What's new

Mandala HashBerry

Wickkk

Active member
Zdravím Opět
Po delší odmlce jsme se rozhodl že zase přidám nějake fotky nebo něco napíšu , ale fotky mi bohužel přidat nejsou nevim no nejdou mi nahrát ( a přitom splnuji požadovanou velikost apod :( ..
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Wickkk said:
Zdravím Opět
Po delší odmlce jsme se rozhodl že zase přidám nějake fotky nebo něco napíšu , ale fotky mi bohužel přidat nejsou nevim no nejdou mi nahrát ( a přitom splnuji požadovanou velikost apod :( ..

Zdravim tě!S těma fotkama je to teď pitomý,2 hlavní správci odjely na výlet,a proto nám stejně jako celýmu icm nejde nahrávat potřebnou dokumentaci:)
Nejde než doufat,že se ze své jistě prohulené cesty vrátí co nejdřív :bashhead: .
Thread o tom,tu http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=94162&page=1&pp=15&highlight=upload
 

Wickkk

Active member
Taky tě zdravím : Aha no takže nemám nic špatnýho , jenom jsou zpravci pryč , no snad se vráti jak říkáš :) matky maji neco kolem 210 dnů svého života .. A další pokračováni je White Satin (Mandala) a White Widow (Sensi Seeds) :) Mandala WS 100% kličivost , WW tam vykličilo 9 s 10 semen takže taky dobrý :) Zatím maji neco kolem 3 cm .. Ať se daří . :rasta:
 

Wickkk

Active member
216 day lives

216 day lives

Zdravim
Takže fotky sem už jdou nahrát :muahaha: tak jsem přidám fotky které byli foceny 16.07 08 po nařezáni klonu momentalně jsou už matky trochu obrostlejší :smile: A taky maji už zasebou 216 dni života ! Tady je pár fotek a taky jsem zjistil že mám par svilušek :fsu: tak jsem koupil Omite 30W a včera jsem to postříkal obě dvě matky (i listy hlavně sespodu) tak uvidíme ja kse t obue dále vyvíjet napadení nebylo nijak vážne takže jsem zakročil snad dobře :bashhead: .. A taky jsem zvýšil vlhkost v matkárně a snižil vzdušnou teplou .. Uvidíme :dueling:
Zatím






 
Last edited:

Wickkk

Active member
Svilušky už moje matka nevlastni :) Matky pěkně narostly , a zítra jim nařežu zase nějake řiky , ješte zitra nafotim fotky jak matky narostly ,at vidíte rozdíl :smile: že matky opravdu rostou :D Jinak aktualní teplota matek v noci 24,2°C a Vlhkost 72% takže ok :dance:
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Wickkk said:
Svilušky už moje matka nevlastni :) Matky pěkně narostly , a zítra jim nařežu zase nějake řiky , ješte zitra nafotim fotky jak matky narostly ,at vidíte rozdíl :smile: že matky opravdu rostou :D Jinak aktualní teplota matek v noci 24,2°C a Vlhkost 72% takže ok :dance:

Skoro bych řek! zralý na přesazení !
 

Wickkk

Active member
new : Jo přesadit jsem je chtěl už dávno , včera jsem nařezal řizky a zase jsem si vzpomel v polovine řizkovani že jsem chtel nafotit matky :D tak jsem se nato zase vykašlal , nařezal jsem 40 klony , převažne delšiho phena #3 ! Jinak přesadit to musim do 11l kvetniku , a nebo do nejakýho kbeliku , protože jsou v 3,5 l :D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Wickkk said:
new : Jo přesadit jsem je chtěl už dávno , včera jsem nařezal řizky a zase jsem si vzpomel v polovine řizkovani že jsem chtel nafotit matky :D tak jsem se nato zase vykašlal , nařezal jsem 40 klony , převažne delšiho phena #3 ! Jinak přesadit to musim do 11l kvetniku , a nebo do nejakýho kbeliku , protože jsou v 3,5 l :D

Mě teď klonovat vubec nejde co se mi zkazil gelovej stimulax a pořídil prášek.Už sem asi vyšel ze cviku-tak 35 klonů v prdeli,ale možná dobře,na zahradě už jsou kytky,co sem ještě neházel na icm,obrovský.A matky co sem přesadil taky pěkně zkomíraj-došel mi náš dobrej kompost a HODIL sem to do neodleželýho
 
M

Miris

hele možná se tomu budete smát...ale - já sem poprvý klonoval a nic...podruhý zase nic. dycky jen pár klonů pro vlastní potřebu, nejsem matkář (zatim :D )
hledal sem chybu všude možně - vkomplet sem změnil prostředí i péči - nic...nakonec sem zjistil že klonuju v nevhodnou dobu co se týče fáze měsíce .)
kdyžtak mrkněte sem
http://grower.cz/forum/showthread.php?s=&postid=710209#post710209
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Miris said:
taky nějaký to
komPOSTOVÁNÍ je užitečný

"Základ se pokryje kyrprým, pevným materiálem. Dno se nesmí betonovat, ani vykládat folií nebo být nějak vzduchotěsně uzavřeno - kompost by hnil..."

- ukládat v polostínu, ne na větrný místa, teplo
- zakládat při U měsíci
- našlapávat při P
- v panně, býku a kozorohu dávat pozor při přidávání moučky (ale pozor na co tu neni místama mi přijde ta knížka fakt divná )

- vhodné jakékoliv látky z rostlinných a živ. odpadů, které jsou schopné tlení a neobsahují škodlivé nebo toxické látky
- větve by se měly rozsekat
- nemocné části rostlin a kořenový plevel ne...ani kuchynský odpadky (zbytky vařenýho jídla-mohlo by to přilákat hmyz nebo krysy) nejsou pro plevel vhodný

PRAVIDLO při VRSTVENÍ:
suchý materiál na vlhký
hrubá materiál na jemný

Mno,článek zajímavej,ale spíš se mi zdá,že měsíc tam až nehraje tak velkou roli.Pod každým znamením jeden určitej měsíc=) po jednotlivejch měsících popsanej postup jak dělat kompost podle zahrádkářský knížky.Ale možná taky NE,kdo ví?

ps_Zkusim to najít_
 
Last edited:

Wickkk

Active member
Ničemu se nesměju , ja to nijak neřeším a musím zaklepat že klony řežu vetšinou jak se mi zachce jak mi vyjde čas a jsou matky pekne narostlé :smile: a vetšinou cca s 40 kořeněných klonů , zakoření 37 +- klon , a ty tři klony nebo čtyři neřeším ! Nejduležitějši u kořenění klonů je jejich vzdušná vlhkost a správne použiti stimulaxu (nanešení) a udelam spravnou diru do kostky nebo do čeho řizek děláte !! Jak psal hlava řizek nesmí kostou propadnout a ani h otam nesmíte rvát nasilim ! musí to byt tak tak (akorát) a taky záleži na odrůdě kterou řizkujete ! ne každý klon od danne odrudy vám zakoření do 7 dnů nebo né každe phenotyp :smile: and very very big roots
 
Last edited:

Wickkk

Active member
Zdravím vás , dneska jsem přesadil HB matku do 10l kyblíku matka je to delší pheno ! A tu si taky nechávam , zbylé druhe kratši pheno jsem přesadil ven .. :jump:
 
Last edited:

Wickkk

Active member
311 day mother live ..

311 day mother live ..

Tak vypada po vetším zastřihu tedkom meři neco kolem 70 cm ale před raznym zaštipnutim vétví meřila tak 130 cm ..
 

Hlava

Member
..no hele , ja klony rezu pokazdy pred koncem mesice , pouzivam praskovej stimulator ale ted sem v jednech novinach cetl o extraktu z vrbovych vetvi , pouzival to prej Gorge Servantes , snad sem neskomolil jeho jmeno , napsal CannaBibli :) a chtel bych ho ozkouset , tak to sem pak dam . Na tu matku aby nesla tolik do rustu pouzij kolinka , naohybej ji vetve od sebe , od prostredka ven , udelej z ni takovej trychtyr , misto na to mas , drzim palce .

Jo jinak vystavuji , nejvice prohlizene tema v ceske sekci :) Hlava
 

Wickkk

Active member
Head

Head

Čau hlavo , jak to vyzkoušíš tak sem neco určitě dej .. Jsem docela zvědavý , ja taky používám pořád práškový kořeňák a pohodička jednu krabičku už mám tak dva roky a pořad ok ... a díky za přesun threadu .. mej se
 

aero1

Member
wickkku: maš krasne zdrave kvetinky chvvalim :) mam dotaz k ty white satin2 taky sem objednaval uz mam asi 4mesice maminu kolik si mel fenotypu ?. ja 3 a dva sou TOP!
 

praxer

Member
Hlava said:
..no hele , ja klony rezu pokazdy pred koncem mesice , pouzivam praskovej stimulator ale ted sem v jednech novinach cetl o extraktu z vrbovych vetvi , pouzival to prej Gorge Servantes , snad sem neskomolil jeho jmeno , napsal CannaBibli :) a chtel bych ho ozkouset , tak to sem pak dam . Na tu matku aby nesla tolik do rustu pouzij kolinka , naohybej ji vetve od sebe , od prostredka ven , udelej z ni takovej trychtyr , misto na to mas , drzim palce .

Jo jinak vystavuji , nejvice prohlizene tema v ceske sekci :) Hlava

Jak dopadl pokus s tim pripravkem z vrbovych vetvi? Myslim ze v druhem konoptiku o tom psali clanek i s fotkama.
Celkove je to hodne zajimave, takhle formou vytazku z nejakych rostlin by bylo super vyrobit nejaky takovyhle prirodni extrakt trebas ke kvetu.
 

Hlava

Member
..no zatim nijak , mam vrbu pred barakem ale nechci to rvat ted v zime kdyz je to zmrzle , necham to na teplejsi pocasi , hned z jara , to bude asi nejlepsi kdyz se budou stromy probouzet ze zimy , zatim cau
 
Top