What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ezt mondom neki az eleje óta, hogy klónozza..
de kb.. megfordul vet három keresztet kétszer hátraköp a feje felett féllábon állva és orditja, hogy távozz tőlem mester ez a klónozhatatlan klónonly fenó !!!!
 

iwantmorebuds

Active member
Mk - Ultra
Szépen benőtte a 6literes potot :)
picture.php


Kis kotozes :) itt meg van a 8 top
picture.php
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Blueberry
Sokkal lassabb, de most mar lesz valami :D viszont annal zomokebb.
picture.php


Na és itt van csóri kosher kush
picture.php

Mindkettot rakotottem az autopot rendszerre​
 

Dapk

Active member
Veteran
Fasza lesz ez! Koshernek mekkora a gyökere? /lehet érdemes lenne lepucolni a gyökerét és kisebb cserépbe tenni -vagy klónozni a megmentése érdekében :) /
 

iwantmorebuds

Active member
Fasza lesz ez! Koshernek mekkora a gyökere? /lehet érdemes lenne lepucolni a gyökerét és kisebb cserépbe tenni -vagy klónozni a megmentése érdekében :) /

Dobtam helyette be egy magoncot, ha nem jonne ossze akkor legalabb egy kis pofelgetnivalo maradjon :D
Am no a kosher vagyis inkabb nyulik de nem igen akar regeneralodni
 

Dapk

Active member
Veteran
Látom ezt te már felattad :D -amúgy a gyökerét én megnézném a helyedben, mert szerintintem ott van valami gebasz! no sok sikert
 

GK_420

Active member
Hát...nem győztél meg erről a tréningről. Rég lehene 3x ekkora plantod amit virágoztathatnál...de szereted sz..atni magad. :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
igazad van ebben, de neki idő kellett inkább, úgyhogy jól csinálta. szerinted tőlem nem kapott a pofájára eleget ? :D
főleg miután legyakta a kósert :D

tréningmester :D

_vyr_3099_vyr_18fit1.jpg
 

iwantmorebuds

Active member
Mivel gyozne meg, levelekkl? :D
Ha haromszor ekkorak lenenek vajon hova tennem? :)
Jah ezt nm is lattam whip, orulok h valaki megertette, ha már szazaezerszer atragtuk ezt :D
Sokkal jobb ez igy valami ertelme biztos vn kulonben minek csinalnak? :D
 

GK_420

Active member
Gondoltam lenyomod az afeket aztán csinálsz egy fullos kört fotósokkal. Az győzne meg ha ezek a megvastagodott szárak (gondolom ez lenne a lényeg) annyival többet nyomnának hogy többet is szedj v legalább annyit ugyanannyi idő alatt. Egyébként nem látom át...értem hogy kényszer mert ment mellette más is de ha azzal végeztél....de tudod te. :D
Tervek a jövőben tréningben? Egy sog? :D
 

GK_420

Active member
Hát rekord idő/termésre csak nem vársz. Csak könyörgöm nyomj le ezután egy oldschool kört aztán játsz ilyenekkel. ;)
 

iwantmorebuds

Active member
A koncepcio alapjaul az szolgalt h megsporoljam a vegidot ez most olyan mindegy volt h training vagy natural van natural mk is :D osszehadonlitas kedveert :) nm ez az egy noveny van a boxba uresen nem futattom. Igazabol amit akartam megvalositottam af utan egybol mehet a viragzas.
Egyebkent meg de ettol a kortol varom a legjobb hozamot :D
 

Medicropper117

Active member
Mivel nem af-ekkel mész talán esélyed is van új csúcsot megütni. Viszont a helyed nem lett nagyobb. Sztem max egy huszassal fogod megfejelni azt amit eddig arról a területről szedtél. Hacsak nem fogtál ki valami iszonyatosan bőtermő fenókat ami ennyi magból...hát elég csekély esélyt látok rá
 

iwantmorebuds

Active member
Ejnye ejnye tekercs :D eddig 60x 60ba voltam most 90x90 :)
DD koltozott eloszor az uj helyre akkor mar egyedul volt. Hiaba a naplo ha nem figyeltek, leirom mindig mit miert :D Ezert volt a training mert sok volt a hely de naturba meg keves lett volna de ezeket leirtam amugy. A main line segiteni fog nornalisan kitolteni a boxot, ezt remeltem, egyel kevesebb a noveny de hatha... Ezzel egyutt a dd lett az eddigi legjobban tejelo plantom a maga 160grammjaval es most csak egy viragzasnyira vagyok a szurettol, nekem a lenyeg a folyamatos ellatas megtartasa es normalis szuretekkel. Eddig minden koromben sikerult 200 korul szedni fuggetlen attol h egy noveny vagy negy ment egy korben, a cel valami hasonlo lenne fotosoknal is csak az eddig alklmazott rendszereremen valtoztatnom kell :) szeretnem ha egy kor jobban adna hasonlo idokozoket megtartva
 

Medicropper117

Active member
Jaaah:) az más...ott azert tobb lesz azert
Nem szoktam a naplok elejere emlekezni. A tizedik oldalra azt is elfelejteném h mi a közeg ha nem tudnám h kokuszban mész
 

iwantmorebuds

Active member
Na a teljesseg kedveert ezt hoztam ossze mig az auto vegzett, sztem nem olyan rossz ez. Az autot is a helyhiany miatt kelett mar szedni. Plusz kepzeljetek oda a koshert amit egesz eddig gyongyolgettem ma vege, amugy a gyokerenek sincs semmi baja ugyhogy passz miert nem birt eletre kelni.
picture.php

Jobb hatul a blueberry meg nincs kotozve, holnap lehuzom egy szintbe.
A kis mk elol szepen bebokrosodott, egyszer toppoltam.
Vegre mindenki autopotban ugyhogy tehetik a dogukat. A kep a kapcsolas elso napja. :tiphat:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top