What's new

Moje skromné letní snažení

Mightyka

Well-known member
Veteran
Pošlu :)
Na ty šortoviny jsem zvědavej.
Pokud ti nechcípne, tak jedině dobře. Já si nechal jednu větev navíc, kterou bych popřípadě říznul, ale hodlám přepínat tak za 7 - 10 dní a samozřejm, Larry je největší mrzák...
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Pošlu :)
Na ty šortoviny jsem zvědavej.
Pokud ti nechcípne, tak jedině dobře. Já si nechal jednu větev navíc, kterou bych popřípadě říznul, ale hodlám přepínat tak za 7 - 10 dní a samozřejm, Larry je největší mrzák...


já se nebojim, že chcípne, ale je to fakt retard zatim :D i když kořeny už pěkně prorůstaj substrátem
ale šmikni pro jistotu alespoň něco z toho fire bx, ten byl jen jeden ne?
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tak malej up. Dnes přepínám, vše má cca 30 cm. Bohužel jsem lehce nasrán. Neni to zdalka takový jako bych si přál. Po jednom kole začal odcházet odtah. Ledky mám cca 50 cm od vrcholků (bohužel až ted) a přesto tam mám 25C (v pokoji 19C) a to to jede jen na 140W. Ani box nemůžu mít zavřenej :D. Než jsem přiložil ruku k odtahu a zjitil, že to má výkon jak počítačovej větráček, tak jsme si myslel, že žlutá barva je způsobená nedostatkem N. No nic, už jen čekám a modlim se aby novej odtah přišel do víkendu.

picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tu má kamarád na jižní zahradě v kýblu. Na živo jsem ji viděl, to už je docela dlouho, ale ted mi ukazoval fota a nebyla špatná, tak půlka října bude (jen nevim nevim v týhle zimě...). Určitě se na ně pak pujdu podívat a pořádně nafotim a časem poreferuju.

Ještě z jinýho soudku. Včera jsem přehodil z matkárny stejně starou kytku jako zbytek, Sour D pod LED. Teda vyměnil jsme ji za jinou, která byla nejhorší. Ta dobrá byla pod 125W úsporkou ve stanu bez odtahu (23C - 24C). Dneska na ni koukám pod ty LEDky a je v píči, spálený listy... 25C neni sakra tolik ne? Co to s těma LEDkama je? Ani žádnej šok z vyšších watů, mám tam 140W, teda ted už 120W. Doufám, že ten odtah příjde zejtra, jestli ne, tak pojedu koupit nějakej drahej do kamenýho obchodu...
 

Pemek

Active member
Cau, pod tak slabou watazi je to celkem divny , ale je dost mozny ze to byl svetelnej stres.
Ka soupnul rez master kushe v 1l kvetinaci od sensiho z usporky 21w pod 160w ledky a behem jednoho dne hnedy listy pokrouceny od spicky smerem ke stonku, 2 dny sem je nechal pod led a stale horsi. Sla z5 pod usporku a az se vzpamatovala ,tak sla do stinu mezi kytky pod ty stejny ledky . Mel sem to 60cm vysoko ten panel.
Ten muj rozdil byl vetsi jak tvuj ,ale bezne mi zakoreneny veci zvladaji silnejsi wataze .
Ber to tak ze 125 w usporka bere real neco kolem 80w. A 140w ledka sviti aspon 5x vic nez usporka.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mrkal sem ny ty seedjunky na instagramu, fotky samozřejmě hezké, instagram no. doufám, že to neni jeden z těch instagramistů co selektuje jen pro vzhled, aby měl hezký instagram :D no ale stejně. pamatuju si vlnu sladkých vzorků z přelomu století jako sweeth tooth, cindy99 anebo amnesia. a tedka se to vrací ale v podobě pečených sladkostí. sušenky, koláček, dortík LOL trochu infantilní. jo a eště gelato, italsky zrmzlinka. dyž to pak pálí breal můžu se nasmát. co tam máš dál od seedjunky kromě triangle mints?

mextiza
picture.php
 
Last edited:

Mightyka

Well-known member
Veteran
Pemek: Já jsem je dával pod led až po tejdny v litrovejch květináčích (46W úsporky), aby měly možnost řádně prokořenit. Hlavně na jaře mi to nic podobnýho nedělalo... No dám novej silnější odtah a snad se to zlepší. Dobrá zpráva je, že ten ECSD co jsem dal z LED stanu pod úsporku po 3 dnech vypadá už o 80% líp, tak snad se daj do kupy než zaregistrujou, že se kvete :).

maha kala: Koukni na jeho tvorbu na Farmer, třeba thread The best OG kush clone only, nick justblazen. Instagram, to bych blil, to je věc uplně k hovnu, bohužel spousta těhle lidí už jinde neni, takže bud jít s davem, nebo přijít o kontakty...
Jinak co terpeny tý mextizy? Je to takovej citron jak řikal Musta?
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mextiza má citronové tony, ale neočekávej nějaký čistý citron. hodně spicy to je. přijde mi to jako koření do coca coly, s pomerančovýma a 7up vůněma. eště sem to nekouřil, ale myslím, že smoke bude kořeněný. což nevim esi je to pravé pro milovnáky ogkush. :)
 
Last edited:

Mightyka

Well-known member
Veteran
Sem zapomněl, mám od Junkyho ještě Kush Mints, což je nějakej Bubba bx (řikal, že je to jeho favorit). Ještě spousty nějakejch přeprců, musim se kouknout, ale nic co by mě víc zaujalo.
Ted ale dostanu ještě TK x (SoCal Pure Kush x Casper OG), OK Kush x (SoCal Pure Kush x Casper OG) a SoCal Pure Kush x (SoCal Pure Kush x Casper OG). To je od dalšího od nich z kolektivu, zní mi to dost zajímavě :). Prej mu to, ale blbě klíčilo (1:1), tak jsem mu doporučil to šoupnout na chvíli do lednice, sušil to v 35C...
Mextiza mi zní dobře, kolik máš phen. My jen dvě. Nemůžu se dočkat až pujdu na kontrolu :).

Jinak už mám novej odtah a je to fakt markantní rozdíl :D. Bohužel i hlučnost se zvýšila, mladá nemá moc radost, na těch našich 30m2 je to znát :D.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mextiza je hezky homogenní cross. takže šechny phena hodně podobné. to co máme neni vlastně mextiza ale oaxaca x mextiza :D mextiza je oaxaca x nepjam.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Ahá, já myslel, že máme čistou Mextizu. Včera jsem šel okolo domu toho kámoše, tak jsem mu koukal přes plot a vypadaly, že by mohli bejt tak do půlky října, možná dřív.

Jinak tady drobnej report z "mother refreš" pole. Kupodivu ze všech rostlin kvete nejvíc ECSD, je nejmín o tejden na před v porovnání se zbytkem, divný. Taky jen u něj jsem našel cca 1-2 mm semínka.

picture.php


Větev samce Triangle mints se zlomila, takže jsem se ji pokusil zachránit... Listy maj i nějakou pryskyřici :).

picture.php


A nejvíc se mi líbila PKG x Double OG Sour, i přesto, že byla nakvétlá jen maličko. Zatim nesmrdí nijak výrazně, ale utrhl jsem si jeden "kalich" a vůně byla těžko popsatelná. Přišlo mi to, jako když jsem poprvé jel ECSD, podobně sexy smrad, ale trochu jinej. Každopádně hodně výrazněj a nasranej. Plus míra orosení se nedá srrovnat s ničim jinym podobně dlouho kvetoucim. Bohužel fota jsou z mobilu, v realu vypadá o dost líp.

picture.php


picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ten double sour og bude od ganja rebel imo. to je cross v poměru jednou sd dvakrát og kush. takže ten cross s socal PK je hodně kush.

jedna tady pestitelka pestila nějaké ecsd x ogk co sme ji dal a i když byly pozdní, listopad, a velikost kalichů utrpěla zimou a rostlina se zalistnatila taky, jako to dělá třeba bubba proti zimě. ale chut byla přkvapivě hodně good. efekt ne jak ze zatmívačky ale taky hezkej :D

moje mextiza bez zatmívání vypadá na konec října nejdřív. jinak tam bylo jedno pheno co eště kvetu, 60. den. vypadá taky na 14 dní eště.

naše mextiza je čistší než mextiza a o ot jde :D čím víc oaxaca tím lépe. ale těžko se tomu věří že to je pure narrow leaf. dyž to rychle kvete. i když experti na mex. sativy jako elchischas řikají, že ta oaxaca je bez broad leaf variety.
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Jj je to od Ganjarebel, bohužel jsem nenašel moc info co z toho leze. Mělo by to bejt hodně OG. Ten kluk řikal, že ten PK je prostě "jen" starej neředěnej OG. Mluvil o tom, že je to asi nejlepší co zkoušel, ještě teda s OG Kushem (bez přívlastku). Prej lepší než TK, Loompa, Ghost atd. SNad jednou pošle :).

Moc jsme ten rodokmen Mextizy nezkoumal, stačil mi popis od Musty, citronová sativa co kvete 8-10 tejdnů. Moc jsem tý sativě nevěřil, když si vemu tu dýlku květu. Každopádně co píšeš zní dobře :). Ještě mám tak 15 semen :).
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Tak tady je malej up.
Foceno v 15. dni květu. Larry Purps a Double Sour Pure Kush se táhnou jak zběsilý. Třeba ten "origo" Larry OG se nevytáhl skoro vůbec, ale to může bejt dáno i stavem ve kterym byl přepnutej.
Celkově jsem hodně nespokojen, i přesto, že panel jede jen na 170W a je 50cm nad kytkama, tak jsou holky přesvícený, listy nejblíž světlu jsou světle zelený a prostě na prd. Nechápu to moc, minule jsem měl panel tak 20cm a v pohodě. Dokonce jsem koupil i silnější odtah, a to 280m2 a teplota u vrchů nikdy nepřesáhne 23C...
100% to neni výživou, ve stejnym substrátu mám matky pod 125W, cca 5cm od "žářivky" bez odtahu a vše krásně tmavě zelený. Nechápu! Samozřejmě nejhůř je na tom ECSD (foto v pravo nahoře).

picture.php
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Do karmy jsem dostal od Elaniuse poznámku, že by to mohlo bejt pH (díky :) ). Bohužel pH to určitě neni, můžu to říct s jistotou i přesto, že pH už leta neměřim. Jelikož jsem ve stejnou dobu sázel nový matky do identickýho substrátu a zatim jsem vše zalejval jen deštovkou (vždy s pár kapkama citronu do rezervoaru) a matky jsou 100% zdravý pod CFL, tak to musí bejt to světlo. Taky jsem o tom ze začátku uvažoval, ale díky srovnání to prostě nemůže bejt ono. I listy co dřív byly takhle poškozený (světlý s tmavou žilnatinou) po čase uplně ztmavnou a řádně zezelenaj, ale musej se "dostat" dál od světla.
Nevim jestli nemůže bejt problém v těch LEDkách, ale to nemám tuchu jak bych odhalil...
 

Pemek

Active member
Cus, na tak slabym vykonu si nemyslim ze jento svetlem, tam vznikaji problemy kdyz si moc nizko s panelem ,nebo mas optiku a si jakoby presvicenej.
Ja vo to v podstate vim zlomek to co vy tady , ale osobne bych nesrovnaval kytky na kvetu s podminkama co maj matky, pac matky nekvetou a tudis maji jiny pozadavky , vetsinou se vsechny problemy ukazou po prepnuti.
Ale je to jen muj nazor .
Pravdou je ze nektery odrudy sou pod ledkama jinak narocny na krmeni a mozna kombinace ledek a bud slabyho krmeni ,nebo rozhozenyho ph muze mit za nasledek svetlani.
I kcb psal neco o presviceni stredu, ja si toho vsimal taky u sebe, podle.me je to proste souhra vicero veci nez jen chyba ve svetle.
Nahod foto jak mas rozmisteny ledky , pokud mas ty dva panely ,tak je muzes zkusit dat az ke stene boxu , lip se ti rozptyli svetlo a nebude ti vznikat hotspot
 

d-k

Active member
Dokud nezměříš pH/EC, nic není s jistotou :)

Pokud rozumím správně, matky máš pod jiným světlem, např. s jinou účinností/svítivostí, ty na květu byly ok na růstu, ale teď se kazí, ať už špatným pH, aby byly schopny vstřebávat potřebné pro jejich fázi života, nebo díky LED mají deficit.
 

Latest posts

Latest posts

Top