What's new

Magrendelés és vásárlás

Solon

Well-known member
Az én véleményem ezzel kapcsolatban, hogy ezzel próbálták az eu-s piacot védeni a monsanto féle gigacégek betörésétől. Lehet ennek most vége... Eredetileg nem a GMO volt a probléma, tekintettel arra, hogy rengeteg eu-s egyetemen foglalkoznak "génnemesítéssel", nálunk is, sokan. Az éghajlat változás miatt ez egy jó iránya a tudománynak, már, ha technokrata szemlélettel akarják a kihívásokat megoldani. Én nem látom azt a társadalmi igényt, hogy tömegesen lemondanának emberek a jelenlegi életformájukról, vagyis, akkor marad a technokrata út.

A népszeru kozhiedelemmel ellentétben, a DNS vakcinak, mint pl. a Szputnyik, meg az AstraZeneca igenis modositjak a DNS-t, ez a hatasmechanizmusuk alapja, hogy beépulnek.

Ez így elég pánikkeltő lett. Azt érdemes lett volna hozzátenni, hogy egy közönséges nátha vírus mit okoz a szervezetben, mi az az örökölt immunítás, hogy alakul ki, és azt is, hogy adenovírust használtak a vakcináknál. Én kivárok, pár év és kiderül, milyen degenerációt okozott a covid, tömegesen, főleg azoknál, akik nem voltak oltva. Persze azokkal összehasonlítva, akik oltást kaptak, lebontva oltástípusra.

Két éve még az is összeesküvés-elmélet hívő volt, aki annyit mondott, hogy egy politikus nem feltétlenül neked akar jót akkor, amikor vakcinák beadatására buzdít, kényszerít.

Te hol éltél eddig? Se 2 éve, se 10 éve nem mondta senki, hogy egy politikus neked akar jót. Főleg nem volt összesküvéselmélethívő az, aki szídta a politikusokat. Ez az összesküvéselmélethívő szemlélet arra jó, hogy megspóroljon egy csomó gondolkodást az egyén és lehessen zombulni, mer van a rósz, a háttérhatalom, aki ellen vagy szavazni kell valakire aki a jóóó, vagy nem lehet mit tenni, a lényeg , hogy a háttérhatalom miatt szar az élet és az egyén nem tehet róla. Ahelyett, hogy felfogná az ember, hogy gecikomplex az élet, rohadtúl átláthatatlan, kaotikus, és ebből a kaotikus világból akar mindenki hasznot húzni és megélni, vagyont felhalmozni, etc. Kapitalizmus van.
 

bat939

Active member
Oké, csak azt akartam mondani, hogy a kritikus gondolkodás miatt megbélyegeztek azok, akik mások véleményét, gondolatait teszik magukévá. Ez akár egy jellemrajz is lehetne rólam, ha ilyen lennék.
Nem foglalkozom hírekkel, médiával, közleményekkel, nem érdekel a háttérhatalom, sem a politikusok. Én azt gondolom, hogy mindannyian felelősnek vagyunk mindenért. Azt viszont nem, hogy olyan komplex az élet, mint amilyennek a legtöbben gondolják. Mi van, ha minden amit az életről gondolunk, téves? Mi van, ha a valóság olyan hihetetlennek tűnik, hogy senki nem hinné el? A legtöbb ember inkább tovább hinne abban a hazug világban, amibe bele született. Az én világom már romba dőlt és annyi a dolgom, hogy egy újat teremtek. Szeretném a tieteket is romba dönteni, hogy aztán megköszönjétek. Na elég a spiri rizsából. :biglaugh:
​​​
 

Solon

Well-known member
A kritikus gondolkodás mögött milyen érvrendszered volt? Mi minden téves, amit az életről gondolunk? Érvek? Gondolat? Felvetés? Gondolom ajánlott olvasmányod ezzel kapcsolatban David Icke és Erich Anton Paul von Däniken.
 

bat939

Active member
Az nem elég jó érv az oltás ellen, hogy a drága politikusaink az anyjukat is megbsznák 200 Ft-ért? Az élettel kapcsolatban nem akarok téríteni, de nem is tudnék. Valaki fogékony erre, van aki nem. Ajánlott olvasmány lentebb. David Icke-ot ismerem, vannak jó gondolatai, de nem igazán lettem rajongója. :D
​​​​​​
 

thC-vitamin

Member
Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek, hasznos infó lehet, múltkor voltam Bécsbe magbeszerzés céljából,(persze 26. án amikor ott nemzeti ünnep volt, szóval feleslegesen, mert zárva volt majdnem minden) és visszafele a vonaton a magyar határ után megjelent 3 rendőr akik elvileg drogot keresnek (ezt csak úgy hallottam a vonaton) és a nagyobb táskákba bele is néztek meg kérdezték hogy mi célból utaznak.
Szóval vigyázzatok.

Ui. Ugye mostanában nem lesz valami indokolatlan nemzeti ünnep Ausztriában?
 

Skunkky93

New member
Üdv minden kedves fórumozónak!

Nem rég találtam rá erre a fórumra.Az alábbi kérdéssel fordulnék hozzátok.Van itt olyan aki csak és kizárólag a seedsmafiáról rendel?Akár évek óta?Volt aki már bukott a dologgal csak erről az oldalról?Gondolkodtam a mag rendelésen,és az utánvétes rendelés miatt esett a választás az alábbi oldalra,valamint a gls futárszolgálat miatt (elvileg biztonságosabb mint a posta) de nagyon parázok,hogy esetleg bontják a csomagot és hogy bebukok a dologgal.Egyelőre csak 3 mag rendelésén gondoltam és 1 db tőre,amit nevelgetnék.Mennyire parás magokat rendelni az alábbi oldalról?Valamint a kiszállítási időre is kíváncsi lennék.Mire számíthatok, ha tényleg bontják a csomagot és megtalálják a 3db magot?
 
Last edited:

f2obsession

Active member
Üdv minden kedves fórumozónak!

Nem rég találtam rá erre a fórumra.Az alábbi kérdéssel fordulnék hozzátok.Van itt olyan aki csak és kizárólag a seedsmafiáról rendel?Akár évek óta?Volt aki már bukott a dologgal csak erről az oldalról?Gondolkodtam a mag rendelésen,és az utánvétes rendelés miatt esett a választás az alábbi oldalra,valamint a gls futárszolgálat miatt (elvileg biztonságosabb mint a posta) de nagyon parázok,hogy esetleg bontják a csomagot és hogy bebukok a dologgal.Egyelőre csak 3 mag rendelésén gondoltam és 1 db tőre,amit nevelgetnék.Mennyire parás magokat rendelni az alábbi oldalról?Valamint a kiszállítási időre is kíváncsi lennék.Mire számíthatok, ha tényleg bontják a csomagot és megtalálják a 3db magot?
Én egyszer rendeltem, ismerős ismerősének címére, az kb 3 hét alatt jött meg. De nem volt para. Nem volt házkuti ismerős ismerősénél sem belőle. Aztán lehet, hogy azóta is figyelik a címet :D
 

Blekketekk

Active member
Üdv minden kedves fórumozónak!

Nem rég találtam rá erre a fórumra.Az alábbi kérdéssel fordulnék hozzátok.Van itt olyan aki csak és kizárólag a seedsmafiáról rendel?Akár évek óta?Volt aki már bukott a dologgal csak erről az oldalról?Gondolkodtam a mag rendelésen,és az utánvétes rendelés miatt esett a választás az alábbi oldalra,valamint a gls futárszolgálat miatt (elvileg biztonságosabb mint a posta) de nagyon parázok,hogy esetleg bontják a csomagot és hogy bebukok a dologgal.Egyelőre csak 3 mag rendelésén gondoltam és 1 db tőre,amit nevelgetnék.Mennyire parás magokat rendelni az alábbi oldalról?Valamint a kiszállítási időre is kíváncsi lennék.Mire számíthatok, ha tényleg bontják a csomagot és megtalálják a 3db magot?
Hali, én tavaly rendeltem a vadkeletről (seeds mafia). Én nem szoktam ezen sokat agyalni, már mint a rendelésen. Senkit nem fog érdekelni hogy rendelsz 3 szaros magot, fizetés módjától függetlenül. Én előre fizettem, GLS hozta a szajrét tőlük, enter lenyomása után a 3. napon. Majd ha elkezded nevelni és a végére érsz, az első spangli szívásakor végig gondolod az elmúlt hónapokat, és arra fogsz jutni hogy a magrendelés a legkisebb nyűg a kertészkedésben. 😃egyébként ha szétnézel Európa szerte, csak is jobb helyeket találsz ahol elköltheted a pénzed magra… hajrá! ✌️
 

Skunkky93

New member
Rendben,köszi szépen a válaszokat! :D Megpróbálkozok majd akkor a román maffiánál egy körrel.Azért a biztonság kedvéért amilyen parás vagyok ezzel a témával kapcsolatban egy tisztító kúrát megejtek rendelés előtt :D :D

Annyi kérdésem lenne felétek ami még érdekelne @Blekketekk és @f2obsession,hogy amiket rendeltetek melyik strainek voltak,hogy szerepeltek nálatok,mennyit hoztak,milyenek voltak hatásra,ízre illetve illatra és milyen volt a budok minősége(az utolsónál gondolok itt pl tömörségre,bár ez strainenként változhat)?
 

Blekketekk

Active member
Rendben,köszi szépen a válaszokat! :D Megpróbálkozok majd akkor a román maffiánál egy körrel.Azért a biztonság kedvéért amilyen parás vagyok ezzel a témával kapcsolatban egy tisztító kúrát megejtek rendelés előtt :D :D

Annyi kérdésem lenne felétek ami még érdekelne @Blekketekk és @f2obsession,hogy amiket rendeltetek melyik strainek voltak,hogy szerepeltek nálatok,mennyit hoztak,milyenek voltak hatásra,ízre illetve illatra és milyen volt a budok minősége(az utolsónál gondolok itt pl tömörségre,bár ez strainenként változhat)?
Big bud, ak47, Bubble gum, mind auto volt és nagyon gyérek voltak, sokkal finnyásabbak voltak mint amiket máshonnan rendeltem. Mind penészedett és ritka szarul hoztak, mondjuk nem is fordítottam annyi pénzt és időt a nevelésükre mint idén, másnak biztosan bejött a mafia, lehet nekem nem volt szerencsém velük, épp ezért nem fogom ócsárolni őket. A grínháztól is sikerült már olyan kalashnikova pack-ot rendelnem hogy 3ból 1 sem csirázott, pedig ugyanúgy jártam el közben mint máskor… szóval tegyél egy próbát, legyen szerencséd! Én csak azt tudom tanácsolni hogy a genetikára ne sajnáld a casht, nem is tudom hirtelen hogy valami 1800 huf-ba kerültek magjaiknak darabjai, szerintem ez már önmagában is árulkodó lehetne…
 

f2obsession

Active member
Rendben,köszi szépen a válaszokat! :D Megpróbálkozok majd akkor a román maffiánál egy körrel.Azért a biztonság kedvéért amilyen parás vagyok ezzel a témával kapcsolatban egy tisztító kúrát megejtek rendelés előtt :D :D

Annyi kérdésem lenne felétek ami még érdekelne @Blekketekk és @f2obsession,hogy amiket rendeltetek melyik strainek voltak,hogy szerepeltek nálatok,mennyit hoztak,milyenek voltak hatásra,ízre illetve illatra és milyen volt a budok minősége(az utolsónál gondolok itt pl tömörségre,bár ez strainenként változhat)?


Én csak fotóst rendeltem. Ak-47, Hindu Kush, és Amnesia szerintem jók voltak. Mindhárom elég tömör volt, és egyik se hozott rosszul nálam. Az amnesiám szerintem mozaikvírusos volt, ezért azt nem klónoztam (amit később nagyon bántam). Annak inkább amolyan "ősi" illata volt, erőt sejttető, de nem annyira "delikát". A hatása engem lepusztított. AK-47 elég problémamentes volt, inkább amolyan "klasszikus" szaggal, és aromával, elmélyülős, "utaztatós" high-al. De rettentő szagos lábon is, meg zsebben is, így nekem az kicsit parás volt, így végül a Hindu Kush-t klónozgattam és tartottam vagy 4 körön át. Elvileg fent van a naplók közt, amikor először próbáltam DWC-ben termeszteni, és a sok segítségnek köszönhetően szerintem az sem lett szar (csak a végére lezabálta a saját leveleit teljesen, mert valamiért már nem akart gyökéren át tápot felvenni). A HK édes illatú (talán szőlőre hajaz), füstölve inkább klasszik fű ízű, ami nem túl intenzív. Hatásra emlékeim szerint egy fél órára agyban elégé aktivizáló (nekem 1-2x volt paranoid agymenésem tőle), aztán átmegy kellemes fotelban lazulásba. Jó volt vele sorozatot nézni, zenét hallgatni, vagy akár gépen játszani. Nagy dózisban altatónak is jó volt. De a high-ról való értekezésemnél vedd figyelembe hogy én alkalmi fogyasztó vagyok, így engem sokkal jobban megcsavar egy cigi, mint amikor minden nap szívtam.
HK-ról előkeresek 1-2 képet, mert csak arról van érdemi.

HK1.jpg
HK2.jpg
HK3.jpg
 
Last edited:

Skunkky93

New member
Ejha,szép habos babos! :D Ő milyen strain? Nagyon bejövő
Én csak fotóst rendeltem. Ak-47, Hindu Kush, és Amnesia szerintem jók voltak. Mindhárom elég tömör volt, és egyik se hozott rosszul nálam. Az amnesiám szerintem mozaikvírusos volt, ezért azt nem klónoztam (amit később nagyon bántam). Annak inkább amolyan "ősi" illata volt, erőt sejttető, de nem annyira "delikát". A hatása engem lepusztított. AK-47 elég problémamentes volt, inkább amolyan "klasszikus" szaggal, és aromával, elmélyülős, "utaztatós" high-al. De rettentő szagos lábon is, meg zsebben is, így nekem az kicsit parás volt, így végül a Hindu Kush-t klónozgattam és tartottam vagy 4 körön át. Elvileg fent van a naplók közt, amikor először próbáltam DWC-ben termeszteni, és a sok segítségnek köszönhetően szerintem az sem lett szar (csak a végére lezabálta a saját leveleit teljesen, mert valamiért már nem akart gyökéren át tápot felvenni). A HK édes illatú (talán szőlőre hajaz), füstölve inkább klasszik fű ízű, ami nem túl intenzív. Hatásra emlékeim szerint egy fél órára agyban elégé aktivizáló (nekem 1-2x volt paranoid agymenésem tőle), aztán átmegy kellemes fotelban lazulásba. Jó volt vele sorozatot nézni, zenét hallgatni, vagy akár gépen játszani. Nagy dózisban altatónak is jó volt. De a high-ról való értekezésemnél vedd figyelembe hogy én alkalmi fogyasztó vagyok, így engem sokkal jobban megcsavar egy cigi, mint amikor minden nap szívtam.
HK-ról előkeresek 1-2 képet, mert csak arról van érdemi.

View attachment 18751095 View attachment 18751096 View attachment 18751097
Fhu,nagyon köszönöm az infódús választ!Nagyon szép kis növényke lett!Én is csak fotósba gondolkodom.Ez a hindu kush leírás alapján pont nekem való lehet.Blueberryn vagy Somangon vacilálok,de lehet hogy egy hindu kush kört nyomatok,mert meggyőzött amit írtál róla. :D
 

Temporary_User

New member
Szép napot, eddig még nem rendeltem magot és most olvasgattam hogy miket írtatok de nem tudom mi lenne a legjobb választás a mag rendelésre jelenleg. Először a seedsmafiáról akartam, de ahogy láttam sokan nem vagytok megelégedve vele. Esetleg a hubaseed az jó lehet? Vagy van valami jobb lehetőség is? Az is szempontom hogy lehetőleg hamar ide érjen.

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!
 

dev.

Well-known member
Bushdoki a szomszédban szerintem egy jó lehetőség. Ha minden van raktáron amit rendeltél, 3 nap alatt kezedbe adja a gls futár.
 

Temporary_User

New member
Bushdoki a szomszédban szerintem egy jó lehetőség. Ha minden van raktáron amit rendeltél, 3 nap alatt kezedbe adja a gls futár.
köszi igen közben azt pont néztem.
Meg most még az rqs-en gondolkozok, esetleg valakinek van tapasztalata mostanról róla, hogy kb mennyi idő alatt érne ide?
 

3113

New member
Szép napot, eddig még nem rendeltem magot és most olvasgattam hogy miket írtatok de nem tudom mi lenne a legjobb választás a mag rendelésre jelenleg. Először a seedsmafiáról akartam, de ahogy láttam sokan nem vagytok megelégedve vele. Esetleg a hubaseed az jó lehet? Vagy van valami jobb lehetőség is? Az is szempontom hogy lehetőleg hamar ide érjen.

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!
Nekem a huba seeds-től 2 hét alatt jött meg! Zökkenőmentes volt minden...
Ajánlom őket!
 

Blekketekk

Active member
köszi igen közben azt pont néztem.
Meg most még az rqs-en gondolkozok, esetleg valakinek van tapasztalata mostanról róla, hogy kb mennyi idő alatt érne ide?
Rqs-től 5-7 nap alatt ért ide a pack nyáron, mindig van akció és plusz mag. Én spec a Huba Seeds-et választanám a helyedben. Nézz má szét az oldalukon, a képek magukért beszélnek! 🙂✌️
 

RasJah

Member
Szép napot, eddig még nem rendeltem magot és most olvasgattam hogy miket írtatok de nem tudom mi lenne a legjobb választás a mag rendelésre jelenleg. Először a seedsmafiáról akartam, de ahogy láttam sokan nem vagytok megelégedve vele. Esetleg a hubaseed az jó lehet? Vagy van valami jobb lehetőség is? Az is szempontom hogy lehetőleg hamar ide érjen.

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!
Beülsz az autóba, elmész Párkányba. Bemész a boltba és bármit is kérsz, minden IS van. Profi kiszolgálás, ajándék is van. Kápéval fizetsz. Semmiféle határellenőrzés sincs. És még a LIDLben is bevásárolhatsz, olcsóbban mint nálunk.

 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top