What's new

Nasze niepokoje...

TimeRelax

New member
Ta socjal- dupokracja to jest wg.mnie taka odmiana komunizmu oparta na zwyk³ym gównie pod papierkiem.a o zombie siê nie martwiê a nawet my¶lê podobnie Jak Ty Konopek. Tylko to niszczy strukture spolecznosci i znajomosci. Wi±¿asiê z tym nagminne kontrolê policyjne a funkcjonariusze mówi± aby¶my nie cpali mefedronu. Czyli zwyczajnie robi± przypalu innym ale to szeroka filozofia
 

TimeRelax

New member
Pelzacze z³o¶liwe nadal robi± swoj± robotê. Nie mogê spaæ po nocach kiedy ¶ni± mi siê akcje z nimi w roli g³ównej.¦ni mi siê ze zjadaj± mi ostatniego maluszka ....
 

DR.JOINT

Member
Zakaz importu docelowego oleju dla dzieci to patologia. Wypierniczam z tego kraju jak najszybciej! Polska jest tam gdzie my a nie gdzie pojebani politycy, czyli może być i w Kaliforni. Siejmy i róbmy leki dla chorych. I tak nie przepalamy większości a dzieciaki to nasza przyszłość. Kiedyś nam odwdzięczą się. Qrwa płakać mi się chce....
 

konopek

Member
Zakaz importu docelowego oleju dla dzieci to patologia. Wypierniczam z tego kraju jak najszybciej! Polska jest tam gdzie my a nie gdzie pojebani politycy, czyli mo¿e byæ i w Kaliforni. Siejmy i róbmy leki dla chorych. I tak nie przepalamy wiêkszo¶ci a dzieciaki to nasza przysz³o¶æ. Kiedy¶ nam odwdziêcz± siê. Qrwa p³akaæ mi siê chce....
w po³±czeniu z now± ustaw± ¶mierdzi mi to lobby farmaceutycznym.


A tak na marginesie to musicie wiedzieæ ¿e przynajmniej jeden instytut w Polsce dosta³ zgodê na uprawê i ZBIÓR! Ale o tym siê g³o¶no nie mówi :)
 

DR.JOINT

Member
Tak dostało BioInfo Bank. W tamtym roku im zajebali a mieli papier. Teraz troszkę lepsze podparcie prawne jest do tego projektu więc trzeba czekać do końca.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema zaloga
Sam nie wiem gdzie to pisac bo to tez jakas radosc jest , ale nie mozna tak radowac jak o smierci ludzi sie mowic planuje , choc ciesze sie bardzo z tego faktu ze Ktos mowic zaczal o smierci A.Leppera bo chyba nie ma watpliwosci ze Go usunieta o czyjsc rozkaz i nie jest jedyna osoba w naszym panstwie ktora usunieta nie jeden polity tez mowil za duzo , a sw. A Lepper mial dowody na tych wszystkich ciuli co zasiadaja u sterow Naszego kraju .
https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/posts/1771127456447261

Jego slynne 8 minut

https://www.youtube.com/watch?v=CRUG7Pr9aTg

lasy , nasze piekne lasy ...

rozzwscieczylo mnie to tez , bo jak tak mozna , ehhh nie bedzie to chwalebna strona naszej historii , no ale cuz orzel bielik to tez nie orzel ...

ZZ
 
C

canna_brotha

bardzo dobrze, że ktoś zaczął poruszać te tematy.. gorsze jest to ze uwazalem ze Sumliński to czlowiek kompetenty i godny zaufania.. wychodzi na to ze jednak nie. fakty o Komorowskim byly znane dawno temu... ale po co ten cały Sumliński najezdza teraz na Stonoge ze stoja za nim ludzie z WSI itd, najpier sie umawia na spotkanie, potem odwoluje bo podobno dowiedzial sie od swoich INFORMATOROW ze od Stonogi zdaleka bo spotkanie z nim bedzie UWIARYGODNIENIEM Stonogi.. to panstwo naprawde stacza sie;/ spakuje sie wezme pestki i spierdalam.. no chyba ze mnie chorobsko zje do konca. pozdrawiam
 

Amnnesia

Member
U mnie dzis w nocy straszna burza napierniczalo gradem takiej wielkosci (****** ) ... az sie boje isc na spota bo moze byc masakra :(
 
C

canna_brotha

a ja dzis zauwazylem szara plesn na BUBBIE KUSH AF i musialem ciachac planty :( jeszcze minimum tydzien mogly zostac. wielkich strat nie ma, ale niedosyt i tak pozostal :( oprysk ostro bede dawal rowno co 7 dni. peaceeee
 

ProfSmoke

New member
Hey. Mnie spotkała strasznie dołująca sytuacja. Od 2007 byłem dumnym użytkownikiem polskiej sekcji icmag i nie tylko, aż do wczoraj kiedy to chcąc zalogować się na swoje konto ujrzałem wiadomość ze konto zostało zablokowane. Żadnego maila z wyjaśnieniem czy powodem podjęcia takiej decyzji. Będę wdzięczny jeśli któryś z moderatorów mi to wyjaśni.
Pozdro DrSmoke
 

konopek

Member
Hey. Mnie spotka³a strasznie do³uj±ca sytuacja. Od 2007 by³em dumnym u¿ytkownikiem polskiej sekcji icmag i nie tylko, a¿ do wczoraj kiedy to chc±c zalogowaæ siê na swoje konto ujrza³em wiadomo¶æ ze konto zosta³o zablokowane. ¯adnego maila z wyja¶nieniem czy powodem podjêcia takiej decyzji. Bêdê wdziêczny je¶li który¶ z moderatorów mi to wyja¶ni.
Pozdro DrSmoke
Yo, mia³em przed chwil± tak± sam± sytuacjê a¿ siê wkurwi³em chcia³em zalo¿yæ nowe konto i w koñcu napiusa³em do adminów.

Ogólnie to chyba blokuj± niektóre wêz³y TOR bo nie wierze ¿eby w 20s od wys³ania maila odblokowali mi konto.

Próbuj zmieniaæ IP TOR i mo¿e siê zalogujesz. Przynajmniej tak mi siê wydaje
 
C

canna_brotha

tu chodzi o TOR [dokladnie o IP z jakiego w danej chwili korzysta]. mialem dokladnie to samo nie raz. wystarczy zmieniac tozsamosc i problem znika. chyba ze nie korzystasz z TOR. pozdrawiam
 
Last edited:
C

canna_brotha

niby pieknie.. niby super.. pogoda, out planty, zbiory, wyniki.. naprawde wszystko jak w zegarku, idealnie.. a jednak nie do konca.. co z tego wszytskiego jak czas ucieka, i nie wiesz ile go zostalo.. pozdrawiam WAS wszytskich i życze dużo zdrowia dla WAS i WASZYCH BLISKICH

PEACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

TABLOCK

New member
Straty lepiej czasem tydzień wcześniej ściąć rośliny , niż dać tydzień bo ładna pogoda , ja dałem i się rozczarowałem . Ktoś był szybszy ! Typowy grzybiarz natrafił zostawiając mi siatkę koźlaków , dwie kanie i 1 browarka w puszcze i nożyk ... Musiał być bardzo podjarany znaleziskiem skoro to zostawił. Ach... obeszłem się smaczkiem ...
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Ok, potrzebuje dobre metody na leczenie schorowanej przez raka bliskiej mi osoby..

vaporizer? kuchnia? co polecacie? rso zeby zrobic to jednak troche suszu trzeba miec... ja mam jedynie z ostatnia 1/2 uncji...
 

klint

Active member
Veteran
Siema Cheapwine ja mam dojscie do olejkow doustnych.
picture.php
 

Kelly's Heroes

Active member
@cheapwine - przykro mi z powodu bliskiej Ci osoby. Pamiętam że w którymś numerze SS polska był obszerny artykuł o leczeniu nowotworów z przepisami na ekstrakty.

Mój niepokój wydaje się błachy przy tym o czym pisze cheapwine, ale tak pięknie już moje życie wyglądało. Myślałem nawet, że już nie będę więcej ganiał po outdoorowych spotach ani musiał martwić się o hałaś wenta. Byłem mocno zajęty i podjarany pracą... i nagle ciah! Boom! Spadłem, a raczej spadła mi głowa i od długo za długiego czasu nie mam pracy :/ i się nie zapowiada. Momentami aż ogarnia mnie panika i paraliżujący lęk.
Udało mi się wspiąć wysoko i nagle spadłem i strasznie potłukłem sobie dupę.....
:/
 

Latest posts

Latest posts

Top