What's new

Nasze radości :)

Wyrolowany

Active member
Hehe sporo tych radości ostatnio, na szczęście :)

Niebawem rozpoczynam przygode z jakimś normalnym boxem, jakieś 0,5m^ :D

Za jakieś 10 dni pierwsza ścinka na oucie, lemon shaman od dobrego człowieka z forum :thank you: Będzie niewiele, ale starczy na miesiąc... a w październiku pod kose pójdzie grapek i starczy na wiele wiele jesienno-zimowych wieczorów :D

Hehe ostatnio pies kumpla znalazł krzaki siejki u niego na podwórku i zaczął jeść liście, a jak kumpel mu zabrał jednego krzaka to skakał wyżej niż psy sportowe hehe :D W dodatku wczoraj paliliśmy to przyszedł ten psiak i strasznie mu się podobał dym, z resztą niewiele brakowało a zjadłby mi pare sampli :D

ZWIERZAKI też to lubią :D

2vlsakk.gif


pozdro!
 
C

czaczo

najbardziej mnie cieszy moj nowy windcast z5000 i TOURNAMENT CASTER 30 normalnie przy pierwszym rzucie o....................... sie
 

chilum

Member
radość

radość

Siema:)

Mimo, że mój out w tym roku nie istnieje( prócz 3 krzaków na spocie kolegi) max cieszą mnie widoki Waszych wypaśnych roslin.:tiphat:

Spoko :)


pzdr


Chilum
 

Drzewo

Member
c99 od fms znowu dostepna :) po kilku latach czytania pozytywnych recenzji moge wkoncu siegnac po tą odmianke do wlasnego ogrodu :D mam nadzieje, ze wszystkie opinie beda 100% prawdziwe :)
 

purpletop

Member
Właśnie spojrzałem do klonboxa i zobaczyłem pierwsze korzonki przebijające sie przez Jiffy krążki po 7 dniach. Spelnilo sie moje marzenie o wlasnych klonach :jump: pozniej dam fotorelacje co i jak zrobilem. Najlepszego...
 

Kikeritz

Member
Niestety ostatnio rzadko mam dostęp do internetu, więc i nieczęsto mam okazję tu pisać, wybaczcie.
Moją radością jest to, że z obydwu krzaczków, normalnego i tego skarłowaciałego wyrosły mi dziewczynki, które właśnie tworzą topy :)
Pozdrawiam Was:tiphat:
 

kaczy

Active member
Veteran
:friends: Radość moja jest taka, że słońce właśnie wypala mi twarz. Pogoda jak z pamiętnego sezonu '64 ;) Oj to były czasy :chin:

Dużo radości ostatnio widać na forum. Planty ładnie puchną. Jedynie kilka doniesień o skradzionym zielsku z pola. Nakładam czar na wszystkie planty w tym kraju. Będą puchnąć niemiłosiernie.

Pozdro kaczy :wave:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Moja radoscia jest to forum i ludzie tutaj....choc sie nie znamy, to sie "kochamy" !!!

Dziekuje wszystkim za udzielanie sie, wspomaganie, docenianie, dzielenie sie doswiadczeniami i po prostu za bycie tutaj !!

A wiadomosc o cieplym pazdzierniku jest imponujaca !!

Pozdrawiam !!
 

ziben

Active member
Veteran
A moją radością jest to, że tegoroczny outdoorowy harvest przebiegł bez problemu :) Prawie 10 klocków z buta, ale przynajmniej na spokojnie. Nie jest tego sporo, ale na troszkę starczy :) Wygląd, zapach hmm :) Pierwszy raz od tylu lat cieszę się tak mocno z harvestu z outa. Choć kiedyś nawet nie miałem możliwości uprawy w boxie.

Bezpiecznego harvestu bracia i siostry!

:tiphat:
 
Top