What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Magrendelés és vásárlás

Nemjuteszembe

New member
Az igazság,hogy konkrét magok érdekelnének, amik ott nincsenek, valamint első probálkozás révén, több különböző mag érdekelne, ami anyagi okok miatt darabonként vásárolva tetszetősebb lenne személy szerint nekem.

Román rendelés 4 nap után fel se lett adva, pedig nagyon jó ár van ott a többihez képest és mindből lehet darabonként venni, de büszkeség is van a világon:D , szóval azokat hanyagolom egyelőre.
Akkor a canna-seedről senkinek nincs személyes tapasztalata?
 

f2obsession

Active member
Az igazság,hogy konkrét magok érdekelnének, amik ott nincsenek, valamint első probálkozás révén, több különböző mag érdekelne, ami anyagi okok miatt darabonként vásárolva tetszetősebb lenne személy szerint nekem.

Román rendelés 4 nap után fel se lett adva, pedig nagyon jó ár van ott a többihez képest és mindből lehet darabonként venni, de büszkeség is van a világon:D , szóval azokat hanyagolom egyelőre.
Akkor a canna-seedről senkinek nincs személyes tapasztalata?

A büszkeséged a 4 nap sérti, vagy nemzeti büszkeségről van szó? :)

Én is sokat vártam a magokra, de nem bántam meg. Félig elb*szva nevelt növényekről is ütős cumó lett, szerintem jó genetikát árulnak.

Gondolom a darabszámos kiszerelés miatt elbíbelődnek a csomagolással (szép, papírra "varrott" buborékfólia, benne az általad megjelölt darabszámú maggal).

Én majdnem 3 hetet vártam a magokra, miközben a helpdesk minden érdeklődésem alkalmával 2 munkanapon belüli kézbesítést ígért, szóval én is elég hisztis voltam, de a genetika kárpótolt. Egy strain kivételével minden 100%-ban csírázott (a nem csírázó magok helyett is készségesen küldtek volna újat, csak azt passzoltam), illetve az általam régről ismert fajták is hozzák azt a szintet, azokat az egyéni tulajdonságokat, amikre régről emlékeztem. Még az AK-47-ben sem kellett csalódnom, pedig arra vonatkozóan nagyon magas elvárásaim voltak (szelektált serious seeds-es klónom volt belőle valamikor nagyon rég)...
 

Nemjuteszembe

New member
Eleinte a 4 nap sértette, majd ezt felerősítette a nemzeti :D

Azért az a helpdesk, aki 3x képes azt mondani 2 naponta, hogy már elküldte és mindjárt ott van, majd a végén (amikor már követeled a tracking numbert) kiderül, hogy még a feladás közelében sem volt, az na..... Hanyagolandó szerintem.
Akkor inkább megrendelem 2x annyiért egy másik oldalról.

Persze összességében nem járok jól, de erre mondom azt, hogy büszkeség is van a világon :D
 

Nemjuteszembe

New member
Busdoctor a legjobb dolgozik ott egy magyar is Attila segitőkészek 3 nap alat mindig megjött a nagy csomagom..:wave:


Néztem többször a Busht is, csak nem tetszik se az utalas, se a kártyás fizetés.
Kérdeztem hogy boritékos kp fizetes megy e, és nemleges választ kaptam.

Azert egy ilyen tranzakciot nem szeretnek örökre visszakövethetővé tenni.
 

miata420

Member
Oaseedst?l rendelt csomagom a mai országba beérkezését követ?en ezt a statuszt mutatja: Exception Reason: Inspection requested by customs or UPS
Kell aggódjak ? Ha esetleg fennakad mi a teend?, hogy ne legyen bel?le a szükségesnél nagyobb baj?
 

miata420

Member
Na lett valami?

Semmi... Se egy hívás se levél
07/13/2020 - 11:05 A.M.

Vecses, Hungary

Inspection requested by customs or UPS

Ez a legutóbbi bejegyzés trackerben. Elég nyomasztó már így 2. héten, felhívni se nagyon merem ?ket
 

Solon

Well-known member
Otthon ne nagyon tarts semmit. Már ha oda rendelted. Biztos, ami biztos. Nem jó jel, tuti bontotta a nav a csomagot.
 

miata420

Member
Otthon ne nagyon tarts semmit. Már ha oda rendelted. Biztos, ami biztos. Nem jó jel, tuti bontotta a nav a csomagot.

Nem otthonra rendeltem, de köthet? vagyok a címhez ha kicsit jobban utánanéznek. Nem tudom mennyire végeznek ilyenkor mélységi nyomozást. A rendelt címen nem találnának..
 

Salátafej

Active member
Rendelt valaki az elmúlt hónapokban a Sensiseeds-t?l?

Nagy nehezen sikerült válaszolniuk a facebookon..... emaileimre semmi, 06,23 adták fel a csomagot. Postán jártam már de semmi..
 

Dr nixon

Active member
Felejtsd el sztem ! Ha kozel ket honap alatt nem ert ide ! Mostmar inkabb azon imazh ne is erjen mert lehet akadt az is a vamin mint az elozo hozzaszoloe ! Jobb esetben nem jott meg rosszabb esetben meg a jard viszi hazhoz! Am nem ertem miert eri mega netes rendelessel bajlodni meg baszakodni meg nyelni hetekig az ideget! Ertem en hogy az volt a terv hogy mekkorat sporolsz a rendelessel de ilyenkor jon bennem a kerdes hogy mennyit sporoltal vegul igy? 2020 ban szaros 5-800km kell csak utazNi hogy megvegyel szemelyesen egy csomag magot es ne legyen problema! De tuti en vagyok a hulye ! Helyette rendelitek a magot ami egyszer szopodik be rossz helyre es full magatokon a cink ! Nem tom mi a legtavolabbi pontja az otszagnak de sztem az sincs messzebb 800km-nel az osztrak vagy cseh hatartol ott meg a hatar utani elso faluban is van mar bolt ahol vannak magok! Vagy rendeljen az ember de akkor nyisson egy postafiokot kint , oda rendelje azt hozza haza onnan! De ez igy sztem full cink de nyilvan ti tudjatok ! Nem akartam senkit megbantani ezzel de tenyleg erdekel mi a mogottes gondolatmenet!
 

Solon

Well-known member
Nem tudom mi lehet vele. Remélem rendben van. Röhögni ilyenen, finoman fogalmazva kibaszottúl nem elegáns.
 
Persze, én sem szórakozom a helyzeten, és azt sem gondolom, hogy ilyen miatt megütné a bokáját. A posztjait elnézve máskor is volt már több hónapos kihagyása, szóval valószín?leg no para.
 

miata420

Member
Mögöttes gondolatmenet: a csomagok 99.9%a gond nélkül megjön, nekem is sokadik volt ez amivel baj volt. Van olyan breeder amit nem kapsz meg Bécsben (mephisto genetics) és ha történetesen náluk van a kedvenc fajtám nem tudom máshogy megoldani ha azt szeretném szívni. + Külön rituálé a webshopokban a fajták nézegetése, jellemz?k összehasonlítása amit személyesen egy üzletben nem szívesen tenném és gyanítom az eladók se örülnének ha fél órát töltenék a válogatással.
 

Latest posts

Latest posts

Top