What's new

my ww grow! - 26/04/10 -

S

Shtote

Zici ca ai pus 50 litri de pamant ptr 5 plante.
Sunt suficienti pentru urmatoareele 3 sau 4 luni ?
Doar intreb.Habar nu am
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
pai .. da :) desi ar mai fi fost loc de mai mult pamant.. data viitoare o sa pun mult mai mult pamant in caz ca solul de acolo e naspa :D
dar da e de ajuns pamantul de acolo pt ca in timp radacinile vor fi mai mari si destul de puternice incat sa patrunda prin solul tare al locului :p
:wave:
 

LovAcid

New member
Am si eu o intrebare am vazut ca iti sunt mancate niste frunzulite de la plante, ai aflat ce au patit ca si mie mi-a perforat vreo 2 plante asa, le-a facut zdrente rau de tot nu stiu daca isi mai revin, ma gandeam sa dau cu ulei ars pe langa ele pana iau niste insecticide sau ceva si nu stiu daca sa le stropesc ca au doar o saptamana... astept parerea ta...
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
man nu stiu ce sa zic in privinta asta... am luat-o ca pe o chestie minora insa daca tu zici ca e cam naspa te sfatuiesc sa postezi la threadul "probleme cu plantuta" si sa atasezi si niste poze si sigur te vor ajuta baietii care stiu. eu nu am habar ce le-ar fi putut face asta...
 

LovAcid

New member
ok merci, intr-o singura noapte aia a fost mirarea mea...
oricum merci pentru raspuns . O sa postez si o sa fac niste poze
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
vesti bune! Preflower!!!




aici s-a dovedit a fi un mascul feroce :D pe care l-am decapitat repede:)



aici o femela frumoasa:)




aici un topping (pe care sper ca l-am facut bine.. :))



aici un lst :)



aici un alt mascul pe care o sa-l decapitez data viitoare...

PART I
 

wouldubreakfree

user b4nn3d


aici topping :)



"masculul" decapitat..(de ce in ghilimele? pt ca.. vedeti imediat:))



am vazut si "coaie" si "floci". credeti ca era hermi?eu asa inclin sa cred ...



radacina masculului decapitat :D




si aici ce-a mai ramas din toppingul de la o femela :)

PART III
 
E

evilkid

alea nu sunt preflowers... sunt flowers in toata regula :D

arata f bine :D bv. succes cu ele

le: eu nu vad pistilii femelei din ultimele poze(part3)
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
astept pareri si sugestii!
precizez faptul ca m-am cam incurcat in poze!!
Concluzia: 4 semne de pre flower! 2 masculi si 2 fete!(a 2-a cred ca este trilpoida... nu?) iar ultima nu si-a aratat sexul inca.
-- 1 mascul decapitat, unul next time.
--2 LST, 1 SUPERCROPPING, 2 TOPPING!

:wave:


:D evil. multumesc ! :tiphat:
 

zeeland

Member
n-arata rau deloc. bine ca ai taiat masculii. flori femeiesti inca nu sunt pe poze dar sigur o sa apara in curand.
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
merci zeeland. am o problema cu lumina totusi la cea mai mare planta, care s-a dovedit a fi femela(din fericire). o deranjeaza un mare boschete in stanga ei(exact de unde rasare soarele). asta am observat astazi cand am mers, l-am decapitat si pe ala desigur, dar nu am reusit decat sa-i tai decat juma de tulpina ca ma grabeam si era foarte groasa si tare.
o mai deranjeaza si multe buruieni din jur, dar cand o sa ma intorc la ele voi face ceva..

din pacate o sa le las in voia sortii o saptamana, una jumate ... stau la mana naturii :D sper sa ploua :)

dumnezeu cu mila:p

deci sa inteleg ca am facut bine si cropingul si topingul nu?de lst nu mai zic ca nu e mare chestie. multumesc :bis:

LE: cea mai pricajita ce parere aveti de ea? are sanse?:)
LE2: sunt musuroaie de furnici in zona acolo...credeti ca e vreo problema??
 

Latest posts

Latest posts

Top