What's new

Nasze niepokoje...

frether

Member
Veteran
Tego to jeszcze się nie spodziewałem tyle ludzi poleciało oddać hołd naszym rodakom bestialsko zamordowanych przez rusków i zginęli tragedia, to nie może być przypadek ktoś musiał macać w tym swoje brudne łapska kto by najwięcej zyskał na "usunięcie" tylu ważnych osób

Jesteśmy poprostu biedni.
ostatnio mówiono o wielkich złóż gazu w Polsce to może być niezła konkurencja dla rusków

@minchi-bongo
gdyby tobie nie daj Boże zginął tragicznie ktoś z rodziny a jakiś pajac chamsko skomentował "wyraził swoją opinie" tragedie jako przeżywasz nie puściły by Ci nerwy?? wszyscy jesteśmy ludźmi i nie zależnie w co wierzymy powinniśmy uszanować w jakiś sposób czyjąś śmierć
 
E

Ergonomic

Uwaga to co przeczytacie wprawia nawet mnie w zakłopotanie... Bardzo szanuję ludzi, którzy zginęli kimkolwiek byli, nikomu nie życzę straty bliskich ani śmierci w takich okolicznościach, ale w zakłopotanie wpędza mnie fakt, że jak tylko usłyszałem o katastrofie mój zje*any mózg pomyślał najpierw dwie rzeczy:
1. "AALEE ŁURWAAŁ!"
2. "KU*WA, MOJE POLE!"

Wiem- jest ze mną coś nie tak... sam to przyznałem... Jestem kretynem i zdaję sobie z tego sprawę, ale musiałem się wygadać... padło na Was...Za dużo internetu...
 

Control_

Member
I ja się przyznam. Pierwsze co pomyślałem 'nie ma Kaczyńskiego', 'bedzie rewolucja ? z legalizacją ?' Przez chwile nawet miałem wątpliwości czy to tutaj czy w wesołym pokoju, na szczęście mam jeszcze zdrowy rozsądek. Tak sobie teraz tylko patrze, i myśle: tak jechaliście po Kaczyńskim, a teraz znicze palicie. Ludzie tak go nie lubili, a teraz w mediach słysze jakim patriotą był. W sumie nie oglądam na codzień wiadomości więc nie mam własnego zdania jakim był człowiekiem, kieruje się tym co słysze od społeczeństwa. A ciekawe ilu z was wywiesiło flage ze wstążką czarną. Ludzie niby mają żałobe, ale po za mediami i licznymi komentarzami na forach żałoby prawie nie widzę. Zastanawiam się jeszcze tylko jaki cyrk teraz będzie w rządzie.
 
E

Ergonomic

W sumie teraz może sporo dziać się w naszej sprawie... PiS bez Lecha i kilku większych straciło dość sporo... J. Kaczyński bez swojego brata będzie miał teraz znacznie mniejsze poparcie w rządzie... Jeżeli PiS straci na ważności- podupadnie też T. Rydzyk, który zapewniał PiSowcom i reszcie konserwatystów znaczny elektorat... Jeżeli wszystko będzie teraz poprowadzone jak należy, my jako grupa możemy w końcu uzyskać swoje prawa...

I nie- nie chodzi mi o jakiekolwiek pozytywne aspekty czyjejkolwiek śmierci- ten post miał charakter czysto polityczny
 

Outowiec

Member
nic się nie zmieni przez dłuugie lata, dziś lewica chce liberalizacji narkotyków, jednak to Kwaśniewski/Stolzman wydał nakaz likwidacji przepisu 0,5 na własny użytek i zaostrzył przepisy. Osobiście głosowałem na Lecha Kaczyńskiego bo wiedziałem że będzie mądrą osobą i nie będzie kompromitować nas jako obywateli jak Stolzman naćpany alkoholem pośród grobów Katyńskich. Prawda jest taka że to media kreowały Lecha Kaczyńskiego jako idiote bo tu guzik nie zapięty a tam szalik na lewą stronę lub jest niski. Możliwe że niski był ale głowę miał bardzo tęgą i używał jej zawsze. Osobiście wiem że nie zgadzał się na liberalizacje prawa narkotykowego ale czy to jest najważniejsze ? jeżeli używasz marihuany z głową to nic ci nie grozi taka jest prawda.
 

bandzior

Member
jebać cbś tylko tyle napisze bo parę osób się powaliło a sprawa cały czas w toku ..... obawiam się że i mi wjadą na kwadrat niestety ....... " jebać policje tylko bóg może nas sądzić " :(:(:(:(
 

Outowiec

Member
jeśli byś pomyślał to nie policja ciebie sądzi tylko sąd a policja wykonuje ustalenia ustawodawcy. Pewnie trudno to zrozumieć ...
 

kazuya20

Active member
Albo jesteś buntownikiem albo nie . Dostosujesz się do prawa ? Sam jesteś dla siebie panem ? Każdy z nas ma swoje sumienie ? Jak palisz to go nie masz !
 

Outowiec

Member
Albo jesteś buntownikiem albo nie. (nie)

Dostosujesz się do prawa ? (w pewnych kwestiach nie chociaż staram się dostosować)

Sam jesteś dla siebie panem ? (zasadniczo tak jak przeciętny człowiek)

Każdy z nas ma swoje sumienie ? (tak)

Jak palisz to go nie masz ! (mam)

Wiem że swoimi poglądami budzę kontrowersje, odstępuje od pewnej przyjętej normy dla grupy wiekowej i poglądowej ale jest to moje zdanie i moja opinia. Osobiście jestem tego właśnie dumny. Swoje żale kieruje do ustawodawcy gdzie zabroniono nam palenia jeśl ichodzi o policje to nadużywanie władzy co często się dzieje.
 

Control_

Member
Zgadzam się z Outowcem jeśli chodzi o policje. To nie policja ustala prawo, policja je tylko reprezentuje. Ale mimo wszystko mam nienawieść do policji właśnie o nadużywanie prawa. O to jak traktują takich ludzi. Jak śmieci. Wiec jak śmieci ludzie ich traktują.
 

Outowiec

Member
osobiście nie byłem skrzywdzony przez policje ani w nich też nigdy pomocy nie szukałem co najwyżej trucie dupy przy spisywaniu, cóż nie mam im tego za złe bo przecież mogli szukać jakiegoś pedofila, gwałciciela, morderce który zabił jakiemuś dziecku matke. Swoją drogą jeśli spokojnie z nimi rozmawiasz nie cwaniakujesz to w 95% oni ciebie też poważnie potraktują i wmiare godnie. Każda grupa zawodowa ma w swoich szeregach różnych ludzi czasem dobrych czasem złych.
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Mnie martwi nienawiść na tym forum... ktoś piszę że Niemcy to brudasy, inny a może ten sam cieszy się ze śmierci drugiego człowieka..
Karma wraca moi drodzy, każde żywe stworzenie zasługuje na szacunek i współczucie, nawet jak jest kompletnie nieświadome i zasila/ł szeregi PISS. Nie ma moim zdaniem jako takiego zła w ludziach, to tylko niewiedza:blowbubbles: :
http://www.youtube.com/watch?v=JbrnPbenXlY


W Polsce policja to typy które dostawały wpierdol w podstawówce najczęściej bo donosiły na kolegów że kradli kredki jakby to było ich sprawą. Pół biedy jak ktoś tam trafia z przypadku, wtedy może jeszcze się nawróci i poszuka normalnej pracy... gorzej jak idzie zakompleksiony typ z poczuciem misji lub przesiąknięty agresją któremu poczucie władzy daje urząd, inaczej by po zmroku z domu nie wychodził. Ludzie tacy najczęściej znajdują chorą radość w zadawaniu bólu innym, znam kilka ofiar takich osobników.
W Anglii sprawa z policją wygląda tak że to praca (prawie)jak każda inna, bez emocji i wg. procedur najczęściej. Nie biegają jak szaleni za konsumentami i normalnie można przy większości blunty jarać bez obaw choć zioło znów jest nielegalne w uk, tu ludzie są bardzo na przemoc wyczuleni.

Ogólnie jeśli chodzi o policje zawszę bądźcie pewni siebie, nie wulgarni, i nic im nigdy nie mówcie a jak już to kit!!! siniaki znikają, hańba zostaje w razie czego.
Prawo to chory wymysł ludzi którzy chcą mieć z Nas korzyści, jest jak jest i z pewnymi faktami trzeba się kryć, i nic ponad to. Robić swoje nie krzywdząc nikogo i nie przykładać łapy do tego chorego systemu który miejmy nadzieję rozleci się jak najszybciej.

tyle ode mnie

peace
 

lob19

Member
Veteran
A mnie wkurwia to, że mimo iż każdego dnia staram się być tzw. dobrym człowiekiem, nikomu nie wadzić itd. to jak ktoś odkryje moje "hobby" to od razu staje się kryminalistą. Nie jestem gangsterem/dealerem, nie namawiam nikogo, palę bo lubię, sam dla własnej przyjemności, ale w świetle prawa jestem ćpunem, elementem czy jak tego nie nazwać. Irytuje mnie to bo nie zasłużyłem sobie niczym na takie traktowanie.
Co do policji to zgadzam się z leptosomą - ja to nazywam kompleksem małego ;)

peace
 

loko17

Member
Mądrze napisane Leptosoma! Ja chciałbym tylko dodać od siebie tyle,że o ile żal tych zmarłych ludzi to z drugiej strony to banda złodziei i morderców. Rozumiem, że o zmarłych nie powinno się mówić źle ale czy każdy z Was może z czystym sumieniem powiedzieć, że tego nigdy nie zrobił? Podam na szybkości dwa przykłady Hitler i Stalin. Dzięki ludziom, którzy lecieli w tym samolocie polscy żołnierze robią to samo w Iraku i Afganistanie co Hitler i Stalin robili w Polsce. Naszych wojowników o wolność też nazywano terrorystami, bo też podrzucali bomby w Niemczech czy Rosji! Poprawcie mnie jeżeli się mylę!
Dodam, że nie podoba mi się pomysł robienia tragedii narodowej i niemal beatyfikacji Kaczyńskiego w mediach! Codziennie na świecie ginie ok. 25000 ludzi z głodu w tym ok. 16000 dzieci i żadnej żałoby z tego powodu nie ma! Moim zdaniem wszyscy powinniśmy być równi, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy wykonywanej pracy! Nie uważam żadnego człowieka za lepszego lub gorszego ode mnie więc fakt że ktoś był prezydentem nie robi na mnie żadnego wrażenia! Jeżeli ktoś ma inne zdanie z miłą chęcią wysłucham co ma do powiedzenia!
 

Outowiec

Member
to wyszukaj mi wg. kart historii kiedy i ile razy oraz jacy przedststawiciele państwa wybrani w wolnych wyborach zgineli jak oni gdzie na równi stawiasz Pana Kazia z głową państwa wybraną właśnie w demokratycznych wyborach przez większość.
 

wdr

Active member
Veteran
Oczywiście to co się stało to tragedia, nikt nie zasłużył żeby w ten sposób zginąć, ale cała ta szopka którą robią media to żenada... Nagle z człowieka który do obywateli mówi "spieprzaj dziadu" robi się bohatera narodowego równego z Kościuszką,Piłsudzkim i królami polski.

http://www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY

to jest cała jego kultura i wielkość.
 

JAcHoo

Member
Loko, chyba trochę się zagalopowałeś. Nie znałem osobiście tych ludzi w samolocie, ale nie podejrzewam, że któraś z tych osób Cię okradła, albo kogoś Ci zamordowała. Porównywanie polskich żołnierzy do zwyrodnialców takich jak Hitler, czy Stalin, to już przesada. Jestem pacyfistą i uważam, że Polska powinna natychmiast wycofać naszych żołnierzy z Iraku i Afganistanu, ale na litość boską nikt tam z naszych nie morduje. Jeżeli zdarzają się wypaczenia i pomyłki, to podlegają one normalnej jurysdykcji.
Nie głosowałem na Kaczora i Wy pewnie też nie, ale czy Wam to się podoba, czy nie, był prezydentem Polski. Nie wiem czy powinien być pochowany na Wawelu, ale jakie w ogóle to ma znaczenie. Słynne "spieprzaj dziadu" przeszło już do historii, ale czy Wam nigdy się nie zdarzyło, że ktoś Was wyprowadził z równowagi. Czy możecie przysiąc, że nasi Wielcy, którzy leżą na Wawelu, lepiej traktowali swoich podwładnych.
W moim odczuciu nie był idealnym prezydentem, często sobie z niego żartowałem, ale na pewno był patriotą, był skromny i chciał dobrze dla Polski. Mi styka i tyle w temacie.
Nie wiem, czy potrzebna była ofiara życia tylu znakomitych Polaków, żeby pamięć o zbrodni Katyńskiej była wieczna, ale to od żyjących zależy teraz, czy tej tragedii można nadać jakiś sens. Ci, co tam polecieli, z pewnością ten sens by widzieli.
Rozumiem, że nie wszyscy czują ból i rozpacz po śmierci tych ludzi, ale uszanujcie ból innych, a przede wszystkim rodzin tragicznie zmarłych.
 
E

Ergonomic

Myślę, że pogrzeb na wawelu i szacunek do zmarłych to dwie różne rzeczy.... Na wawelu leżą wielcy wodzowie... Kaczyński wielkim wodzem nie był... i nie chodzi tu o wzrost tylko o jego dokonania... Nie zgadzał się z nikim, dlaczego? Bo dążył do oligarchii PiS... Wszelkie inicjatywy, które nie wyszły z jego partii były przez niego negowane... To nie jest zachowanie godne wielkiego wodza tylko dziecka z piaskownicy, któremu ktoś łopatkę zabrał i jest teraz złe na cały świat...

Spodobał mi się szczególnie nekrolog Kaczyńskiego w TVP, gdzie w czerni i bieli pokazywali sceny gdzie Pomylił słowa hymnu, albo nie potrafił wykonać znaku krzyża nad czyimś grobem... Uśmiałem się wtedy i uśmiałem się gdy dowiedziałem się, że zostanie pochowany na Wawelu... Szacunek szacunkiem, ale przegięcie przegięciem...

Zedytuję... nowego nie bede pisal :D
"Wasz Kwaśniewski"- Ani on nasz, ani on lepszy... ale tak samo jak Kaczyński nie nadawał się do krypty na Wawelu... Ja osobiście śmieję się z każdego polityka, który zrobi jakąś głupotę, której robić nie powinien... Prezydent ma być trzeźwy, dobrze się prezentować (funkcja reprezentacyjna), być obyty w towarzystwie i znać choćby ten angielski... Brechałem się z Wałęsy, brechałem się z Kwacha, brechałem się z Kaczyńskiego... i pewnie z następnego też będę się nabijał... Dopóki wszyscy dają mi do tego powody to będę to robił :wave:

A tak przy okazji... Nie rozumiem twojej sygnaturki... nic a nic
 
Top