What's new

Nasze radości :)

perfektus

Member
Dzisiejsza radość dnia.

low snow i plastelinka

picture.php
 

Bubbles84

Member
mam mala radosc, odkrylem znowu cos nowego heheheh jak ja to lubie robic (experymentowac hihih)

kupie to na pewno:

http://aerochamber.pl/ - jest za 59zl na necie - polecali to ludzie na stronie o vaporizerach (http://www.fuckcombustion.com/viewtopic.php?id=2431) - jakby sie ktos pytal poco naco (" aerochamber definitely has more taste and seems to get more out of each draw")

a droga zabaweczka do ktorej podejde dopiero jak bedzie wyplata po urlopie czyli fliu fiu -ale kupie!

http://www.everyonedoesit.co.uk/online_headshop/mini-incredibowl-m420.cfm?iProductID=8832 cannabis cup winner w kategorii sprzet do palenia...

obczajcie filmik to jest cyrk co oni robia z tym sprzetem do "jarania" w moim przypadku jarania-sie (bo bardziej mi sie podoba odkrywanie nowych udogodnien anizeli mi to potrzebne do zycia) haha pozdro
 

czerwony

Member
Bubbles masz zajawkę na te waporyzery :D. To mini-cośtam jest urocze, a przejeżdżanie po tym autem przypomniało mi filmik z chińską saperką :D.

Niech jeszcze zrobią żeby piszczało gdy user się od tego oddala, żeby się tego mi nie udało zgubić, i też kupię ;).
 

Bubbles84

Member
ale to nie waporyzer, tylko lufa i niewiem jak ale powoduje ze hity sa jeszcze wydajniejsze, jak sprawdze to wam napisze. pozdro
 

petn

Member
Witam wszystkich:) troche juz mnie tu nie bylo ale wszystko znowu w dobrym kierunku. Panowie juz sie nie umiem doczekac kupna vaporizera tylko nie wiem jaki bedzie najlepszy? ludzie zachwalaja vap da buddha ten twoj Bublles84 jak dobrze pamietam jest w podobnej cenie.Doradzcie jak mozecie z doswiadczenia. No jeszcze w Polsce bardzo ubogo w ten sprzet.Znacie jakis sklep za granica z ktorego dalo by rade sprwadzic bez kosztow przesylki? Widzialem jakas hurtownie w holandi bez kosztow wysylki ale wiele wapkow jest wyprzedanych.
 

Bubbles84

Member
znam stronke w UK ktora jest bezposrednim dealerem Arizera, ale na stronie sa wszystkie vaporizery i akcesoria. wysylka na terenie EU gratis, pisac pm jak chcecie. pozdro

aha no i da buddah jest zajebisty, silver surfer tez, 3g vaporcannon tez, vaporbrother takze, chodza po 50$ te 2 ostatnie, ale niepowiem buddah to juz jest ten sprzet z wyzszej pulki. pozdro

MOJA radosc od wczoraj to http://www.torproject.org/index.html.pl - wreszcie kazdy moze byc 100% anonimowy przy przystepnej predkosci, siec dziala jak siec torrent, miliony uzytkownikow, laczymy sie do sieci i od tej pory laczy nasz z kazdym kto mieszka w innym miejscu na swiecie i ma dobry transfer, to nie jest jakies monotonne szukanie proxy, ustawianie itd, laczymy sie programem do sieci i jestesmy nie do namierzenia hehehe to jest TO ;)

"Tor chroni Cię, przekazując twoją komunikację poprzez rozproszoną sieć przekaźników sieciowych uruchamianych przez wolontariuszy na całym świecie: zapobiega to odkrywaniu, jakie strony odwiedzasz poprzez podsłuchiwanie twojego połączenia internetowego i zapobiega to odkrywaniu Twojego miejsca pobytu prez strony, które odwiedzasz. Tor działa z wieloma już istniejącymi aplikacjami, łącznie z przglądarkami internetowymi, komunikatorami, programami do zdalnego logowania i innymi aplikacjami opartymi na protokole TCP... "

kocham was ;)
 

clothez

Member
icde grap ..od FS
picture.php


szkoda ze nie mam dobrego aparatu ale krysztaly sie az poprostu z nich sypia , acha i nie polcem nikomu water curingu moim zdaniem psuje sprzet ale to zupelnie na marginesie ..

picture.php


Shining Silver HAze od Royal Quality Seeds pyszne ziolko !!!
picture.php

picture.php


Widowrella od FS pheno jak najbardziej chyba WW

picture.php


picture.php


a tu mala armia sie szykuje w duzych donicach critical jack ;) od dinafem ..
picture.php


Pokoj !
 

Da Weed

New member
o mnie i moim hobby!

o mnie i moim hobby!

hallo polska!

witam kolegow z polski, mieszkam w austri i kultywuie jusz od wielu lat piekne roslinki( mam jusz ponad 80 cudownych odmian) i wreszcie tu trafilem!
super ze tyle was jest, mimo trodnej sytuacij w polsce- respekt!
:tiphat:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
jutro się zaczyna open'er, i może jestem starym dziadem ale uwielbiam jeździć na ten festiwal. Słuchać non-stop całą masę różnej muzy, mieszać się z różnymi znajomymi, nad ranem podrygiwać w transowym namiocie a w południe wylegiwać się na plaży. A że pogoda podobno dopisze to może być naprawdę fajna impreza!!!
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Jak dla mnie to troche za duzy rozstrzal muzyczny, slabo sie znajduje w takich klimatach i tylu ludziach dookola..., ale wam oczywiscie zycze jak najleprzej atmosfery i ogolnego show. Tylko oczy do okola bo na takich festiwalach zawsze psy kosza niezle plony.

Pozdrawiam
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
pogoda dopisuje nam wszystkim,roslinki rosna ladnie, jak narazie wynik 2:2 czyli 2 panny i 2 panow ktorzy za kilka dni zostana usunieci z miejscowek.Panny to Passion #1 x Cannadian i Rocket Chunk ,fotki niebawem.


pozdro
 

orangefreak

Member
Moją radością jest to, że wreszcie ( juz w sumie od dość dawna ) nie piję GBL-a, że przezwyciężyłem strach i poszedłem do psychiatry ( nie lubie tych lekarzy, ale zmieniłem zdanie, Pani okazała się byc miła i pomogła mi w uzależnieniu od różnych substancji, nieważne ) Widziałem jak ktoś upada na dno, i dzięki mnie ( nie chwalę się, ta osoba sama mi to powiedziała ) mogła zacząć życie od nowa. Miło się patrzyło jak z menela zrobił się dawny chłopak którego znałem i lubiałem za ponadprzeciętną inteligencję ale dragi go wyniszczyły. Cieszę się że jestem, chociaż charuję jak za dwóch, ale MAM tą prace i nie zawsze się charuje ;) i kontrakt bezterminowy.

Cieszę się, że są ludzie ( choć mało ) którzy robią coś bezinteresownie. To niesamowicie cieszy. Odróżnia nas od zwierząt, zacofanych czasów nie wiem jak to ująć.

Jest O kej ;)
 

Latest posts

Latest posts

Top