bo wyszło słońce, cieszę się bo wczoraj był harvest i cieszę się bardo że moje Grapefruity rosną zdrowo a na dodatek cieszę się że dostałem bardzo ciekawy gratis przy zakupach w grow shopie, cieszcie się razem ze mną, już niebawem zaczynamy outdoor 2013 :D

Peace.
 

Latest posts

Latest posts

Top