What's new

Nasze niepokoje...

~Clauf~

Member
Macie moze jakiś sposób żeby oczy nie były czerwone po upaleniu się? Nie chodzi o "przyjebanie" bo to uwieliam ale chodzi ze oczy mam tak czerwone ze czasami aż się boję że coś jest nie tak. Krople ze świetlikiem nic nie dają...
ak kiedyś będę miał to wrzuce fotke jak wyglądają moje oczy po upaleniu. Na początku tego nie miałem.
 

kaczy

Active member
Veteran
Moim niepokojem jest to że straszny syf sie porobił z tymi tematami pod Sticky. Nikogo to nie obchodzi. Zakładają jakies tematy bez sensu. I w ogole chyba cos trzeba z tym zrobic.

??? :chin:
 

~Clauf~

Member
Wiem wiem to forum o uprawie można o tym już wyczytać gdzie sie nie zajrzy. no ale temat mówi za siebie nasze niepokoje. wrzuciłem tu. myśle ze tu najmniej zaśmieca to forum. bless
 

rondel

Member
właśnie popieram przdmówców trzeba zacząć radykalniej podchodzić do tematu pisania na forum, bo się robi syf, co wzmaga mój niepokój, wbijaja ludzie z hasza i mutują forum pod własne przyzwyczajenia, wyniesione z tamtego fora
kov jesteśmy z tobą :D:D:D
 

Bedouin

Active member
Veteran
Moim niepokojem są te wszystkie growlogi co kazdy zakłada....
chcecie growloga? Growers forum> Outdoor > i wsio....
 

Outowiec

Member
podzielam zdanie Beduina chociaż sam dałem na naszej części gr, jeżeli Kov go usunie to się nie obraże bo w końcu same GR będą chociaż mam do tego mieszane uczucia
 

cardiel

Member
boli mnie

B

A mnie boli, ze nowi uzytkownicy nie znajac regulaminu i ogolnie obowiazujacych tutaj zasad zabieraja sie za pisanie postow. W dodatku nie potrafia nawet wykazac sie odrobina kultury w odpowiedzi na sluszna krytyke... ehhh

dowidzenia :wave:
 

Bubbles84

Member
mnie boli zab :( auaa ....

Te DFD.. a na trafce czy gdzies nie ma seedsbanku ? jakbys podbil Tam i posiedzial chwile dluzej to moze bys jakos mogl sie wymieniac tymi pestonami, tzn. ja niewiem jak jest ale wiem ze maja jakis seedsbank, sproboj sie czegos tam dowiedziec...

o kurde boli mnie ten zab :(
 

kaczy

Active member
Veteran
Boże kochany moim niepokojem jest że macie tyle niepokojów!! Panowie jasna cholera.. Nic tylko żeby sie nie baćto trzeba pić. Gul gul gul ... Mniam wspaniałe. Moim niepkojem jest to że nie mam pieniędzy moja dziewczyna mnie zdradza a mój najbliższy kumpel prawdopodobnie to właśnie ją rucha więc... Sami sobie wyobrażcie w jakim jestem stanie.

Pozatym kończy mi się piwo a sklep zamykają o 20:30 do ktorego rowerem mam 35 minut więc juz nie mam absoultnie czasu. Blee. A tak powaznie to mam dosyc tego syfu jaki tu jest i domagam sie aby ktoś wreszcie to posprzątał.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Kaczy lepiej weź się w garść, nie mam ochoty biegać za Tobą i kasować posty. Masz dość syfu ale sam go właśnie robisz, jak to jest?
 

kaczy

Active member
Veteran
Tak to jest że ja sobie jajca robie z idiotów. Wszystko jest ok a to tylko taka mała bajka. Ja syfu nie musiałbym robić gdyby tu syfu nie było. Skoro jest syf to chyba trzeba napomnieć że on jest. Kto ma posprzątać?? Tak tak Kov to właśnie Twoje zadanie. Prosze! Bardzo prosze posprzątaj te gówniane tematy, pousuwaj posty idiotów ( w tym też moje ). Z resztą sa zauważ, co tu sie ostatnio dzieje. To, że ja akurat mam odwage wystąpić to powinieneś uznać to jako akt honorowy. Ja szanuje zasady jakie tu panują. Szanuje Ciebie jako moderatora, bo wiem ześ człek spokojny i pełen rozwagi. Jednak syf jaki tu panuje drogi Panie to jest nie do pomyślenia. Mi się wydaje, że takie forum powinno być dojść przejrzyste i czytelne, wolne od śmieci i idiotów. Za mną biegać nie musisz. Chyba, że w dupie masz co sie tu dzieje. Podejrzewam, jednak że nie bo niby po co chciałbyś moderować polskie forum. Ok możliwe że nie masz czasu, ale na szczęscie ja tym razem go mam.. I powiem Ci tak, że kiedyś było inaczej. Zdecydowanie lepiej... Reszte dopisz sobie sam i co trzeba z tym zrobić. Moje marudne posty możesz sobie skasować ale burdlu jaki tu jest przez to nie zmienisz. Bo na to jest inna metoda.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Sorry ale ile to nie nie słyszałem że kiedyś było lepiej. Kiedyś byłeś jednym z tych kolesi, którzy właśnie zaczynają przygodę i doskonale pamiętam ile zajęło ci przystosowanie się do tego forum, o gnojeniu cię przez "doświadczonych" growerow nie wspomnę. A teraz już jesteś zgorzkniałym weteranem, który najlepiej wie co jest najlepsze dla tego forum.

To ja ci odpowiem, to jest otwarte forum, postować może każdy, chyba że łamie regulamin albo zasady uprzejmości . Growlogi, pozornie głupie pytania są po to żeby je zadawać. To forum JEST dość przejrzyste i czytelne - stickiesy, a poniżej przestrzeń do postowania, i nie mam zamiaru ingerować w to czy ktoś zadaje mądre czy głupie pytanie. Na mądre pytanie się odpowiada, głupie się pomija milczeniem. Dobre thready pozostają na górze bo ludzie w nich uczestniczą, złe, głupie, niepotrzebne thready i niedokończone hodowle spadają na dół. NIE MAM ZAMIARU zniechęcać nikogo do postowania ani otwierania nowych threadów. Nie potrzebuję mieć dużo czasu na moderowanie. Po to jest system ostrzegania o spamie, awanturach zeby go używać, to wszystko trafia do wszystkich moderatorów ICmagu.

Gadanie o tym że kiedyś było lepiej a teraz jest syf to typowa postawa roszczeniowa, i amnezja o tym jak się samemu zaczynało - to co było to się nie odstanie, nie można dwa razy wejść.., to se ne vrati itd itp.

Czasy się zmieniają, gadka że ten i ten już tu nie przychodzą bo coś tam to głupota, ludzie przychodzą i odchodzą i ja nikogo nie zatrzymuję, bo może już mają inne życie, zmieniły im się priorytety, albo zwyczajnie mają dosyć i to trzeba uszanować.
 
Top