What's new

Nasze radości :)

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
...Does this look like an 1/8th to you?

19327DDssack.JPG

:D
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Zielonylesie wtf? :laughing: hehe

Moja radość: poprawa pogody, po weekendzie nawet do 27 stopni+przelotne deszczyki czyli to co Marysia lubi najbardziej.:woohoo:
 
B

BioPart

No to gratuluję QKI :)

A dla mnie wielką radością jest wciąż rosnąca kolekcja, pieknie pachnących w przyszlosci kwiatkow he he..

picture.php


Nazwy moze niektore poprzekrecane, ale to efekt ostrej relaksacji podczas tworzenia.
Te parę genów bardzo mnie cieszy, Wielkie Dzięki za pomoc, geny EarlySkunk x ChemDogDD x EarlySkunk wiadomo od kogo(thx) idą u mnie pod lampę.. Pozdrawiam

he he oczywiscie reszta pestek takze..

A no i bym zapomniał, jeszcze cieszę się, że wyszły mi ciastka z wsadem.. Ale chyba cos wyszły bez mocy(nie wem krotko sie robily z 20 min hmm).. Ale dobre, dobre..sa..he he

picture.php
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Cisze sie z dzisiejszej daty. Otoz dzisiaj jest 7 tydzien FLO hehe
Juz niedlugo niedlugo i bede bardziej szczesliwa przez 1,5 miesiaca hihi
Pewnie chcielibyscie fotki tych topow - postaram sie to moze dzisiaj beda ;)
 

Silas

Member
Veteran
NiceGirl...słonko Ty moje ;);* ja podążam tuż za tobą... ja lecę może 3 ci dzień 12/12 ;) I zaczynają się te moje radości wyciągać :)
 

-Bruce-

Active member
Witam chcialem skoczyc na bungy doczytalem ze w zakopcu jest taka opcja wie ktos cos na ten temat....i moze zna ktos z was moi drodzy tani nocleg w okolicach zakopanego :) pozdro....
 

orangefreak

Member
okolice krupówek, 30zł nocleg, nie trudno znaleść lokum. Znajomy ostatnio był w górach, jak jeszcze ma nr do lokum, spróbuje go zmotać i walne pm do Ciebie.
 
G

Guest1012

A moją radością jest powrót lata :D Skwar od samego rana.

A co to bungee to w Mielnie też kiedyś była taka możliwość. Nie wiem gdzie masz bliżej i nie wiem czy to jeszcze stoi. Pare lat już tam nie byłem.
 
No ładne z Was hardcory, ja to się zawsze bungee obawiałem uu az ciary przechodzą :D A jaki koszt takiej zabawy? Bo na stronce nie widziałem informacji. Ekipa z Ic wybierze się na wspólne skoki ?hmm byłoby ciekawie i na pewno zielono przed oczami hehe.
Moja radość to zakup nowego autka mm już się nie moge doczekać !
 

GrowBoy

Active member
Podzielam radość Silas-a a takrze niezmiernie sie ciesze ze zdanej maturki :]
Dzis byłem po wyniki i maturka zdana :D <jupi> i to nawet lepiej niz przypuszczalem :)
pozdrawiaj
PeAcE
 

Plantator

Well-known member
Veteran
witam , WSPÓLNE skoki , to by było piękne , mocny buch i lecimy:] My widzieliśmy nad Motławą czy jakoś tak w 3mieście , ale to pseudo bungie i sobie krzyczeli 150 czy coś za skok z dźwiga , ja dziękuję wolę inne zabawy za ten hajs puki co się nie przelewa, kryzys jest jak to mówią , je się spleśniały ser , pije stare wino i jeździ samochodem bez dachu :] lub na dachu samochodu po nocy , ale to inna historia heh polecam , jutro aparat wezmę. a propo , może ma ktoś fajne skokowe fotki lub innych radosnych rzeczy??
 
B

bronek

na 2 z 3 spotow wszystko gra
na jednym pozbylem sie juz mezczyzn 2/6 co daje 66,(6)% kobietek ;D
poki co to sa moje radosci :D
 

cardiel

Member
witam :smile:

wakacje w pelnie i tak sie wlasnie zastanawiam.. bylby ktos chetny na wyjazd do Holandii? Cel czysto rekreacyjny jakies 7 dni... termin mysle ze jakos moze polowa sierpnia.. daloby rade zalatwic nocleg ( za symboliczna oplata pewnie) u znajomego growera w HAdze a stad tylko kilkadziesiat minut pociagiem do amsterdamu.. mysle, ze najdrozej z tego wyjazdu wyszedlby transport do NL i spowrotem.. narazie sa to tylko luzne plany- poprostu badam czy ktosby byl chetny. Mysle ze w 999 zl ze wszystkim czyli transport, noclegi, jedzenie, atrakcje turystyczne (tj. coffeshopy :D ) powinnysmy sie spokojnie zamknac

osoby pelnoletnie (innych nie ma na forum oczywiscie :wink: ) ktore kojaze mniej wiecej z forum niech napisza mi PM a wszystko sie obgada i ustali dokladniej

Pozdr :smile:
 

Latest posts

Latest posts

Top