What's new

Nasze niepokoje...

g1enek

Member
Co za gnidy!

A już miałem nadzieję, że skosztuje Twoich wyrobów :(

Kurwy wszystko ukradną, mi zajebali na początku sezonu, nie boli to tak jak kradzież wielkich krzaków, ale co za dauny kradną niedojrzałe rosliny??

Pozatym, u nas na rewirze ludzie chyba zaczęli uprawiać profesję szabrowania, bleh

Ale karma zawsze wraca, bynajmniej sam się z tym łudze :)

Pozdro Bajcus, mam nadzieje że nie wszystko zajebali i cos gdzies sie uchowalo !
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Jebneli mi doline smar'ów. Jak kurwe zlokalizuje to nie bede łamał ręków tylko na psy dzwonie i niech sie wieść niesie że kraść to trza wiedzieć komu :)
Współczuję straty szczerze, ale trochę rozjebała mnie twoja mentalność.
na psy dzwonie i niech sie wieść niesie że kraść to trza wiedzieć komu
Ja pierdole Baj. Przemyśl to jeszcze.
 
B

BajCus

Współczuję straty szczerze, ale trochę rozjebała mnie twoja mentalność. Ja pierdole Baj. Przemyśl to jeszcze.

Zero litości dla złodziejstwa. Nowy tel, karta jakiś żul i po sprawie.


Bo obicie mordy to nic nie da. Morda nie szklanka więc lepszą karą będą konsekwencje prawne :) W końcu złodziej powinien zrozumieć na jakie ryzyko się wystawiamy a wraz z zabraniem czegoś Naszego to ryzyko przechodzi na niego.


@Gienek

spot z tych mniejszych ale 10 różnych panienek było i szkoda mi poprostu tych odmianek które miałem mieć żeby w monotonie palenia maroca nie popaść.


BTW. Po chooj te debile kradną niedojrzałe krzaki...
 

1337grower

Active member
Niech bêdzie sroga, ale za to niech jesieñ bêdzie pikna, sroga zima jest potrzebna. Oczywi¶cie zdaje sobie sprawê, ¿e opa³, ¿e niektorzy przez ni± maj± przer±bane itp. ale ja patrze z innego pkt. na to. Niech wymrozi cale to "skurwysyñstwo" ;) pozdrawiam
 

Plantator

Active member
Veteran
siema , mamy problem , dwóch kolegów poległo na całej linii .sweet i jeszcze jeden nie z forum , uważajcie ludzie
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

Planciku toffany a co jak i kiedy ? tylko nie nasz sweet , chlopaczyna o golebim sercu posiadajacy obszerna wiedze oraz doswiadczenie , gryzonia by nie zajebal a tu masz Ci - szlak mnie trafia jak cos takiego w zyciu sie dzieje , w kraju gdzie dopalacze legalem plynely ...

Jak mozemy to zawsze pomozemy ...

uwazajcie na siebie

ZZ
 

uwazajkolego

New member
Siema

Planciku toffany a co jak i kiedy ? tylko nie nasz sweet , chlopaczyna o golebim sercu posiadajacy obszerna wiedze oraz doswiadczenie , gryzonia by nie zajebal a tu masz Ci - szlak mnie trafia jak cos takiego w zyciu sie dzieje , w kraju gdzie dopalacze legalem plynely ...

Jak mozemy to zawsze pomozemy ...

uwazajcie na siebie

ZZ

sweet sypnął jednego z chłopaków i to na gruuubo

miejcie nadzieję że na tym poprzestanie

pozdro załoga
 
C

canna_brotha

jaki to wszystko ma sens? gdy człowiek w chorobie spogląda w przyszlosc i nie wie jak dlugo ona bedzię trwać.. jak dlugo będzie z bliskimi.. rachunek sumienia w tych czasach?!, ludzie dookoła biegnąc wciąż za pieniądzem, nie zauważając sensu zycia.. a wielu ludzi tak bardzo chciałoby żyć.. spróbować naprawić te wszytskie błędy z przeszłości, zmienic się.. być dobrym człowiekiem i takim odejsc.. trzymajcie sie panowie i panie!

PEACE
 

Favoritos

Member
Zjechał nam ostatnio na sanki mimo braku śniegu bardzo bio'uzdolniony i na dodatek ostrożny ziomeczek.. kur***sko przykro się zrobiło w około gdyż ceniony i poważany,, no ale walka trwa, może uda się go wyrwać ze szponów systemu jakoś, nadzieja umiera ostatnia..

mamy nadzieję że tylko jego pomówiono.. i nikogo więcej.. NIGDY !
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
UOKiK nałożył ponad 1,4 mln zł kary na firmę Masmal Dairy za fałszowanie masła tłuszczem roślinnym.

Na kazdym kroku , w kazdej dziedzinie .
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Filtr węglowy mi jebnął na dziewczyny w średniej szafie. Aż miałem ochotę sobie klapsa na polik sprzedać jak zjebałem mocowanie. Nie ufajcie skręcanym opaskom na plastikowych łączkach! Grawitacja zawsze wygra.

Na szczęście to co połamane nie odpadło. Jakoś połatałem zobaczymy czy się uchowa. Mam nadzieję. Wielkie szczęście, że dzień wcześniej zamieniłem miejscami największą panią bo już by było po niej jak by tam stała.
 

DR.JOINT

Member
Favoritos. Wpadli i zajebali susz chamy, a był na olej dla chorej mamy. Pojechany system bo wymyślają i powodują nam choroby a leczyć się nie pozwalają. Paranoja.
 
Top