What's new

Nasze niepokoje...

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
od 15stego mialem byc w domu , 16stego do pracy , 18nasty razem z zona a dzisiaj cora miala wrocic do szkoly , 3 razy bylem na lotnisku by przebukowac bilety bo linie przepelnione = koszty bo wulkany strzelaja , a ja niemam czasu ani netu ani kasy juz .
POzdrawiam
 

~Clauf~

Member
A ja Wam powiem że ni chuja... zaufania nie można mieć do Polskiej służby zdrowia...
Ktoś z mojej rodziny poszedł do szpitala z żoną ponieważ źle się czuł od dłuższego czasu. Tam skierowali go na badania na które musiał czekac ok 2 tygodni. niestety po tych badaniach nic nie wykazało. Później wypisano go do domu. ten znów zaczoł się czuć gorzej zapisali go na badania na które znów w huj trzeba było czekac i po których znów nic nie wykazało. oststecznie skierowali go na biopsje. na wyniki trzeba czekac 2 tygodnie. od początku tego zamieszania czyli odkąd trafił do izby przyjęć do biopsji mineło ponad 2 miesiące... podawali mu sterydy itp nie wiem po co. człowiek nabawił się tam cukrzycy. cukier miał tak wysoki że gdyby zasnoł to by sie nie obudził tzn 1180. tak z tym zerem na końcu. chyba każdy wie jaka jest dopuszczalna ilość cukru we krwi.... no ale czego sie dowiaduje? że najprawdopodobniej (bo oficjalne wyniki za ponad tydzień) to chłoniak, jest on śmiertelny. Najgorzej że jest to już na tyle zaawansowane że nie da sie normalnie z nim komunikować... Pozostaje patrzeć i czekać na działania lekarzy... Aha wyczytałem w internecie ze nawet chemioterapia tylko przedłuży życie o max 3-4 lata...
 

kazuya20

Active member
Geniusz rapu odszedł no szkoda, ale za co my go tak lubiliśmy ? Oczywiście za jego flow nawijki, które wpadają nam do ucha.... Jesteśmy uzależnieni od przyjemności.. słuchając muzyki jest nam dobrze, jarając do tego blanta jeszcze lepiej !!!!! Przyznaje rośliny kocham, ale bardzo rzadko pale. pozdrawiam wszystkich którzy palą i ogarniają zawsze życie ! Bo na tych co palą a nie ogarniają zawieść się można łatwo !!!!
 

Bedouin

Active member
Veteran
Geniusz rapu odszedł no szkoda, ale za co my go tak lubiliśmy ? Oczywiście za jego flow nawijki, które wpadają nam do ucha.... Jesteśmy uzależnieni od przyjemności.. słuchając muzyki jest nam dobrze, jarając do tego blanta jeszcze lepiej !!!!! Przyznaje rośliny kocham, ale bardzo rzadko pale. pozdrawiam wszystkich którzy palą i ogarniają zawsze życie ! Bo na tych co palą a nie ogarniają zawieść się można łatwo !!!!

szczere i prawdziwe słowa :D ale jak to mowią uprawa bardziej uzaleznia nic samo palenie :D
 

Plantator

Active member
Veteran
Mnie deneruje ostatnio, że na poczcie kradną :[ Nie wiem komu co doszło a co nie. W każdym razie co obiecalem to poleciało.

Co do tego co mówisz kazuj , można palić non stop , można nie palić , ale sadzić trzeba :] najlepiej więcej gatunków roślin !! trzeba też czasem coś jeść hehe
 

Sodowiec

Member
Plant - co ci ukradli na poczcie?? robiłem tam wiele lat temu i z czego pamiętam to zdarzało sie ze ktoś zapierdolił jakaś pobraniówke na dużą kwote
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Dziś mija rok od odejścia od nas wielkiego człowieka.
albert-hofmann-portrait-by-brummbaer.jpg

Dr. Albert Hoffman był szwajcarskim chemikiem który odkrył LSD i jego działanie, latami badał rośliny i grzyby enteogenne w poszukiwaniu odpowiedzi... Był człowiekiem radosnym, ostoją spokoju i wielkim myślicielem.
Nie będę tu wymieniał jego dorobku naukowego, ten człowiek zrobił na prawdę dużo dla ludzkości, gdyby nie On żyło by nam się znacznie gorzej, pomyślcie ile pozytywnych zmian w tej cywilizacji nastało po dekadzie hippisów. To wtedy ludzie zaczęli otwierać oczy na to co tak dawno zachód zatracił.
Przykro mi że nie dane mi będzie poznać go osobiście, jego praca bardzo wpłynęła na moje życie.

Mała kartka okolicznościowa do wysłania w ten weekend do bodhisattv'y z okazji rocznicy:

picture.php


peace
 
B

BajCus

Niestety ale muszę złożyć boxa (jak i sie go pozbyć :D ) gdyż właściciel mieszkania postanowił je sprzedać i co jakiś czas będzie ktoś przychodził je oglądać. W takim wypadku moje AF postanowiłem przenieść na dwór. Mam nadzieję że spokojnie dokończą tam żywota i będę pierwszym w tym roku rolnikiem który zbierze plony. Oby tak było bo jak nie to się posucha na wakacje zapowiada. Pozdro bracia i siostry
 

Faust_MOK

New member
Mnie z kolei martwi ten nieustannie lejący deszcz. Najgorsze jest to, że sadzonkuje na spocie... Trzeba jednak przenieść doniczki do domu. Takie ulewy. Ehh szkoda słów. Dysponuje ktoś może wiadomościami dot. pogody na najbliższe dni?

Edit: Pier**** Ide na spota zabezpieczyć doniczki. Jedyne co może mi zagrozić to mnóstwo dzików, ulewa i brak dobrego światła... Kiedy w maju o tej porze były takie ulewy... ehh. Prowizoryczne osłony z jednorazówek i kijków mam nadzieje, że dadza rade... "kooperacja na mocy paktu" i do przodu. Pogoda jak pod psem!

Edit 2: Pisałem edycje 10 minut i wcisnąłem nie to co trzeba. W skrócie, lecz nie tak składniowo jak było przed usunięciem treści. Misja zakończona sukcesem. Jedyny dźwięk na spocie ze znalezieniem którego mam kłopoty w dzień to ptaki. Spot odnaleziony bezproblemowo. Ziemia z kiełkami w doniczce z ziemia kwiatowa i styropianem podlana tak jak rośliny lubią. Na zewnątrz ciepło i ciemno. Spot zabezpieczony dobrze. Pogoda z tego co zaobserwowałem, jak i zapowiadaja ma się ustabilizować, więc nie ma obaw. Żyć nie umierać. Tytułowe niepokoje zostały zażegnane.
PS. Jeżeli macie możliwość to nie pozwólcie, by dzieci i osoby o słabej psychice nie oglądały Lyncha jak i horrorów, bo nie trudno o zawał w słabo znanym miejscu oddalonym od cywilizacji o 2,5km pełnego zwierzyny leśnej ;)
 

tomato

Member
Veteran
hela w opalach, piok zrobil sobie przerwe na jakis czas, ale obiecal ze do nas wroci :D

i jeszcze jedno, feziu narobil syfu na forum, bo chcial sie ze mna skontaktowac w pewnej sprawie.. czuje sie troche za to odpowiedzialny..wybaczcie...
 

KillaCam36

Member
10 na 10 Auto Hindu Kush GGS pokazało jaja... szkoda tak byłem ciekaw tej odmianki, ale mam nadzieje za Diesel Ryder x BlueBerry i Great White Shark poprawią mi humorek:) następnym razem tylko femki szkoda sie stresować regularami.
Peace
 

Azzzzzz

Member
Veteran
No Piokowego kolorowanka brakuje, ale tak juz ma to forum, czasem niektorzy robia sobie wakacje, czasem panikuja, bojkotuja itd itd - co czlek to obyczaj :> :wave:
 

GrowBoy

Active member
Witam Wszystkim
Moim niepokojem jest to ze jak i mi tak i roslina brakuje slonca !!
Od kilku dni tylko pada i szaro na polu.
Bylem dzis na spocie gdzie ok 90 krzaczkow jest w kubeczkach i z tej gownianej pogody tylko sie powyciagaly w gore i nic wiecej :(
A prognozy na najblizszy tydzien tez nie sa za fajne, wiec nie wiem jak to dalej bedzie :/
Sliczny maj nam sie udal w tym roku, ale licze ze sie jeszcze wypogodzi i na jesien bd z spotow tirami zwozili to wszystko :)
pozdrawiam wszystkich wyjadaczy
 
Top