What's new

Nasze niepokoje...

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Słuchajcie nie wiecie jak traktować trolla? Przestańcie się nakręcać i odbluzgiwać gościowi. W milczeniu kasujcie gościa teksty i zachowujcie się tak jak by sie nic nie zdarzyło, tak jakby gościa nie było.

Jemu tylko o to chodzi żeby był szum, a jak nie ma szumu to jego nie ma.

pozdr, kov
 
A

ares420

Mój niepokuj jest taki, że
spota z 18nastoma roślinami mi zatopiło ;/
15 około 0,5m krzaków min maroc,easy sativa x wczesne, jack herrer, early dog i trzy automaty 50dniowe panienki oczywiście...
Został mi jeszcze jeden spot z 7 roślinami i 10 małch sadzonek
 
P

passionman

a propos jedzenia to ogladalem ostatnio fajny film w tematyce. "Food Matters". Troche traci teoria spiskowa a tych nie lubie ale jest pare naprawde fajnych rzeczy. Polecam bardzo, bardzo. Jest troche dolerski bo zwieksza swiadomosc, ale to sa takie rzeczy, ktore warto wiedziec. Zeby nie bylo offtopa to powiem tylko, ze posadzilem jednego chemdoga x e skunk w ziemi terra osmocote i zaczal wykazywac objawy przenawozenia.. nie bylem tam jakies 3 tyg i byloby b. szkoda bo to byla jedna z najbardziej obiecujacych panien. Wlasciwie to nie wiem jak to mozliwe bo wczesniej rosl elegancko przez miesiac i nagle takie cos. z reszta wrzuce jeszcze zdjecia w innym temacie. peace
 
A

adrianmenyo

cos mi sie jeblo ze stronka, kiedy wchodze na icmag jestem wylogowany, kiedy sie loguje nie widze ktore tematy maja nowe posty nieprzeczytane, na poczatku dalem sie nabierac hehe wchodze nikt sie nie odzywa, wychodze... co jest?? hehe pozdro
 

SLN

Member
A ja mam poważne zmartwienie związane z tym, że przez cały czerwiec lało...
Liczyłem bowiem na wielki urodzaj śliwek - bo poza sadzeniem ziela, którym zająłem się w tym sezonie, param się także hobbystycznie innymi formami "łamania polskiego prawa" - mianowicie amatorskim gorzelnictwem :D. Jednak przez tą zjebaną pogodę drzewa przekwitły i nie zdążyły się praktycznie zapylić! Zgroza! Nie dość, że panuje masowy pomór pszczół i bartnicy z mojej okolicy załamują ręce, to jeszcze te deszcze skutecznie uniemożliwiły zapylenie...
Smutek wielki przepełnia moje serce :(... moja ukochana, domowa śliwowica może okazać się mrzonką w tym sezonie.
Pozostanie mi jedynie zrobić nastaw z sierpniowych, pachnących jeżyn i osobno mały antałek wina słodowego na miodzie z rodzynkami i przyprawami.
 
P

passionman

juz raz zostalem tu zjechany za poruszanie takich tematow ale jakby nie patrzec ostroznosc w naszym kraju jest rzecza niestety konieczna i musimy uwazac na przdstawicieli tzw. wladzy <sic!>. slyszalem, ze w kazdym zdjeciu jest zapisana informacja z jakiego aparatu, telefonu zostalo zrobione. slyszalem rowniez, ze jak sie zmieni rozmiar tegoz te dane sa kasowane. ile w tym prawdy?
 
G

Guest1012

@passionman zmiana rozmiaru niekoniecznie musi to wymazać. Zobacz sam: klikasz prawym >> właściwości >> Podsumowanie >> Zaawansowane i masz wszystkie info. Widze np. że używasz sprzętu BenQ. Ja osobiście każde zdjęcie umieszczane w internecie kadruję w photoshopie, zmieniam rozmiar i zapisuje z opcją dla web'a gdzie wszystkie dane są kasowane. Jeśli chcesz większą ilość na raz polecam google.pl
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Passionman: HEj te dane nazewaja sie Exif info, sa programy do czyszczenia tego info, zapomnialem jak sie nazywal, wygooglujesz napewno. Pozdr
 

tredowaty

Member
a mnie martwi ze ktoś zapierdolił mi 2 planty EROC DP/DC X B3 i jest porażka a tak rzadko tam chodziłem i uważałem strasznie :/ ....... \
zeby mu zdechły te planty ...
 
B

BioPart

Właśnie dlatego mnie to niepokoi też. Outdoor z roku na rok staje się bardziej niebezpieczny.

Rozpowszechnianie wiadomości o konopiach\marihuanie stało się powszechne i jest to pewna subkultura w internecie. Sam fakt, że pali tyle ludzi jest masakryczny. A wszystkie akcje typu MMM czy OpenSeed zbliżają i uczą ludzi najczęściej którzy już palą, uprawiać.

Są to potrzebne akcje i zaszczytne, aby sprawić żeby każdy mógł się delektować cudownym dymkiem swojej kochanej odmiany legalnie.

Ale każdy kij ma dwa końce, a babka wróżyła na dwoje..
I coraz więcej młodych ludzi przedziela się przez nie zbadane tereny haszczów, aby znaleść miejscówki.. Co bardziej leniwi wyrywają znalezione planty aby ztestować i wykorzystać na szybko. co już urosło chociaż nie moje!

Inni z kolei znając liczne fora, znając powagę sytuacji, poprostu przechadzają się po podejrzanych miejscach tylko szukają. A growing zbiera siłę dobrych ludzi, którzy sa okradani.

I to mnie nie pokoi, Taka jest prawda. Przykra, prawda..

Apeluję do wszystkich czytających. Nie kradnijcie plantów które znajdziecie, bo każdy w to ziarno wsadził dużo pracy i serca!

To nie chodzi tylko High.
 

placjusz12

Member
podłączam się po pod posta wyżej :yeahthats , mi w tamtym roku wszystko ukradli przed zbiorami w tym już 10 a koledze wszystko co miał ,jeżeli dalej tak pojdzie to bedzie trzeba zastanawiac się nad outdorem czy ma sens aby inwestowac a inni z tego korzystali
pozdrawiam
a i wszystkim złodzieją h.. w d...
 

QKI

Member
a ja się wkurzam bo z 6plantów (4femi) zostały mi 2 babki... Reszta pomachała jajcami...
Niepokoi mnie również ścieżka która prowadzi wprost na mojego spota... Sam za każdym razem chodzę inna drogą a tu zonk...
 

SLN

Member
Masakra...
mnie martwi, że tak bezwzględni ludzie w ogóle istnieją.
Najgorsze jest to, że takim podłym kreaturom najczęściej wszystko uchodzi na sucho - mają znajomości, albo niepojęte szczęście!
Normalny człowiek zaraz wpakowałby się do pierdla a tacy hasają po świecie, zadowoleni, pewni siebie i bezkarni. A sprawiedliwość... jest po ich stronie, bo nie od dziś wiadomo, że "prawda" zależy od tego ile hajsu buli się adwokatowi a nie od tego jak było w rzeczywistości...
 

QKI

Member
frether szacun dla Ciebie za to,że nie wymiękasz...
trzymaj się chłopie i walcz tam jak tylko możesz !
 
C

czaczo

oj naprawde duzo gowna na tym swiecie.rozumiem ze powiezienie do lasu nie wchodzi w gre,hehe.
a tak powaznie,to ja bym szukal juz dobrego adwokata,nie moze przejac majatku ot tak sobie.prawo proste takie nie jest.wszystko mozna uniewaznic,atym bardziej ze mieszkaja tam pierwotni wlasciciele gospodarstwa.nie sluchaj ze jest inaczej,i moze ona miec huj wie kogo w policji,na psow tez sa sposoby.znajc forum prawnicze i tam sie popytaj.WYRWAC CHWASTA!!!!
 
Top