What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

A

ares420

moją radością jest, że w końcu sezon motocyklowy się rozpoczął :yay:
dzisiaj zrobiłem trasę 300km i wcale nie zmarzłem ;)
 

Rolnik

Member
Radością mą jest pogoda zajebista i zaczynający się wielkim krokami outdoor, czyli to co lubię najbardziej hehe, o to kwiat wiosenny dla was.. :tiphat:

picture.php


:thank you::thank you:
 

Rolnik

Member
Rosnąca w lesie iglastym ? hehe, jakiś dziki kwiat którego nazwy nie znam ale fajnie wygląda.

Niedługo weekend :witch2:
 

cardiel

Member
Siema wszyscy :)

jakis czas temu napisalem list do Premiera, Minister Zdrowia oraz Ministra sprawiedliwosci odnosnie nowelizacji ustawy o przeciwdzialaniu narkomanii nad ktora trwaja obecnie prace. Przytoczylem tam argumnty dlaczego posiadanie powinno byc zdepenalizowane oraz dlaczego uzytkownicy powinni miec prawo do uprawy kilku roslinek na wlasny uzytek.

picture.php


Dzisiaj otrzymalem odpowiedz z kancelarii Prezesa Rady Ministrow :D Niestety, jak to stwierdzono w liscie, "z przyczyn obiektywnych", Premier nie mogl odpowiedziec na moj list. Odpowiedzial mi jednak Departament do Podan i Wnioskow... W skrocie, to przeczytali wnikliwie moj list, strescili go i przekazali Premierowi, oni jednak nie moga sie ustosunkowac do moich argumentow, bo nie maja prawa mowic w imieniu Premiera. Premier jednak napewno zapozna sie z trescia listu i skonultuje sie z odpowiednimi osobami w rzadzie....

Pewnie i tak nic z tego nie wyniknie, wiec dlaczego tutaj pisze? Ano dlatego, ze raczyli przynajmniej odpowiedziec heh moze niewiele ale mnie to cieszy :) Mam poczucie, ze nie podchodze biernie do otaczajacej nas rzeczywistosci i probuje cos zmienic :)

Gdyby kazdy kto mowi " jebac ten rzad, jebac to prawo, musze wyjechac z tego chorego kraju" itd chociaz sprobowalby cos zrobic zeby zmienic ta sytuacje, nasz kraj wygladalby zupelnie inaczej... i nie mowie tutaj tylko o polityce narkotykowej, ale ogolnie o prawie i zyciu spolecznym :)

picture.php


pozdrawiam :tiphat:
 
B

BajCus

K+ cardiel za to że coś robisz dla nas wszystkich. K+ dla rządu że słucha wyborców. Nawet K+ dla tej wieeelkiej babilońskiej uprawy, może ludzie zaczną więcej mówić o MJ.
Póki się nie upomnimy i nie będziemy o tym mówić to nikt nam friko takiego rarytasau jak legalna trawka nie da.
Sszkoda że państwo nie może takiej uprawy przejąć. Wielka szkoda bo pewnie dużymi nakładami taka farma postawiona. A jakie tam możliwości krzyżowania mieli. Ciekawe czy się nie mylili od jakiego czasu to stało, chodź pewnie zbiegało się w czasie z firmą przykrywką itp. I jeszcze jedno. Czemu te panocki nie pouciekały skoro tyle tuneli pokopane było. No chyba że tam ze 20 osób siedziało i część zwiała :D
 

mistic

Member
Ooooooooooo taaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!:dance013::dance013::dance013:

Przyleciały przed chwilą bociany i wprawia mnie to w niesamowicie pozytywny nastrój !
:party:
Fajnie widzieć, że dały radę kolejny rok i wracają jak zawsze. Tyle się musiało stać podczas całego ich tripa !

O naiwyższy/a i najstarszy/a błogosław te zwierzęta :bow::bow::bow:

...błogo - sławić: tak, jak najbardziej wydaje mi się że mogę śmiało sławić tę wieść błogo :smoker: i właśnie teraz tak czynię hehe
o dżadża.....

pozdro i fire
 

JAcHoo

Member
Brawo Cardiel. Też mam wątpliwości, czy to przyniesie jakikolwiek pozytywny skutek, ale wyrazy uznania za chęci i odwagę.
Pozdro.
 

Rolnik

Member
WItam, radość się zaczyna z nadchodzącym outem, dziś poszło małe co nie co już do wody hehe

picture.php


pzdr.
 
S

Szot

Moją radoscia dzisiaj są bubble bagi zestaw 8 workow :) nareszczie doszły :D:D:D

pozdro:tiphat:
 
C

czaczo

jest jest jest ,wreszcie jest ,ukochany czat ic heheheheheehehhe.zadnych zapodajnikow wiecej na czacie hehe.je je
:thank you::gday::wave::jump::):dance013::blowbubbles::ying::moon: :rtfo:
 

LUKAS

New member
Witam Panie i Panowie.
Z uwagi na to, że nie mam czasu na przeszukiwanie forum mam serdeczną prośbę.
Znacie może adresy godnych polecenia coffeeshopów lub jakieś stronki z odnośnikami? To co znalazłem jest można rzec nieaktualne, wpisy i opinie od roku nie aktualizowane, po drugie z tego co czytałem i słyszałem to wiele się w kwestiach coffeshopow zmienia, podobno na gorsze, nie wiem, nie byłem od 2007 w Holandii dlatego postanowiłem spytać Was. Tak więc raz jeszcze jeśli ktoś może polecić coś blisko północno-zachodnich niemiec lub jakieś aktualne www to będę z góry wdzięczny. Pozdr
 

klint

Active member
Veteran
glosowac panowie na naszego rodaka! ja juz swoj glos oddalem. obys sie utrzymal w czolowce!


pozdro dla ekipy
 

Bread

Member
Tym razem na pewno się uda, masz i moje poparcie. W moich oczach całkowicie zasłużone! :tiphat:

Ja tymczasem cieszę się z dwóch przesyłek, które wczoraj do mnie dotarły :)
 

Latest posts

Latest posts

Top