What's new

Moje skromné letní snažení

sensi23

Active member
Veteran
Cus ja uz bych nehnojil..ono to bude akorat pokud chces sklizet okolo 65 maximalne bych jeste ted naposledy pohnojil a prdel na to..
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Dík, jen škoda těch babánů...
Jinak, ale LED zatim asi dost v pohodě :D na 180W to nevypadá vůbec zle! Nebál bych se ten panel dát do boxu 80 x 80 cm, ale to už bych pálil na max, což je 218W.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Menší up ze 49. dne

Nakonec jsem našel i nějakej banán na phenu 6, který se jevilo dlouho, že hermit nebude, ale hermí, takže postuju jen 3 phena, keterý jsou čistý.

#5 OG terpeny, podsaditej růstovej vzorec. Začalo kvést trošku pozdějc.
picture.php


#7 Terpeny mix, OG růstovej vzorec.
picture.php


#2 Můj favorit, terpeny mix, ale převládá Urkle, růst spíš OG. Moc se mi ji nepovedlo vyfotit, v reálu je TOP :D
picture.php


A poslední překvapení kola, banana free Forum bag seed!!!
picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Jo jo to je ono :) Cejtit je asi mín než Forum, ale voní mi líp, chce to odjet vedle sebe. Tim se dostávám k dotazu jestli existuje klon. Neexistuje :D. Nenapadlo mě z toho vzít, čekal jsem nějakýho hermáče. Hodim to, ale na balkon, to revegne bez problému.
Btw. Chem D is dead...
 

Rakosnicek

Member
Veteran
jaj chyba :D vypadá fakt super, třeba ty moje gsc x gg4 skoro nevoněj a to už jsem v 41. dnu... vypadaj hezky to jo, ale stejně jsou to hermáči :D

tak snad revegne v pohodě a hlavní že forum žije :) srovnání bude zajímavý... akorát toho chemD je teda dost škoda no :(
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tady je jedno ze 3 phen, který si daj druhý kolo. Vzhled + výnos super, terpeny ok, furt se to hodně měnilo od OG do sledkejch nádechů. Uvidíme až to uschne.

OFP #2

picture.php


picture.php


picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Díky! :) Ano na 180W to neni vůbec špatný.
Tady jsou další 3 phena, který na 90% pujdou z kola ven.

OFP #4 Robustní indica růst, nějaký banány na začátku květu byly. Možná bych otestoval out, kdyby náhodou.

picture.php


OFP #6 Spousta banánů, tohle bude mít na svědomí většu semen... Jinak nic extra.

picture.php


OFP #1 Extra chlupatice nejdřív vypadala, že bude čistá, ale nakonec taky koule byly plus mi uhnil jeden centrál...

picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Další 2 phena OFP, který šly o pár dní později.

Spíš indica růst, OG terpeny.
picture.php


OG růst, terpeny dost proměnlivý, nakonec spíš do sladka.
picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tady je můj letošní projekt jmenem Maminy refreš.
Vše je zasazeno v úrodný nivní černozemi + trocha konskejch hoven. Kdysi jsme tu pěstovali, takže vim že to tam jede jak blázen. Plán je nabrat klony začátkem srpna a z těch následně udělat nový mámy plus si odjet kolo z řádně nasranejch a rozjetejch řezů. Jo a zároven touhle guerillou řešim problem s matkárnou jelikož jsem skoro celý leto pryč. Zatim to vychází perfektně.
Dnes jsem pár vzal a stonek u 10cm větvičky je tlustej jak malíček mojí starý :D.

Maminy:
ECSD (dhk)
GSC (forum)
GSC bag seed
MSS
Larry OG x The Purps
Bubba kush (katsu)
Vanuatu

"Předpěst"
3x phenotyp PKG x ? (PKG aka ghost1, SoCal Pure Kush atd.)
4x phenotyp Triangle mints (TK x Animal mints)

Celek
picture.php


Forum vs. dcerka :D
picture.php


Dcerka (OGKB hadr) mutantní lístek
picture.php
 
Last edited:
Top