What's new

Mandala HashBerry

Wickkk

Active member
83 day grow !

83 day grow !

Zdravím vás
Takže jsem zase nafotil pár fotek !
Na matky jsem koupil a taky hodlal vyzkoušel FishMix od BioBizzu !
Takže do zalivky používám Root Juice, FishMix , Alga Grow Plagron ,
A taky uvažuju že je přesadím do vetších květníku :smile: ale ješte je chvili nechám až uvidim testovací klony ! a tim taky zjistím ktere pheno je lepši a ktere je horši ! a nebo si nechám obě dve ! :smile:

Image









:headbange
 

Wickkk

Active member
Mothers

Mothers

Zdravím
Takže jsem dneska nařezal s obou dvou phen hashberry !
Dohromady kole 38 klonu ! A taky jsem dneska dokoupil novou hnojku s ktero ubud hnojit matky ! A to od firmy BioBizz Bio Grow ..

1.BioGrow
2.Takto vypadaji HB po ošmikani klonu :smile:




 

newhousegreen

-.-
Veteran
Čus,ten Biogrow mám taky a spokojenost velká,hnojim jednou za týden a stačí to.Koncentrace perfektní,stačí 1ml do litru a zvedne to ec o 0,5-asi víc než chemky
Biobloom už trochu pokulhává,dělá to asi 2-3ml/litr na těch 0,5 a i na vazkosti je to už od pohledu znát.
 
Last edited:

Wickkk

Active member
New : Ja jim valil dneska poprve 2ml/litr a hnojim a hnojit budu asi ob den tzv 1den voda,2den hnojky,3 dne voda , atd ! Jinak BioBloom nemám a uvažuju že ješte koumim Bio Heaven nebo jak se to piše ! :D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Wickkk said:
New : Ja jim valil dneska poprve 2ml/litr a hnojim a hnojit budu asi ob den tzv 1den voda,2den hnojky,3 dne voda , atd ! Jinak BioBloom nemám a uvažuju že ješte koumim Bio Heaven nebo jak se to piše ! :D

Ty zalejváš každej den?Hmm tak to já jednou za 3,rychleji to nevyschne i když je to v pidi květináčích.Tudle sem to tam lil i když to bylo mokrý-do tejdne všude mušky od smutnic.
 

Wickkk

Active member
Ahoj Newhouse .
Zaléval bych je méně , ale kytky respektive Hashberry vysajou denně 0,5l zalivky :smile: takže je proto tak zalévám ! Nikdy jsem a musím zaklepat neměl žadne mušky smutnice apod ...Květniky jsou zatím 3,6 L
 
Last edited:

Wickkk

Active member
100 day 18/6

100 day 18/6

Zdravim Komunitu
Takže zase přináším nějake fotky po delši odmlce , klony co jsme řizkovat tak zakořenili všechny sadba nařezanych klonu hashberry nezakořenil jeden klon !
A taky jsem zjistil že Pheno #3 si lepe tvojří kořenovou strukturu a rychleji koření ! cca po 6 dnech meli kořinky a po 8-9 bylo 15 klonu s 15 zakořeněných ! Tady jsou nějake fotky :smile: mějte se :wave:

Takto vypadaji HB po dalším narustu větví :headbange

Perflowers

Větvička

A takto vypada zasazeny zakořeněný klon


:wave: :wave:
 

Wickkk

Active member
Zdravim
Takže jsem dal klony provizorně pod zářivky 2x36W , musím něco udělat ale momentálně jsem neměl moc času .. A taky musím ješte nařezat matky protože jím zase větve hezky narostly , ale nevím co budu dělat s klonama :D
tak se zatím mějte :)


 

IqTyq

Active member
Připojuju se ke slovům chvály, takhle zdravé kýtí se jen tak nevidí.Možá ještě tak u mě v boxu (skromně řečeno :).
 

Wickkk

Active member
Zdravím Vás
Takže včera jsem nařezal zase nejakych 34 klonu s obou dvou phen hashberry , tentokrat už byli dost narostlné takže jsme je mel řezat dříve :D ale nevadi alespon budou hezké kloníky :D , nafotil jsem i pár fotek ! Nevim co bych moc psal takže tady jsou fotky kdyžtak se zeptejte nebo tak :redface: jinak klony jsem řizkoval do fleximixu :smile: Mějte se :wave:

Pheno #3


-II-


Clones










Takto zase vypadaji matky po nařezáni :smile: však jim to prospěje :D


tak ještě jednou :wave: :D
 
Last edited:

Wickkk

Active member
Mandala Seeds

Mandala Seeds

Zdravím
Takže dneska mi přišli zase nějaké další seminka od Mandaly :headbange
a to White Satin a Satori + bonus Safari Mix !:smile:
Zatím se mějte .
 
Last edited:

Wickkk

Active member
13 day from cuts clones

13 day from cuts clones

Welcom
Přínášim nejake fotky klonů pod 13 dnech od ufíknuti , klony jsou hezky vitálni¨kořeny jsou hezke pekne prorostlé :smile:














:muahaha: rooots
 

Latest posts

Latest posts

Top