What's new

Nasze radości :)

No1Kaczy

Member
To że oszczędność kilkukrotna to tam chuj... Ale czysta mgiełka bez gówna spalonego! Ja tam wole waporyzatorki z żarówki i też jest gites. Jak materiał dobry to styka jakieś 0,05g i to robi tak, że bania mała. No ale baka bace nie równa. A przy wapo oszczędza się płucom syfu i tu big plus!
 

Dronabinol

Member
m4c a ja pozwolę sobie zapytać gdzie kupiłeś? i czy można dostać takiego vapka w polskim headshopie?

znalazłem jakiegoś gościa który sprzedaje to na allegro ale komentarzy ma chyba z 10 tylko więc raczej nie chciałbym ryzykować, jeszcze ten komentarz "brakuje jeszcze tylko tematu w paczce do pełni szczescia !"

nie chce pisać czarnych scenariuszy ale jestem na takie rzeczy uczulony, równie dobrze właścicielem tego komentarza może być kolega tego pana a pozostałe 9 dostał wcale nie za vapka.

Pozdrawiam i życzę słonecznej pogody!:)
 

m4c

Member
Dokładnie od tego Pana kupowałem - polecam go bardzo, dobry kontakt z nim miałem a paczkę wysłał tego samego dnia kiedy przelew zrobiłem :) Ja osobiście zamawiałem od niego ze stronki http://www.vaporizers.com.pl bo jest wtedy trochę tańsza wysyłka.
 

Dronabinol

Member
m4c dzięki za info. Zatem zwracam honor temu panu :), z pewnością sam zamówię bo fajne te cholerstwo, małe, a oszczędne i przydatne :) niestety na razie jestem bez robotny ale kiedy znajdę prace to z pewnością się koło tego zakręcę.

Pozdrawiam.
 

Kikeritz

Member
Hej :)
Moją radością jest to, że zmontowałem pcboksa i dziś już moje nasionka idą do wody:) Boksik ma małe wymiary, bo tylko 20cm x 30cm x 43cm wysokości, bo części, których trzymały się napędy cd, dyskietki etc. były przynitowane do obudowy i nie mogłem ich usunąć. Zawsze to jednak coś ;)
Pozdrawiam Was:tiphat:
 

tost

Active member
Hej :)
Moją radością jest to, że zmontowałem pcboksa i dziś już moje nasionka idą do wody:) Boksik ma małe wymiary, bo tylko 20cm x 30cm x 43cm wysokości, bo części, których trzymały się napędy cd, dyskietki etc. były przynitowane do obudowy i nie mogłem ich usunąć. Zawsze to jednak coś ;)
Pozdrawiam Was:tiphat:
"bez młota to nie robota" no i jeszcze śrubokręt się przyda


nit leci na 2-3 stuknięcia młotem i prosze ile miejsca :)

powodzenia
 

Kikeritz

Member
Dzięki tost:)
Jutro spróbuję:) Szkoda tylko, że folia czarno-biała, która mi została, została już mocno pocięta i będą łaty, ale to chyba tylko estetycznie popsuje efekt, światła mniej się nie odbije :) inna rzecz, to że muszę świetlówek dokupić, jak na razie mam łącznie 33 W, co jest trochę za małe na całą powierzchnię obudowy.
Pozdrawiam Was, a zwłaszcza Ciebie, tost :tiphat:
EDIT: Ostatecznie rozwierciłem nity, bo młotek nic nie dawał, tylko się blacha gięła.
 

tredowaty

Member
WAKACJE :D jadę sobie na mazury :) w okolice Mrągowa oby tylko za mocno nie padało i udało się coś na wyjazd załatwić :p hehe
Pozdrawiam
 

Szalony Chwast

New member
Moją radością jest widoczek w ogrodzie po przybyciu na urlop. z 4 auto mazarow 2 wyszły w miare ładne a z 2 prawie nic. Lepszy rydz niż nic hehe. Na 2 tygodnie mi wystarczy plus kilku znajomych obdarowalem (co ich bardzo ucieszylo) razem z 2 wyszlo ok 60g (nieźle jak pozostawione samopas bez żadnego podlania nawoazmi) a tu pic pozdro
 

lob19

Member
Veteran
"bez młota to nie robota" no i jeszcze śrubokręt się przyda

nit leci na 2-3 stuknięcia młotem i prosze ile miejsca :)

powodzenia

Tak tylko dodam od siebie, że ja nity lubię rozwiercać wiertarką - idzie szybko i przyjemnie ;)

pozdro
 

loris

Member
:woohoo: Słońce świeci :greenstars: :woohoo: Słońce świeci :greenstars: :woohoo: Słońce świeci :greenstars: :woohoo: Słońce świeci :greenstars: :woohoo: Słońce świeci :greenstars: :woohoo: Słońce świeci :greenstars::woohoo: Słońce świeci :greenstars: :woohoo: Słońce świeci :greenstars::woohoo: Słońce świeci :greenstars:
 
P

piterr

pogoda zaiste piekna....biegne zatem na spota :)
az mi sie wkrecila faza na jakies fajowe zdjecia :)
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Jeszcze tylko 8 dni przyjaciele! :D
Się już Was doczekać nie mogę!


picture.php


:wave:
 
B

BajCus

właśnie wróciłem z woodstocku ! prodigy :rtfo:

a i ostórda jest kolejną radością ! już nie moge sie doczekać !

pozdro ! :wave:

The Prodigy po prostu gniótł. Chciałbym podziękować z tym miejscu straży pożarnej. Bez Was byśmy się popalili pod tą sceną.

Dziś wróciłem do domu a po jutrze kierunek... OSTRÓDA!

Pozdrawiam wszystkich IC'magowych woodstockowiczów i ORF'owców ;-) Reszte też :D
 

jasiu83

Active member
Tak Przyjaciele to już jutro, cieszę się na ten wyjazd jak dzieciak hihi :blowbubbles: szkoda tylko ,że nie ma opcji na spotkanie , ale kto wie świat jest mały a Ostróda jeszcze mniejsza ,tak czy siak wszyscy bawcie się super i nie narzekajcie na pogodę :wave:
Ps. Iron Wielki Respect dla Ciebie super to wygląda
 

jasiu83

Active member
200 wydanie audycji "Jak Maken zasiał" na antenie czwórki , do słuchania i oglądania , wielki BIG UP !!! tak trzymaj Maken i do 1000 odliczamy :thank you:
 

Kikeritz

Member
W boksie jest ładnie zielono :) Mam dwie rośliny (wykiełkowało 4/6 z otwartej pestki, ale dwie kolejne nie wzeszły, zostały w stanie kiełka i w końcu zgniły... nie ma co się dziwić, najlepsze pestki rozdałem ;)), z czego jedna jest normalna, ładnie i szybko rośnie, druga natomiast jest zmniejszona o połowę w stosunku do zwykłej konopii (i ma lekko zdeformowane dolne liście), bardzo estetycznie to wygląda, bo wszystkie proporcje ma zachowane :) Jak kupię akumulatorki do aparatu, to Wam pokażę.
Pozdrawiam Was:tiphat:
EDIT: większa roślina pokazała preflowery żeńskie:jump: U mniejszej nie wiem jakie, ale chyba są to pylniki. Mi to nie przeszkadza, bo i tak chciałbym mieć nasionka takiej małej roślinki, zapyli większą, której i tak później się szczyty rozbudują.
 
Top