What's new

Nasze radości :)

purple_john

Active member
Gratulacje dla wszystkich którzy zdali :) Ci, co nie zdali pewnie zdadzą w późniejszym terminie :bump:
Cieszy mnie, że prawie po roku pierdzenia w stołek podjąłem pracę, a w tygodniu wyjeżdżam na szkolenie. I znowu każą mi się uczyć :laughing:
 
A

AsiaSrasia

Uczcie sie, uczcie! Bo nauka to potegi klucz, zbierzecie duzo kluczy i bedziecie... Woznymi!
Stare powiedziadlo, ale chyba prawdziwe, skoro jeszcze istnieje!
:bump:

Poza tym GRATULACJE!
 

jerzu19

Active member
Veteran
aloha
moja radoscia jest hazed erdpurt ze szklarni od kolegi,lezakowalo od pazdziernika w sloiczku(szkoda ze tak malo),jest mega smaczne,i to laskotanie pod kopula heheh zajebista baczka..
pozatym ciesze sie ze sa na tym forum ludzie ktorzy gdy tylko moga to zawsze pomoga a to sie ceni! dzieki man :thank you: jesli odzyskam aparat od mojej 7 letniej siostrzenicy to zrobie jakies fotki hazed erdpurta.
a pozatym pozatym ciesze sie ze pogoda dopisuje,wiec wsiadajta na swe motóry brmrmrmrbbrbryrm heheh uwielbiam dzwiek 2suwa

pozdro
 

Awareness

Member
aloha
moja radoscia jest hazed erdpurt ze szklarni od kolegi,lezakowalo od pazdziernika w sloiczku(szkoda ze tak malo),jest mega smaczne,i to laskotanie pod kopula heheh zajebista baczka..
pozatym ciesze sie ze sa na tym forum ludzie ktorzy gdy tylko moga to zawsze pomoga a to sie ceni! dzieki man :thank you: jesli odzyskam aparat od mojej 7 letniej siostrzenicy to zrobie jakies fotki hazed erdpurta.
a pozatym pozatym ciesze sie ze pogoda dopisuje,wiec wsiadajta na swe motóry brmrmrmrbbrbryrm heheh uwielbiam dzwiek 2suwa

pozdro
Doszedł ten HE w 100%? Kiedy dokładnie? Ładnie się krzaczy, pnie się w góre?
 

klint

Active member
Veteran
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


a mnie cieszy cos tak blachego jak wolny dzien :) zapas browarka jest ufff :wave:
 
S

Simon Templar

Dziś jest mój 1szy dzień detoxu od wielu, wielu miesięcy... ostatni raz miałem jakieś drobne przerwy w paleniu zeszłym latem... Nie potrafiłem odstawić nawet jak mnie rzuciła laska. Taki letarg, że ja pierdolę... ale tym bardziej się cieszę.
Druga rzecz, nawet w świetle ostatnich doświadczeń z policją, nie mogę się powstrzymać od indoora (choć to pewnie pod niepokoje pasuje bardziej hehe).
Pozdro dla prawdziwych!
ST
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Cieszy mnie jak wielu życzliwych ludzi jest tu na forum.
Dzięki Wam wszystkim za słowa otuchy i wsparcia, jak na razie czekam na wyniki z MRI. Zmiana chyba jest łagodną pozostałością po naderwaniu mięśnia. Będę informował na bieżąco.
Pozdro i raz jeszcze dzięki!
 

klint

Active member
Veteran
Finger dobrze ze sie wyjasnilo :) Spale za doslownie mala chwile skurwysynsko grubego lolka za ta wspaniala wiadomosc. :D pozdro :wave:
 

Awareness

Member
Wreszcie wiosna idzie. W tym tygodniu popierd*lam na spoty, będzie charówka. :D
Szkoda, że mi jeden spot odpadł z powodu urbanizacji.

Mogłaby trochę ziemia puścić, bo mróz trzyma, na 30 centymetrów ciężko będzie kopać. Ale trzeba... nie ma innego wyboru, potem okoliczne nawłocie z zeszłego roku już do końca opadną i będzie mnie widać z pobliża jak kopie.
Jeśli nawłocie obrodzą jak rok temu na 3m, to będę zadowolony. :D Wtedy nikt na miejsce nie wpadnie, a i komarów by się przydało.

Mini off-top: Jak macie problemy z zapachem, to smarujcie okoliczne drzewa na wysokości 2-3m gównem, zapach się tak roznosi że tragedia. :D
 

Jedrzej_Jestem

New member
A ja rzucam palenie, nie palę od tygodnia uff... powiem Wam, że ciężko jest, chodzę zdenerwowany, trudno jest mi się skupić, ale dam sobie radę ;)
 

Latest posts

Latest posts

Top