What's new

MMM2009 - START

sioolyoo

Member
Zaczynamy pzygotowania do MMM2009.
Organizujemy sie na tutaj

http://otwartapestka.info/forum/ind...

zapraszamy zainteresowanych. ujawnijcie sie w swoich okregach,bierajcie sie na impreze i plakatujcie swoje terytorium :) ,zostawiajcie swoje pomysly - aktywujcie sie.

W tym roku planujemy festiwal w plenerze po manifie! Wiecej info njiebawem(mam zlamana reke:)

Kopnijmy system w dupe!
 

GrowBoy

Active member
Witam :D
Ja Tez zamierzam w tym roku zjawic sie na MMM :D niestety po raz 1-szy :/
O ile matura nie przeszkodzi w tym to bd na 100%!! :D
Pozdrawiam
 

Outowiec

Member
marsze hepeningi ok ale nie miejmy złudzeń że ktoś zalegalizuje konopie, już chyba kiedyś dawno temu na szarym jeszcze hyperrealu też taka akcja była z podpisami od Artura R. i też nie wyszło a miał być to pewniak. Tusk palil i chyba dalej pali sądząc po owocach pracy a konopi nie zdekryminalizuje bo musi pokazać jak to bardzo walczy z narkotykami że za dopalacze się biorą mimo że to zły krok bo z góry są przegrani ze względu na unijny swobodny przepływ towarów.
 
B

bronek

marsze hepeningi ok ale nie miejmy złudzeń że ktoś zalegalizuje konopie (...)


Najprawdopodobniej niestety masz racje:fsu:, ale wg mnie najgorsza jest bierność, więc jeśli mnie nic nie zatrzyma to offkoz pojawię się jak co roku i jestem pewien, że jak co roku nie będę żałował tego dnia

Wierze w zmiany, ale mam świadomosc, ze na takie zmiany trzeba czekac. Od kiedy kobietom pozwolono pobierac nauki, od jak dawna czarnoskorzy sa traktowani w miare cywilizowany sposob??
:dueling:gdyby nie ich walka i zludzenia pewno do dzis nie byloby kolorowo
byc moze slabe porownania, ale takie akurat na predkosci mi przyszly do banki

Tak btw walczymy o racjonalna polityke
imho pelna legalizacja nie bylaby najlepszym rozwiazaniem
 

kazuya20

Active member
Hej no też będę myślę że w tym roku ok 12 tys będzie jak nie więcej pogoda podobno deszczowa :__ z tego co wiem pole namiotowe będzie do dyspozycji za darmo wiec jeżeli ktoś zostaje na noc to możemy jakoś razem ogarnąć :) wiadomo trzeba sie umówić na jakieś male palenie ... Ci co będą pm do mnie wtedy jakoś a sie umówimy ::pzdr
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Ja bede na 100%. To juz moj 3 raz z wami :) Tym razem napewno ide na after party hehe i skrece wiecej niz zawsze - zawsze bylo za malo :p
 

greengirl

Active member
Błędne linki, nie można wejść na forum do jakiegokolwiek działu - słowo OTWARTA przed pestka to po co jest? Wiem , że działacie charytatywnie, ale to chyba przegięcie. To kiedy jest ten MMM2009 - może ja chcę pozostać anonimowy, a nie logować się czy rejestrować? Chcę poznać grunt, po którym będę stąpał, tymczasem szlabany większe niż w nie zmienionym kaczylandzie. Mam nadzieję, że będzie choć trochę konstruktywnie.

pozdro

green
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Pracuję do południa ale te kilkaset km w niedzielę może da się zrobić... drogi w miare wolne powinny być...hmmm...
Ma ktoś mapkę przebiegu manifestacji? przydałaby się gdybym nie zdążył... :D
 

loleq69

New member
Pracuję do południa ale te kilkaset km w niedzielę może da się zrobić... drogi w miare wolne powinny być...hmmm...
Ma ktoś mapkę przebiegu manifestacji? przydałaby się gdybym nie zdążył... :D

PKiN - Wiejska przez Świętokrzyską i Nowy Świat.
 

Plantator

Well-known member
Veteran
Siema , jeśli ktoś nie wie to całe info jest na wolnekonopie.pl . Widzimy się w sobotę , lepiej wcześniej , bo jest o 12 konkurs dancehall quen i king :] co tam wiesz więcej o tyjm polu namiotowym , daj linka. Właśnie , co z tym cannabis cup'em? Wybieracie się to czekam na Pm
 
T

thcfanatic

wlasnie czytalem gdzies ze bedzie pierwszy w polsce cannabis cup:D:D o co w tym biega
 

kazuya20

Active member
Wystąpił problem nie będzie mnie na marszu dopadły lekkie wrzody nie jestem w stanie przyjechać trzeba sie leczyć .. miłej zabawy
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
dobry mleczny szejk :D bezpieczny i wystarcza na dluuuuggggoo :D sry za off nie moglem sie powstrzymac :D
 
Top