What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze radości :)

lob19

Member
Veteran
A ja się cieszę, bo kupiłem tanio fajnego golfa i dzisiaj u mechanika okazało się, że w sumie nie dzieje się z nim nic strasznego (trochę rdzy i filtry do wymiany, ale to drobnostka) Dawno nie czułem, że tak dobrze wydałem pieniądze :D

peace
 

Mundek

Member
RaStart to takie rozwiązanie awaryjne na wypadek gdyby Bedouin nie znalazł dla nich mieszkań;).
A tak szczerze ,życzę Ci szczęścia Bedouin i watasze:) również.
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Nareszcie, po 4 latach czekania wreszcie są a właściwie będą u mnie rosły, koniecznie porobię pestki. Może z obecnego grow jakieś mamusie zostawię to będzie co zapylać.
Pamiętam jakie potwory kiedyś ludziom rosły z tych pestek, jak deep chunk tylko masywniejsze, miejmy nadzieję iż tym razem pestki od Boga też będą boskie hehe


picture.php


peace
 
C

czaczo

hehe
picture.php


no poszlismy po calosci .no bedzie jakies wlasne bat guano hehe

picture.php


jak to natura plata figle,padal kurwa snieg na majorce hehe

picture.php
 

slowflow

Member
Śpiewam dzisiaj sobie w kuchni : dużymi krokami zbliża się wiosna! A moja kochana mamusia nieświadomie kończy : Będzie trawka rosła! hehe :) pozdro
 

Amnnesia

Member
Moja radoscia na dzis jest przesyleczka od jednego z userow ic a w niej 55 pestek na tegoroczny out wiec w tym roku pewnie ze stowka poleci na sloneczko wielkie dzieki :thank you:
 

przemix

Member
a moja radoscia byl dzis rano kurier z paczka pod pacha a w rezultacie w koncu mam czysciutka wode:) do picia tez swietnie sie nadaje:p
matki sie krzewia dorosle panny koncza zywot. gdzies za 3 tygodnie nowy cykl:) bedzie 30x trainwreck i 6x wr#5. juz nie moge sie doczekac cyklu na miekkiej wodzie:dance013:
 
O

Ojciec

Ja najbardziej ! Chodź dzisiejszego dnia spadł u mnie śnieg , ale i tak radaość wypełnia mi całe dni z powodu nadchodzącej wiosny i tych kilku słonecznych ostatnich dni .

:dance013: :greenstars:

Pozdro
 

Control_

Member
Tak ! Czuć wiosne w powietrzu :D Czas kulać lola na wyjście z domu :joint:
a jak u was z ziemią ? Nadaje się już do przekopania ? Bo ja się niedługo wybieram.
 
V

vod

WIOSNA! :jump:
wreszcie! Słońce i cieplutko u mnie.
wczoraj na wycieczce do lasu byłem i pierwszego kiełka na spocie znalazłem :)
 
V

vod

Ja już wczoraj wydziabałem dwie duże dziury. Dzisiaj w nocy muszę je napełnić. Od jutra deszcz znowu.
 

flpflp

Member
Veteran
a mnie raduje to ze znowu w domu slychac cichy szum wentyltorkow.bez funkcjonujacego boxa jakos tak dziwnie bylo...
 

Latest posts

Latest posts

Top