What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

Szg7557

New member
Sziasztok

Olyan problémám van hogy 1,5 -2 éve nem jött meg a csomagom most viszont hívtak a rendőrségtől hogy bekéne mennem ma elbeszélésre ez ügyben. Járt már valaki így ? Mi a menete ennek ,mire számíthatok ,mit mondjak ?
 

what_can_there

Well-known member
Honnan rendelted, Spanyolbol? Volt mar ilyen egy haverral, hazkutatas lett a beszelgetes vege. Otthon ne legyen semmi es valoszinuleg vizeletmintat is vesznek majd, mert pisiszex fetisuk van.
 

Szg7557

New member
Köszi a vàlaszt
Akkor már spanyolból nem bírtam ugyhogy Barneystól jött volna 10db, csak nem értem miért ültek ennyit rajta..
 

Szg7557

New member
Majd írd meg légyszives,hogy mi lett a vége a dolognak,kíváncsi vagyok.Sajnálom egyébként,hogy beszopódott a rendelésed =/
Házkutatás plusz pisiteszt, érdekes mód a pisiteszt negativ lett. Házkutatás során nemtaláltak semmit a rendelést meg letagadtam.
Ügyészség döntését várom.a nyomozó szerint az ügyész még visszahívhat drogtesztre
 

Latest posts

Latest posts

Top