What's new

Nasze radości :)

T

thcfanatic

moja radosc ze od dzis jestem uczniem 4 klasy technikum gastronomicznego a zarazem maturzysta:)
a wczoraj ostatni dzien wakacji spedzilem tak

picture.php


picture.php


zupka z genow od hc

nie wyglada apetycznie ale poczesala rowno caly dzien bylem ostro zbakany w godzinach szczytu siedizalem na fotelu i sie balem wyjsc z pokoju bo jak by mnie rodzice zobaczyli to zawal na miejscu:D

apropo samosiejki zrobilem 2 test glownego szczytu tego ktory jest na fotce w powyzszym poscie i jestem pod wrazeniem spalone 6 fifek na 3 naprawde mocno ujaralo
jak ktos chce poeksperymentowac z polska dzika sativka z dobrym genem to pisac pm mam sporo nasion sa bardzo male ale dojrzale
 
E

Ergonomic

Cieszę się, że każdy z moich znajomych kto spróbował zbioru z mojej pierwszej dziewczynki powiedział, że wyrób przedni :D Większość znajomych, która spróbowała tej "siejki, która na bank nie klepie" skończyła w fotelowej pozycji żywego trupa. Niektórzy mieli badtripa i trzeba było ich uspokajać xD. Outdoor rules!!!
 

Outowiec

Member
Siema Bruce ! w Grudziądzu jak i jego okolicach jest pełno takich wolnych konopii, sa regiony naszego pięknego kraju gdzie ich wogóle nie ma. Jeśli znajdziesz to masz pewność ze ktos sobie posadził a sa regiony gdzie rosna nagminnie wielkie krzaczki po 2 metry jednak bez zadnych właściwości. Okolice Grudziądza znam dość dobrze więc wiem co mówie.
Zdravim !
 

kazuya20

Active member
Dziękuje sza^m za pestki wszystko się obsieje /......... Mam do was pytanie innego typu jest tu ktoś kto nie wierzy w boga ? teraz drugie co będzie jak wykituje ?

Zielony ale masz słoików w pip pewnie :)\

U mnie jedna panna jeszcze żyje wczesny piesek HC

 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Pozdrawiam kochany dział informatyków, którzy mi kurwa zablokowali icmaga w robocie :D
Jeszcze się chłopaki kiedyś spotkamy! heheh

picture.php


:wave:
 
M

Mr.TopTop

Ohhh te nasze radości, mój dzisiejszy dzień rozpoczęty, wyspany wstany o 11.00 z uśmiechem na twarzy syknął kabzel od piwa i w przyjemności zabrałem się za robienie śniadania hehehe ( żona się zabrała - oczko do zielonegolasu ), nie ma jak dobrze rozpoczęty dzień, pozdro top :)))
ps. uśmiechnięte kobiety są najpiękniejsze :)
 

przemix

Member
a oto moja radosc;)
picture.php

teraz tylko dokonczyc budowe setupu i mozna dzialac.
pol roku sie do tego zbieralem ale final (a raczej dopiero poczatek) zbliza sie wielkimi krokami:)
pzdr

edit:
aha powiedzcie chlopaki jak mam je przechowywac przez okolo tydzien moze 2 zanim skoncze setup? do lodowki?

@PioK
u mnie w domu tylko jedno dziecko a nazywa sie przemix;)
 
P

passionman

a ja trafilem dzisiaj w swoim miescie na sklep a'la dopalacze, w ktorym mozna kupic nasiona female seeds i to jest duuuuuzy powod do radosci. koniec ze stresem kupowania prez internet
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Nikt nie jest doskonaly , ale GIPSY jest blisko:woohoo:

Po ukonczonej pracy ogarnela mnie RADOSC widzac paczke hehehe . wykonanie pudelka jest staranne , mlyneczek drewniany , screen jest dobrze napiety i solidnie zamontowany , pylek przesypuje sie pysznie na szklana matryce ehhh i wszystko pod kluczykiem w 1 miejscu - koniec z bajzlem
picture.php


picture.php


jest tak jak mowil kov i vod SB wysyla osobno pudelka , wyjadkowa dbalosc o bezpieczenstwo klijenta !
:witch2: :pumpkin:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Ciesze sie ze powoli naplywaja wiesci ze paczki z kulkami dochodza mimo strajkujacej poczty :D
 

WeedGrown

Member
A to ja się pochwalę moim pierwszym Grow boxem (PC) :D:woohoo:

Początek

Wewnątrz

W środku dałem na ścianki tekture, wypełniłem szczeliny silikonem sanitarnym, a na to folie aluminiową.

:laughing:


Efekt końcowy ^^ - temperatura 23-24*C, dwa wentylatory które wypuszczają powietrze (z przodu narazie nie robiłem), wentylatory odpala się na przycisku wbudowanym w FDD, a Lampe na przycisku POWER :biglaugh:

Jutro coś wrzucę na donice :woohoo:
Pozdrawia weedgrown z wielkim uśmiechem na twarzy :biglaugh:
 
Top