What's new

Mandala HashBerry

Wickkk

Active member
Smurf: Díky :smile: klidne sem dejte taky ostatní fotky jestli máte něco od Mandaly , nemusí to být zrovna HashBerry !
Mějte se
 

Smurf

stoke this joint
ICMag Donor
Veteran
Wikkk: JÁ mít v poslední době Mandala Hashberry , 3 blok souboru, ne objevil dale.

Má Čech požadavky cvičit! :muahaha:

smurf :wave:

AK48 X (N/Lights#5 x Big Bud)
 
Last edited:

Mrpiston38

Member
very healthy plants wickkk dont understand what your saying half the time due to that language but nice plants man look as if you topped them and then are letting them go wild. i fimmed 4 of 7 and are lsting 3 of them to see how they act. keep up the great work oh and mine smell very skunky for only being 20 days old..

Mr.P
 

Wickkk

Active member
Hello Welcom

Hello Welcom

Zdravím
Takže jsem tady pod 11 dnech od nařežání řizku !
Vetšina řizku už je zakořeněná ! A taky jsem vyčistil torchu řizkarnu a dolu dal bilou folii !
Tady jsou řizky ktere žakořenili !
HB #1 2x Klony
HB #2 2x Klony
HB #3 1x Klon
HB #4 0x nechal jsem je ješte v parničku, měli malinke kořinky !!
HB #5 1x Klon

Jsou tady i nějake fotky kořínku !!
Jinak jsem je zasadil do 0,3 l kelímku s Royal Mixem ! A dal je¨tak na 2-3 dny do uplné tmy, do papírové krabice ! Ale to uvidíte i na fotkách !

Tady jsou fotky : Co říkáte ?


























Fotka je i s testovacími klony HB jinak jsou v krabici . takže tam nejsou !
 
Last edited:

Wickkk

Active member
Hugilo : Díky moc ! Ale chce to neco vymyslet koupím skleniček s G-shopu a tamto budu davat protože to je tak max na 12 klonu ten kyblik , sice drši vlhkost hezky ale ten sklenik s toho tvrdeho plasu to bude taky držet . No mrku zitra na ty zbyvajici klony č#4 jestli nejsou ješte zakořeněné !! Jinak se mějte a diky !! Hugilo : a tobě ať se daří s pogem !!


MrPiston : thank you man I am going to try improve my english :smile:
 
Last edited:
G

Guest

jojo, ten pařníček je dobrej, mám ho taky, za kilčo výborná věc, a vleze se do něj relativně hodně...momentálně v něm mám nacpaných 32 klonů:)...sice soiu tamfakt nacpaný jak sardinky, ale sou tam:)
 

Wickkk

Active member
Hugilo : Když je tam máš tak nacpane a jsou tam fakt nahusto , tak si ¨hezky udrži svou vlastni a pro sebe vyhovujíci vlhkost !! :)
 

Smurf

stoke this joint
ICMag Donor
Veteran
Odhlásit se those kmen slova, oni vyhlížet pravý milý Wickkk! :rasta:
 

Wickkk

Active member
51/18

51/18

Zdravím Komunitu !!
Takže jsem dneska objevil kuličku na spodni vetvičce rostliny HB #2 !
Ale klony jsem nechal uvidíme !! Dal jsem ji normalne do pokoje a kouknu na ní za par dnů ! Ale uvažuji že si pyl nechám ! Jinak je tam ješte dalši podezřely jedinec , ale zatím je ješte s ostatnima pod Metlou !
Jinak místo Ah root jsem koupil od BioBizzu Root Juice ! AH mel nejaké řasy vevnitř apod ! Takže jim micham rostok s Plagron Grow a Root Juice !!

Mám tu nějake dalši fotky pro ilustraci ! Jinak jsem objevil neco trošku zajimavého ! Koukněte sami ! Mejte se !Wickkk


Vidíte ty dvš vrchní čepele co vyrustaji s jednoho velkeho listu ! :headbange

Jungle :muahaha:

Fotka samčí kuličky , nejde to moc videte ale je to samči :D

A tatkto vypadá celkovy vzrust samce :D


Zase někdy
 

Wickkk

Active member
Zdravím
Takže jsme dneska vymakl dalšiho samce a to HB#1 !
Koukal jsem na ostní zbylé tři Hashberry a na dvou jsem našel perflowers :laughing: !! A na třeti si nejsem 100% jistý ale vypada to že to bude samice ! Ale nechám ji tam dele . a uvidíme na testovacich řezech ! Jinak jsme řizky dal do boxu k White Russianu !

Tady je fotka samce #1




A pohled na 3 zbylé , už maji více mista a více světla :smile: a taky jsem nasadil trošku kolínek na ohýbáni vetviček !





:wave: :headbange
 

Wickkk

Active member
Zdravim : Takže HB č #4 vypada naopak že to bude samec !! Ale nevím to jiste uvidíme na testovacich klonech !! Zatim se na nich neukazalo žadne pohlaví ! Bude to asi tim že jsem je pořad přemistoval jednou jsem je mel u okna jednou v boxu jednou byli te den v uplne tmě , to jim vubec neprospělo protože byli uplně zvadle !! ALe tedkom už vypadaji vcelku normalně !! Nektere klony nemněli uplně rozvinuty kořenový system když byli vloženy do substratu !! Ale jak narostou matky tak nařežu dalši řizky a po sklizeni White Russianu je šoupnu pod HPS přimo na 12/12 a necham je vykvest !!

Zatím žadne fotky nemám , kdyžtak nafotim neco zitra a postnu ! Zatim se měte :smile:
 

Wickkk

Active member
57/18

57/18

Zdravím Komunitu
Takže jsem dneska neco nafotil tak jak jsem včera psal a sliboval !!
Nafotil jsem i jeden perflowers !! Jde to docela hezky videt ! Testovaci klony jsme nefotil kdyžtak zitra ale zatim stejne nejde nic videt ! Až sklidim White Russian tak nařežu s HB klony s každe tak 2-3 a šoupnu je přimo na 12/12 a uvidime ! Nebudu to zastřihovavat uvidim jak se t osamo vetvi , a jakou to máš stavbu palic apod !! Zalivka je 4ml Grow / litr H2O + 2ml Root Juic taky na litr vody !

Img













:wave:
 

abirdintheair

Buteo Jamaicensis
Veteran
looking good wickkk :wave: i see in this last post you fed your clones(?) root juice. have you been feeding them RJ for awhile or did you just start? could you tell a difference in growth and/or vigor after feeding if you have been using it awhile? lol sorry if thats hard to understand. are you going to top/FIM your clones?
 

Wickkk

Active member
Jinak bych chtěl dodat že hashberry co ukazali perflowers tak začli hezky vonět a jde to hodně cejtit !! pěkne ostružiny a boruvky :smile: :headbange
 

Wickkk

Active member
Hi all !

Hi all !

Takže dneska jsem zase koukal na hashberry !
Takže
HB #4 Samec !
Takže máme dve selektvini samice HB#3,HBH#5
_________________________________________________________________
hi abird
Im using root juice just for a while, I had AH root before...
so I dont know yet and I didnt noticed any big findings


Foto: 2xHashBerry Femal
 

Wickkk

Active member
Zdravím Vás
Takže jsem 20.2 nařezal nové řizky 14 kusů ! 7 klonů od každého Phena !!
Pheno #5 a #3 !Po zakořenění pujde pod HPS 250 !! Kdyžtak přidám odpoledne nebo večer fotky !! Bye
 

Wickkk

Active member
65 day 18/6

65 day 18/6

Hi all, so I cloned hashberry in 20.2 a did 7 clons from every HB! All the time I using same concentration fertilizers. Smell is coming :) I smell seet berries when I open the box

Photos
Clones




Box








 
Last edited:

Wickkk

Active member
Zdravim Všechny
Tak jak jsem psal teda myslim že jsme to psal :D chtěl jsem vyzkoušet na kořenění řizku fleximix ! a po 10 dnech od nařizkováni má klon ve fleximixu vice prorostlejši kořinky ne u RW ! U RW kostek ješte všechny klony kořeny nemaji ! Vyzkoušel jsem fleximix na dvou klonech ! a oba dva jsou stejne prokořeněné za stejnou dobu !!

Roots Fleximix





:wave:
 
Top