What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

E

Ergonomic

Borat_Great_Success.jpg

Haha! 5 z kolosa z Anatomii!!!
 

jerzu19

Active member
Veteran
i ja mam sie z czego cieszyc,no name z ostatniego out`a 2 tygodnie przed scieciem


dzisiaj zostal spalony ostatni sampelek :D
 

flpflp

Member
Veteran
wlasnie zamoczylem nowe pestki, czyli za kilka dni znowu odpalamy cyrk...i jak tu sie nie cieszyc:jump:
 
P

passionman

Dzieki Wam nadzieja nie umarla. Moj out ruszy niedlugo, pestki sie mocza. Dzieki, dobrze tu z Wami byc!!! :):):)
 

Favoritos

Member
Za tydzień Marsz Wyzwolenia Konopi ! - zajebiście !
później będzie można się zając spacerami,, za górami za lasami..

Pozdrawiam spóźnialskich :)
 
E

Ergonomic

5 z ostatniego koła z Anatomii zwierząt
to daje średnią 4,83 z przedmiotu
...
A to daje... zwolnienie z egzaminu końcowego
:D:D:D:D:D
Chyba mi puszczą zwieracze
5936.jpg
 
O

Ojciec

Wooo! Ergo super !. Moją radochą dzisiejszego dni , jest również nauka ! co prawda nie z taką średnią jak kolega wyżej , ale też zaliczyłem i poprawiłem co do poprawy było ! , a tu jeszcze miesiąc nauki , a ja w sumie mam już labe !! Można w koncu porządnie zająć się uprawą :) i dokonczyć to co już zaczołem.

:wave:
 
B

BajCus

A ja jestem już w Warszawie. Dziś biba, jutro marsz i znów biba :D Będzie się działo :D
 
E

Ergonomic

Top top- nie wiem co chciałeś przekazać w tych dwóch tematach, ale... zaniechaj :D
 

perfektus

Member
Moją radością jest to, że roślinki się wygrzewają w potężnym słońcu, dzisiaj do ziemi poszły 2 GWS od GGS co mnie bardzo cieszy ponieważ są to moje pierwsze automaty, już nie mogę doczekać się zbiorów a pyzatym idę na spotkanie z fajną dziewczyną no i powiedzcie mi koledzy czego chcieć więcej!

Pozdrawiam i życzę udanego dnia
 

clothez

Member
:) ot trafil mi sie jeszcze prezencik od SS :)
picture.php
mam pytanko jak wzuce to jeszcze na jakies dwa tygodnie pod MH 250W spokojnie dojdzie mi to na oucie ? pokoj !
 

cardiel

Member
z tego co sie orientuje, to jacki sa z rodziny haze, wiec watpie aby doszlo Ci pod polskim sloneczkim... wg mnie skzoda nasionek tym bardziej, ze sa feminizowane :)
 

Latest posts

Latest posts

Top