What's new

Nasze niepokoje...

uho667

Active member
kark jedyna czesc ciala na ktora mozna chorowac do konca zycia nie bedac chorym i nikt ci nie udowodni ze tak nie jesy renta az sie milo patrzy no i odszkodowanie na bajeczny starty bez dwoch zdan , nie zebym namawial do czegos slego ale kurwa w tych czasach dymania nas z kazdej trosny jak sie da nic tylko sie uczyc hhehe

glowe trzeba miec na karku ,
 

Amnnesia

Member
Dla mnie niepokojem w podobnym przypadku jest ZUS znajoma jakis czas temu wsadzila palca w maszyne w pracy i rozcharatalo jej od paznokcia az do konca palca 5 szwow 2 miechy chorobowego a nie dostala grosza bo na komisji w ZUSie stwierdzili ze to nie trwaly uszczerbek na zdrowiu szkoda gadac...
 
B

BajCus

@krieg co do odszkodowania to powiem ¿e to spoko sprawa. Fakt niektóre sprawy jak psychiatra czy najpopularniejszy "ko³nierz" to trochê naci±gane ale chce tu zauwa¿yæ ¿e ubezpieczyciel ma obowi±zek wyp³aciæ odszkodowanie za "ból i cierpienie" pod warunkiem ¿e przy wypadku by³a policja i albo siê pojecha³o na szpital albo potem by³o z wizyt± u lekarza gdzie zaznaczone by³o ¿e wizyta ma zwi±zek z wypadkiem samochodowym.

Sam mam ogólnie jeden taki papier do za³atwienia jeszcze. Fakt faktem nie przepisano mi nic ale w zaleceniach mam: odpoczynek i lekkie srodki przeciwbólowe i ju¿ za sam taki papier 3k wpadnie.



@gienek Lipa stary. Z³odziejstwo trza têpiæ w chooj. Jak rozkminisz kto to to z chêci± pomogê ³apy po³amaæ :)
 

Amnnesia

Member
Z jednej strony same radosci orly wystartowaly i lada dzien zawitaja w moje skromne progi a z drugiej strony na glowie kupa roboty zebym byla gotowa na czas a poskladanie wszystkiego to nie lada wyzwanie :) niby wszystko przygotowane niby przemyslane bardzo dokladnie jednak na sto procent jakies problemy do rozwiazania sie pojawia bo efekt koncowy jak na moje mozliwosci ma byc bardzo ambitny haha wczoraj jeden otwor okragly pod wentylacje brzeszczotem 4 godziny wycinalam :) bo za cholere nie mogla. m sobie poradzic, uzyta do projektu szafa ma ze 40 lat (swoja droga calkiem ladna) :) :) i zrobiona jest z grubego i twardego drewna wiec wyciecie w niej otworow recznie masakra ... do przemyslenia zostało 1000 spraw pewnych prac poprostu pogonic sie nieda brak czas czasu i jeszcze raz czasu trzymac tam kciuki :)
 
A

ares420

Pleśń mi wpierdala automaty... co kilka dni wycinam pare G
jak nie przestanie padać codziennie to w przyszłym tygodniu trim party
 

Zrolowany

Member
polecam nawozy organiczne nie tylko npk ale z roznymi dodatkami od witamin po bakterie. ja problemow z plesnia nie mam i nigdy nie stosowalem zadnych opryskow.
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Ro¶lina na ktòrej mi najbardziej zale¿a³o w³a¶nie sta³a siê obojniakiem, ale bez mojej ingerencji...
Odebra³em auto od mechanika i mam wiêksze problemy ni¿eli przed napraw±
Pech mnie prze¶laduje...
No tak, zapomnia³em dodaæ, ¿e af przeznaczone na nasiona poroni³y...
NO KURWA NIE WIERZÊ!!!!!!!
 

Amnnesia

Member
Co tu duzo gadac ostatnie dni urlopiku przeminely i dzis pierwszy dzien do pracy po 2 tyg wolnego a zeby tak szlak trafil tego kto wymyslil prace :)
 

xy1

Member
Ja mam kilka niepokojów...

Jakie¶ 10 dni temu znalaz³em na spocie m³od± sarenkê na spocie le¿a³a sobie i BY£A ZDECH£A... Prawie w ni± wlaz³em bo by³o ciemno ale zapach mnie zaniepokoi³ i uratowa³ przed tym.

Dzisiaj by³em tam kolejny raz Sarenka nie wygl±da³a ju¿ jak sarenka tzn zosta³y z niej same ko¶ci i mo¿e z po³ow±, skóry która zreszt± dosta³a nowe ¿ycie i falowa³a...

Moim niepokojem jest to dlaczego ona zdech³a???
Niepokoi mnie to jak szybko zamieni³a siê w prawie same ko¶ci... hmmm ja te¿ tak szybko kiedy¶ zniknê???

Niepokoi mnie to ¿e z trzy tygodnie temu ¶limaki doszczêtnie zjad³y mi 3 ro¶liny zostawiaj±c tylko badyle bez li¶ci i jakichkolwiek widocznych wierzcho³ków wzrostu!!! Teraz z jakim¶ cudem ro¶liny odrastaj± z pojedynczych ocala³ych p±ków ¶pi±cych a m³ode przyrosty maj± zaledwie 5 cm d³ugo¶ci:(
 

BlinD

Active member
pierwsze zabawy z hydro:

po pierwszych 24h pojemnik calutki zajebany glonami ("czarne" pojemniki z ikea nie są wcale takie czarne) i temp w boxie 40C +25% wilgotności a wisienką na torcie jest pH 8,6.....
Nie wiem, czy w ogóle da rade to ogarnąć teraz, ale na szybkości ani kwasku cytr. ani octu nie mówiąc o kwasie fosf. czy azotowym.... kwasem z akumulatora zbijałem pH...:beat-dead

szybkie pytanie przy okazji.... 2 siewki co jeszcze kostki nie przerosły i 2 klony co po 3 korzonki im wystają... czy z zawalonej glonami pożywki można je przenieść na luzie do ogarnietego - ładnego i wyczyszczonego pojemnika?
 
B

BajCus

Jebneli mi doline smar'ów. Jak kurwe zlokalizuje to nie bede łamał ręków tylko na psy dzwonie i niech sie wieść niesie że kraść to trza wiedzieć komu :)
 
Top