What's new

Nasze niepokoje...

orangefreak

Member
płaczecie i płaczecie.. Dajcie temu troche czasu, rozpogodzi sie, to znowu bedziecie pisać, że planty za duże porosły i ich widać z daleka :muahaha: Po hujowiznie zawsze wychodzi słonce, także no problemo i czekamy. U mnie na przemian upał, słońce, poźniej deszcz, wichurka jakaś przejdzie, ale powinno sie to ustabilizować.. jak zawsze... ;)

pozdrawiam i powodzenia!
 

weedsmoker

Active member
pierd.. studia, zapierdalalem jak glupi osiol od pzadziernika, a nic nie zaliczylem terazz ale dobra ja stad wypier...alam.mowie wszytkim nara, szkody mi tylko co wlozylem w to pracy kasy i czasu jaki poswircilem, bo mialem praktycznie do stycznia zero wolnego dnia tylko nauka i out ale luzik juz koniec z tym syfem
pozdro
 
E

Ergonomic

mam to samo..... ale myślę zaliczyć wszystko co mi pozwolą... poprawiałem maturkę, myślę dostać się na coś fajniejszego... może da radę coś przepisać z tych zaliczonych przedmiotów.... Jak chcesz gdzieś indziej studiować to też tak zrób...

Ogólnie zdałem sobie dziś sprawę, że jestem uzależniony od kompa (szperanie po necie, gry MMO, takie pierdoły)... Między innymi właśnie przez tego elektronicznego sukinsyna nie mam na nic czasu..... Zaniedbałem letni semestr studiów, zaniedbałem najlepszych znajomych, zaniedbałem w ogóle znajomości- większość moich kontaktów międzyludzkich to rozmowy w oknie dialogowym w grze internetowej, nawet roślinki zaniedbałem (nad czym ubolewam, ale na szczęście żyją i jakoś sobie radziły).... Czas z tym kurestwem w końcu skończyć! Dziś na tydzień kończę z kompem- potem rekrutacja na nowe studia- więc to już inna sprawa.... Czas zająć się życiem....
 

stolarz44

Active member
;]

;]

Dla mnie najprawdopodobniej out 09 dobiegl konca;/
Droga(rzeka) na spot.
picture.php


Kurwa wczoraj mi cos wjebalo 5 WR w boksie a dzisiaj kolejna przykra niespodzianka:mad:
 

.LukAs.

Member
Haha... Powiem Ci, że nie wiem czy nie sadzisz tam gdzie ja... :p Identycznie wygląda zjazd na drogę dojazdową do mojego miejsca... Tak czy inaczej widzę, że nie tylko ja mam problemy z masakryczną ilością wody... Nauczony doświadczeniem, aczkolwiek nie za dużym ale doszedłem do tego, że wilgotna ziemia jest ok to posadziłem w miejscu z delikatnie wilgotną ziemią.. Zawsze było ok, a w tym roku pada, pada i pada... Ciężka sprawa. Czemu w Polsce zawsze jest tak: albo lato takie, że susza non stop, upały, skwar itp, albo jak teraz, że non stop pada... Aż się smutno robi.. :(
 

Silas

Member
Veteran
Mam jeden niepokój...torello
Z resztą to nie tylko mój problem... i chyba nie trzeba więcej pisać.
 

RaStart

Member
@placjusz owszem to jest oprzygnębiające ale trzeba stawiac czynny opór i sadzic sobie wszystko swoje to im nie wyjdzie ludzie sie w koncu obudzą najgorszy jest niepokój przed tym a własnie trzeba stawic temu czoła
 

czerwony

Member
Ciekawe w jaki sposób chcesz stawiać czynny opór czemuś na co nie masz wpływu jako jednostka?

Czy umiesz nie kupować niczego w markecie i sam produkować własne jedzenie?
 

DrSmoke

Member
Veteran
placjusz12, bardzo dobrze mówisz. W końcu tu chodzi o zdrowie nasze i naszego potomstwa.
Genetycznie modyfikowana żywność to nasz kolejny krok do zagłady. To bardzo poważna sprawa, o której nie możemy dać decydować jakimś tłukom z zarządu UE. Ich poroniło, a my będziemy cierpieć?

Polecam bardzo dobry film dokumentalny na temat wpływu człowieka na środowisko:
http://www.filmweb.pl/f506848/Home+-+S+O+S+Ziemia!,2009
Świetne ujęcia, które lepiej obejrzeć w wersji z HD.
 
E

Ergonomic

Co do żywności modyfikowanej genetycznie to jestem jak najbardziej za pod warunkiem, że nowe odmiany nie wyprą rosnących dziko populacji roślin...
Jeżeli można stworzyć szybciej rosnącą kukurydzę- ok
Jeżeli można stworzyć ryż bogaty w karoten, żeby zapobiec jego niedoborom z krajach azjatyckich- ok
Jeżeli można rośliny z większą zawartością witamin- ok

Ale jeżeli nowa odmiana byłaby agresywna w stosunku do odmian rodzimych co powodowałoby mniejszą różnorodność genetyczną w danym gatunku- to lepiej sobie odpuścić wprowadzenie jej na rynek...

A jak ktoś wierzy, że poprzez modyfikacje genetyczne pomidorowa w jego garnku zacznie sama wychodzić z garnka to albo naczytał się zbyt wiele komiksów MARVELA albo większość jego wiedzy pochodzi z tego co usłyszał od księdza z ambony...

Co do wpływu na środowisko: Człowiek już tak wpłynąła na środowisko, że obudził się z ręką w nocniku tak głęboko, że nie da się z tego wyjść... Teraz planeta zmierza do wymarcia, źródła energii się wyczerpują a wielkie koncerny robią wszystko by nie modyfikować technologii w kierunku wykorzystania odnawialnych źródeł... Niedługo ropy i gazu nie będzie, węgla praktycznie już zaczyna brakować.... To spowoduje albo silny rozwój nowych technologii albo wojnę na skalę jakiej świat jeszcze nie widział... Ale najprawdopodobniej to drugie... Teraz możemy tylko odłożyć śmierć planety na później... Bo przywrócenie wymarłych gatunków niesie ze sobą tak wielkie ryzyko i takie koszty, że na razie są tylko plany i pomysły a niewielu zaczyna cokolwiek robić dla środowiska....

W ogóle sytuacja na świecie jest z dupy....
No i te powodzie...
 
A

adrianmenyo

z tym roundapem czy jak to sie tam pisze to jest niezle "halo" i z tymi swiniami, ja jestem zgodny z przedmowca do momentu gdy na stol zaczna trafiac takie specyfiki jak roundap.
przyspieszanie wzrostu warzyw to nie taka zbrodnia, zwroccie uwage ze oni robia taka jakby kultywacje danego zborza czy warzywa juz wiele wiele lat, sa w stanie modyfikowac efekt koncowy, podobnie jak my, co robimy z marihuana? sa juz takie odmiany ze fiu fiu, a szary spoleczny czlowiek powie ze to chemiczny skun ktorego sie nie pali tylko robi kompot hehe.

I z tym sie zgadzam w 110% - swiat stoji do gory nogami, zwlaszcza w USA, rzad zabil paca, biggiego i teraz chce wykonczyc nas wszystkich roundappem- Damn! xD

jade do mamci na dzialke po warzywa ;D

pozdrawiam
 
T

thcfanatic

kov da sie cos zrobic z tym jak mu tam torrello?? jesli nie to sluchajcie wszyscy ignorujcie g..oja usuwajcie to co do was pisze poprostu nie zauwazamy jego istnienia moje obserwacje dowiodly ze mu to poprostu sie podoba pan kutasinski z podstawowki znalazl przypadoko to forum i robi rozpizdziel
 

Silas

Member
Veteran
Moje niepokoje przeminęły z buhhem.
Loguję się rano na IC...<szok> 11 wiadomości
3PMy
8 wiadomości profilu
Jak zobaczyłem co ten idiota torello tam natworzył to mi ręce opadły

Wchodzę na jego profil z chęcią na jazdę i hardcore :D a tu nie można nic pisać :D i pod nickiem widnieje uroczy napis BANNED :D
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ :D

Z-z: ten link co podałeś to chyba likwidacja super farmy Torello ;D UAAAAAAAAAAHAHAHAHAHA 1.1 tys krzaków konopii :D super nawadnianie wentylacja i 100% komercja OŁ JEAHHH MISZCZU TORELLO NAPIERDALA DILLA:D
 
T

thcfanatic

Moje niepokoje przeminęły z buhhem.
Loguję się rano na IC...<szok> 11 wiadomości
3PMy
8 wiadomości profilu
Jak zobaczyłem co ten idiota torello tam natworzył to mi ręce opadły

Wchodzę na jego profil z chęcią na jazdę i hardcore :D a tu nie można nic pisać :D i pod nickiem widnieje uroczy napis BANNED :D
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ :D

Z-z: ten link co podałeś to chyba likwidacja super farmy Torello ;D UAAAAAAAAAAHAHAHAHAHA 1.1 tys krzaków konopii :D super nawadnianie wentylacja i 100% komercja OŁ JEAHHH MISZCZU TORELLO NAPIERDALA DILLA:D



@silas nie mow hop frajer sie zreaktywowal:/ a mialo byc tak pieknie
 
S

Szot

dokładnie silas wsza zas wrocila tym razem pod nickiem torres ale jebac go olewajmy go:)


pzdr
 

Latest posts

Latest posts

Top