What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

Solon

Well-known member
Érdekes, kupákat 2001-ben nyert dömpingben. Mér volt ez ennyire hype mag akkoriban? Ránéztem a DNA-ra, na az olcsóbb lett. Nem sokkal de 2015-höz képest kicsit lement az ár kb. 1-2 euroval.
 

Solon

Well-known member
Megnéztem mennyiért fosztogatják, jól kifogyott. Gondolkodtam, hogy lehet ilyen fasz nevet adni egy fajtának, aztán beugrott, hogy van ilyen savanyúcukorka. :D


[youtubeif]4PTsEjSEnhA[/youtubeif]
 

iwantmorebuds

Active member
Respect a dokinak :)

picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Seedsmantől is gond nélkül...

Először rendeltem tőlük. Nagyon elégedett vagyok.

Érdemes náluk a bundle-t figyelni, kis pézből is rengeteg magot össze lehet szedni, Fastbuds-ot szerettem volna kiprobálni ezért rendeltem tőlük külön.

9 mag (felső sor) áráért kaptam 22-t

picture.php
 

thC-vitamin

Member
Sziasztok! bushdokitol szeretnék rendelni, mire figyeljek oda adatok megadásánál, melyik fizetési mód a legjobb? Utánvétes fizetés ha jól látom Mo. n nem lehetséges (pedig utánvéttel kpba fizetném a legszivesebben
biggrin.gif
) Előre is köszi a segitséget!
 

thC-vitamin

Member
Igazából arra lennék kiváncsi hogy ha bankkártyával fizetek, akkor gondolom meglátszik a számlatörténeten hogy x összeget utaltam a bushdokinak, és hogy ez nem-baj?
 

sucminee

Active member
Kinek lenne baj? Ki nézegeti a bankszámla kivonatodat rajtad kívül? Ezek általában nem úgy vannak feltüntetve hogy "fű bolt".
 

thC-vitamin

Member
Mondjuk most olvasom hogy a seedsmaffia is megbizható, gls el utánvétesen is szállítanak, nekem ez így elsőre szimpatikusabb lenne. Csak náluk nincs frisian duck... :D
Van még olyan megbízható shop ahol az utánvétes kp lehetséges? :)
 

pozsi

New member
Sziasztok!
Kezdőknek milyen magot tudtok ajánlani a bushdocotrról? :)
Még nem tudom, hogy kinti vagy benti tartás lesz e belőle.
 

thC-vitamin

Member
Vasárnap este rendeltem, mára meg is jottek a magok a seedsmafia tol. GlS hozta kp ba fizettem, kaptam 3 ajándék magot, eddig megvagyok elégedve.:woohoo:
 

Nemjuteszembe

New member
Üdv!

https://www.canna-seed.com/

Erről az oldalról bármiféle tapasztalat, vélemény? Mennyire megbízható?

Ausztria, van GLS futár. Meglepődök, hogy sehol nem említik, semmiféle véleményt nem találtam eddig .

Számomra szempont, hogy tudjak egyesével magot venni. Itt se mindből lehet, de azért találni jókat.

Köszi előre is!
 

bat939

Active member
Üdv!

https://www.canna-seed.com/

Erről az oldalról bármiféle tapasztalat, vélemény? Mennyire megbízható?

Ausztria, van GLS futár. Meglepődök, hogy sehol nem említik, semmiféle véleményt nem találtam eddig .

Számomra szempont, hogy tudjak egyesével magot venni. Itt se mindből lehet, de azért találni jókat.

Köszi előre is!

Ausztriai gróájlandet ajánlanám. Igaz nem tudsz egyesével rendelni, de nekem nagyon hamar megjött. Segítőkészek, magyar srác hívott és kaptam 3 ajándék magot.
 
Top