What's new

Nasze niepokoje...

V

vod

za doniczki ci nic nie zrobią. łodygi jakby jeszcze stały to co innego, ale ziemia i doniczki to nie problem imo. ile żeś tego przy sobie miał, że się boisz, że z psem ci dom będą przeszukiwać?
trzymam kciuki za pozytywny obrót sprawy.
 
V

vod

no ja w sumie nie mam żadnego doświadczenia. jednemu ziomkowi nie zrobili, innemu zrobili bo go pomówił jakiś złapany typek. zależy od miasta i sytuacji zapewne, ale nawet jak przeszukują to raczej bez psów, co? policja ma dużo resources, ale też nie bez granic. to co opisujesz to totalna paranoja... za niedopałek przeszukanie :crazy: posrało ich.
pozdro i stay safe all yo!
 

el023

Member
ja to rozne historie slyszalem, niektore to juz megaparanoja.
nawet bez nakazu potrafia wjechać. rewizje przewaznie bez psa, no chyba, ze wiekszy teren do przeszukania i bardzo im zalezy... jak nie zrobili tego jak byles na dołku, to raczej nie powinni sie juz pojawić. najlepiej 'chuchać na zimne' i chate zawsze trzymać czystą albo nie bujać po ulicach z trawką w kieszeni.
pusta lufka (nawet jesli ma 2-3 g osadzonej smoły) nie powinno byc problemu , ale za niedopaloną mozna juz zaliczyc dołek, rewizje na chacie i wyrok za posiadanie.

ogolnie w temacie przejebane jak huj. nie mozna dac sie zastraszyć ale trzeba bradzo sie pilnowac uwazajac przy tym zeby zbytniej schizy nie złapać. pała to pala a konsument trawy jest dla niej łatwą ofiarą. wiadomo, pełno tam debili ale na fuksa lepiej nie liczyć. policja jak gestapo, na ulicy jak na wojnie, dlatego konspira musi być.
podstawowa sprawa / dobra rada - zapomnijcie o tych plastikowych woreczkach czy róznych przypałowych pudełkach!

powodzenia!
 

tomato

Member
Veteran
Bruce, trzymam kciuki za ciebie bracie, bedzie dobrze :smoke:
tak jak ktos juz wyzej wspominal, rewizja na chacie zalezy od wielu czynnikow. jak cie chapna z wieksza iloscia materialu to pewnie mozna sie czegos takiego spodziewac.
jakis czas temu zlapali mojego kumpla na granicy jak wracal z jakiejs imprezy z niemiec ( nie bylismy jeszcze w szengen ) mial niedopalona lufke, bylo tego chyba 0,05g i zalorzyli mu sprawe. na szczescie zostala odroczona ze wzgledu na znikoma szkodliwosc spoleczna :D a i na chacie u niego tez sie nikt nie pojawil.

stay positive :rasta:
 
A

adrianmenyo

kurwa! j asie przekonalem : masz przejebane ? zlapali cie? pamietaj ze jakosc zakupowanych na tym swiecie uslug zalezy od ilosci pieniedzy jakie na ten cel przeznaczysz... tak jest rowniez w sadzie; zaplac za dobrego obronce, zbije dla ciebie wyrok, az sie zdziwisz...

jak to mowia; oszczedny traci podwojnie...
 
T

Txx

Panowie cieszmy się ,że puki co umilkła sprawa ze sprzedażą nasion i narazie nic nie słychać :]
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Schermila mi sie laska :( Odnalezione juz 4 miejsca z bananami. Zapylone wszystkie laski w boxie. Nasionka uformowane :( No Nic Bywa !! Bedzie troche pierwszych crossow i troche sortuu. Ale za to nastepny indoorek bedzie kozacki ;)
 

Hera

Member
siema ludzie dzisiaj mam ten dzien bardzo zly na wiase mowiac poszedlem na miejscowke zawsze obchodze ja z wszystkich stron patrze dokladnie czy jakis spoleczniakow nie ma czy cos noi zauwazylem chlopa byl na rowerku pajac pierdolony w dupe jebany i sobie patrzal na wprost siebie, sobie browara otworzylem i pilem czekalem co by skurwysyn pierdolony leb rozkurwiony pojedzie spokojnie ;p a tu psy lodoweczka elegancko podjezdzaja a sobie mysle spierdalac trzeba noi tyle moje wnioski sa takie ze chlop poprostu sobie siedzial tam odpoczywal siedzial czy cos i byl pierodlonym spoleczniakiem coby zadzwonil no nie ze alkoholizm robie nie druga wersja to taka ze sami mogli przyjechac bo sobie tak krazyc czasem lubia coby niedaleko alkoholowe wojaze nieraz sa ale watpie noi 3 opcja ze czekal sobie na plantatora ale raczej odpada
 
E

Ergonomic

Myślę, że prędzej trafiłeś na ten przypadek kiedy akurat przyjechali na patrol bo jakiś komisarz im wytknął, że znowu się w robocie opier.... Gość, myślę, że z powodu piwka nie zadzwonił bo nie przyjechaliby zanim byś browca nie skończył.... Połaź jeszcze parę razy wkoło miejscówki parę dni z rzędu zanim spiszesz ją na straty. Ja niedaleko swojej miejscówki odkryłem jakąś leśną drogę i mało by brakowało, żeby zaczął spierdzielać w podskokach ale idąc wzdłuż tej drogi w jedna i w drugą stronę zauważyłem, że jest dalej zarośnięta leszczynami.... Teraz przynajmniej już wiem, żeby nie działąć zbyt pochopnie.... no i skąd brać orzeszki jesienią :D
Pozdro i nie przejmuj się na zapas....
 

cardiel

Member
dziala wam upload photos? kurde klikam na przycisk "select files" i tak jakby nie mial z niczym polaczenia- nie reaguje.. ...taki przycisk widmo... :smile:
 
Psy mnie zajebali z 8 giecikami.... No ładnie... do tego 500 zł poszło się jebać i 24 h odsiedziane w pierdlu bo technika nie mieli... Plus przypał w zajebistej szkole.. na szczęscie udało się co nie co wyprostować. Prasa piszę ,że znaleźli cały plecak... Debile co to nie napiszą ,żeby była sensacja.. Do tego na 20 stronach internetowych piszą o mnie lol... Bohater narodowy normalnie.. Kurwa niech w końcu ktoś to zalegalizuje bo już mam dość tego kraju ;/ Bruce jestem z Tobą!!! :)
 

tomato

Member
Veteran
dzis sie loguje, patrze, a tutaj brak tej zakladki Buddy List po lewej stronie gdzie zawsze bylo kto jest online, itp.. :chin: tez tak macie, czy tylko moj komp cos jest nie teges ?
 

el023

Member
luki@ trzeba czasem użyć głowy. po huj ci w budzie 8g bylo? tys jest diller i dzieciom w szkole rozprowadzasz..? niech cie huj.. jeszcze sie pucujesz na forum, co io gdzie.. zaraz sierzant z CB$ wyczai i afery ciąg dalszy poleci, moze nawet na tvn trafisz.. dobra rada: skasuj konto i spierdalaj stąd bo jeszcze za produkcje cie dojebią. elo.
 

SLN

Member
Kurwa... panowie - ale się szumu narobiło...
Racją jest to, że nie powinieneś Luki wypisywać takich rzeczy na forum.
Zaraz wyczai to jakiś nadgorliwy pajac z Uwagi, albo innego społecznickiego gówna, rozdmucha w mediach ICM i zrobi z tego forum "Norę Kryminalistów" - potem pewien lisio sprytny pan redaktor zrobi program publicystyczny i sondę SMS o z góry wiadomym wyniku (odpowiednio postawione pytanie), następnie jakiś złamany kutas z parlamentu użyje tego jako argument aby wszystkim wszczepiać w dupę nadajnik, monitorować każdemu pocztę, częstotliwość oddawania stolców itd. - a tego nikt stąd nie chce.
Media nazywa się dziś "3 władzą", gada się o ich niezależności... a doskonale wiadomo, że to one są narzędziem do tworzenia społecznych nastrojów i generowania "aktualnych problemów". Najbardziej wydatne jest to w krajach postkomunistycznych - w nich media mają długą "tradycję" propagandową a im bardziej wszędzie podkreśla się ich "niezależność", "wolność", promuje się w nich "demokrację" i inne szczytne idee - od razu przypomina mi się bajeczka o dwóch diabłach - starym i młodym. Młody pyta starego - "Jak to w dzisiejszych czasach zrobić, żeby skutecznie kusić ludzi?" Stary odpowiada - "Synu... najpierw musisz przekonać tych wszystkich ludzi, że diabły w ogóle nie istnieją a wtedy zrobisz z ludźmi co zechcesz"
 
luki@ trzeba czasem użyć głowy. po huj ci w budzie 8g bylo? tys jest diller i dzieciom w szkole rozprowadzasz..? niech cie huj.. jeszcze sie pucujesz na forum, co io gdzie.. zaraz sierzant z CB$ wyczai i afery ciąg dalszy poleci, moze nawet na tvn trafisz.. dobra rada: skasuj konto i spierdalaj stąd bo jeszcze za produkcje cie dojebią. elo.


Niefortunny przypadek, każdemu się może zdarzyć.. Żadnej afery nie będzie... Jak nie wiesz o co chodzi to się lepiej nie odzywaj :dueling: 8 g było po to ,żeby spalić z ziomkami nad morzem :wallbash: DIler ?? hehehe no commment stary..
 
Top