What's new

MMM2009 - START

.LukAs.

Member
Makumba mówisz? :D Ja to będę już koło 11,30.. Miałem z kumplami przyjechać, ale oni przygotowania mają w dupie, więc jak coś przyjadę z jednym kumplem i zgłaszam się od razu do przygotowania.. ;P
@Masakrator - nie wiem jak wyglądasz, ale za część Twojego szejka jestem gotów wymienić się jointem, za którego skręcanie właśnie się biorę :) Jak zobaczysz kolesia w białej koszulce polo palącego jointa z przezroczystych bibułek to od razu mów :D Napisał bym PM ale niestety jeszcze nie mogę..
Pozdro i do zobaczenia :joint:
Edit:
Całekiem możliwe, że będę miał jakiś biały transparent icmag.com... to w razie czego będziecie wiedzieli gdzie można się spotkać :)
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich :D
 

el023

Member
Całekiem możliwe, że będę miał jakiś biały transparent icmag.com... to w razie czego będziecie wiedzieli gdzie można się spotkać :)

dobrze wiedziec, bedziem z chłopakami z komendy
moze zrób jeszcze z 5K wlepek na autobusy, dołączy tutaj 500 nowych userów i bedzie weselej

a tak na powaznie, to radziłbym zachowac więcej zdrowego rozsądku. dzięki temu w połaczeniu z odrobiną szczęścia nie zaliczyłem do tej pory (pukpuk) zadnej wpadki, a bywało nieraz naprawde gorąco .. w tej branży jak na wojnie - tu pierdolnie, tam pierdolnie ... wróg nie śpi, konspiracja musi być.
 

.LukAs.

Member
O to się nie bój.. Jakoś dam sobie radę :) Nie ma tam czegoś takiego jak mówisz...
Ale w razie czego wiesz gdzie mnie spotkać :)
Pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
NIECH SIE PALI

NIECH SIE PALI

No to odpalamy , tyle mi pozostalo i jedynie w taki sposob moge sie z wami polaczyc hehehe telepatycznie ,zapalic musze coby wam kroku w marszu dotrzymac :joint:

powodzenia :ying:

27510zielarz1221_003.jpg
 

.LukAs.

Member
Ogólnie to na początku, tak koło 10 to straszna łapanka była.. Musiałem się szybko ewakuować bo nie była zbyt przyjemna atmosfera (z góry dziękuję komuś kto mnie ostrzegł i od razu go zawinęli).... A potem było bardzo przyjemnie :) Po spaleniu dowodów udaliśmy się na marsz, przeszliśmy spory kawałek pomagając koleżankom rozpalić ###, na czym i ja skorzystałem i ogólnie mówiąc było spoko całkiem... Wróciłem właśnie teraz sam i po drodze jeszcze sporo spaliłem z ludźmi mijającymi mnie :)
Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich, którzy byli i tych co nie byli którzy łączą sięz nami :D :joint:
 
P

PolishBoyfriend

fajne babeczki :)

pojawiła się już wczoraj notka na Onecie:
http://wiadomosci.onet.pl/1976473,450,item.html
(oczywiście nawet na chwilę nie była na głównej stronie, bo przecież są ciekawsze informacje, jak "zmuszali do prostytucji grożąc klątwą wudu" oraz "Tusk mówi: 'nikt w kryzysie nie będzie sam'")
 

stolarz44

Active member
Mam prosbe jakby ktos otrzymal plyke "Diss na rząd" i bylby w stanie wrzucic na jakis serwer to bym byl bardzo wdzieczny. Blesss!
 

Chirurg

Member
Zwolennicy marihuany zatrzymani za amfetaminę

Podczas wczorajszego "Marszu Wyzwolenia Konopi" policjanci zatrzymali 46 osób. Młodzi ludzie mieli przy sobie narkotyki - marihuanę i amfetaminę - informuje TVN Warszawa.
Więcej informacji ze stolicy na stronach TVN Warszawa.


Młodzi ludzie trafili do policyjnych izb zatrzymań. Wśród nich jest siedmiu nieletnich. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło niekulturalne zachowanie niektórych manifestantów.

Młodzi ludzie podczas marszu skandowali słowa: "Sadzić, palić, zalegalizować", "Zapal blanta, olej policjanta". Na samochodach było można zobaczyć hasła takie jak: "Choć tak bardzo chcecie i tak nas wszystkich nie zamkniecie", "Legalizujcie, nie krytykujcie".
onet.pl

http://wiadomosci.onet.pl/2682,1976...rzymani_za_amfetamine,wydarzenie_lokalne.html

pierdolne media

+
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1601731,0,,legalizucje__nie_krytykujcie,wiadomosc.html
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,160180...arihuany__wpadli_za_amfetamine,wiadomosc.html
 

RaStart

Member
jest juz moze jakis film z mmm na youtube moze ktos z was cos nakrecił niech wrzuci dla tych co nie byli było by git

ed: o widzisz dziekówka
 

PioK

Member
kurde... tylko 3 tys osob... chyba parada gejow liczyla wiecej... cos czuje ze akcja ujdzie w tloku bez echa ;/

... wogole jak to sie stalo ze zatrzymali 46 osob... powinni albo zamknac wszystkich albo nikogo... nieletnich i amfetamine zostawiam bez komentarza
 

tomato

Member
Veteran
te 46 osoby zostaly zatrzymane tak jak pisal .LukAs., glownie we wczesnych godzinach rannych, gdy pierwsze grupki osob zjezdzaly sie na marsz i czekaly sobie grzecznie w poblizu w parku czy na skwerku. potem jak juz bylo wiecej ludzi to byl wzglednie luz, a sam marsz byl kompletnie niekontrolowany :D

ps. babeczki to jeszcze do dzis czuje hehe :D
 
Top