What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Lithuanian growers

runkelis

New member
jau atsakei legaliam i visus klausimus.neuzilgo pradesiu c99 neesu su ja susidures bet turiu info apie ja gan nemazai,tureciau daug klausimu apie c99 pradedant taip.kisu ja ir ve,liau permetu i dvc bubble sistema veliau ja klonuoju ir maitinuosi klonais,kiek zinau ja indore nesunku auginti bet ar ji megsta klonuojama but? sito as nlb nutuokiu,esu rukes ja net bet neesu kultyvaves.gal pats esi kultyvaves ar emes klonus? 600w bus sviesos saltinis,tarp kitko female seeds turi islaike ju original veisle kiek ausys girdejo ,va sitto irgi negaliu pasakyt tiksliai,tamstai manau geriau zinoti kaip ten su ja.butu labai idomu suzinot ar esi klonaves i klonus augines.
 

zalias

Active member
Sveikutis taip nesunkei auginama ir klonuojama tik fenatipu turi nemazai buvau turejas ir originala neticia pasitaike tarp outdoor c99 bet jis nepakartojamas !
 

cidA

Member
2011 metais apturejau outdoor sezona. Gan nebloga, tik galu gale mane kazkas apvoge ir nukirto mano du didziausius monstrus.

Apie kovo gala pradejau daiginti namie viena auto sekla, pasitaike mergaite, deja del problemu teko ja kirst labai anksti, derliaus teisejo gal pora g, bet rezultatu buvau patenkintas, apturejau toki high, kokio gyvenime nebuvau patyres, grynas high, daug energijos, kaip isgerus kibira kavos, puikus dalykas energinai ir produktyviai dienos pradziai, jokio letargo, puikus tonizuojantis, nuotaika keliantis ir kas svarbiausia ilgai besitesiantis (nuo ziubsnelio 3h nesiodavo) poveikis.

 

cidA

Member
Cia auto foto is geguzes pradzios, deja uz keletos dienu po fotografijos padarymo teko nukirsti grazuole, lazdyno riesutais kvepiancia mergaite :(


Geguzes pradzioje pradejau daiginti mr greeno outdoor mix ir purple maroc, outdoora pasodinau apie geguzes viduri, sodinau tik sudygusias seklytes, pora savaiciu laikiau po bambaliais, deja misko fauna (sraiges ir kiti vabzdziai matomai) didziaja dali mano augmenijos suvalge :( beliko tik 4 augalai, is ju super skunk, 1 purple maroc, pora outdoor mixu, is kuriu vienas veliau paaiskejo auto.
 

cidA

Member
Auto pradejo zydeti apie birzelio viduri
picture.php
 

cidA

Member
Rugpjucio pradzioje buvo nukirstas, dumu nesigavo daug, bet man uzteko geram menesiui rukant beveik kasdien, pradzioj poveikis nebuvo itin stiprus, toks labiau mixed stoney high, per vakara apsimokedavo tik pora suktiniu surukyti, nes po trecios poveikio 0, o traukdavo tik ant miego. Jutau, kad sulig kiekviena diena poveikis keiciasi, bresta, po poros trejetos savaiciu prabrendimo poveikis tapo gan stiprokas stone. Parukius stipriai uzspausdavo, atsokdavo noras kontaktuoti su pasauliu, bendrauti, nebent uzeidavo juoko is nieko priepuoliai, kai atrodo, kad kunas sklando erdveje ir nebesijausdavo zemes ant kurios sedi (tekdavo sedeti, nes paeiti budavo labai sunku, stipriai suimdavo), poveikis trukdavo 2-5h, priklausomai kiek surukyta, po to sekdavo nuovargis ir alkis.

OD mixas pradejo zydeti rugpjucio antroje puseje, gan greit krove ziedus grazuolis, kvapas stiprus zemiskas susimaises su vaisiniu. Poveikis na galeciau pavadinti electrified stoney high. parukius kartais uzmerktomis akimis matydavosi traceriai, visas kunas tapdavo labai siltas ir atrodydavo, kad oda svelniai bado lyg adatelemis, lyg svelniai elektra trenkia, imobilizuodavo, bendrauti nebesinoredavo ar nebesugebedavau, paskesdavau mintyse, klausydavau muzikos, medituodavau, kildavo daug minciu, jausdavausi lyg mano protas kazkur toli, bet kartu ir cia pat, bet sitas high man nelabai tepatiko, nes parukius budavo tokia kaip itampa, kunas neatsipalaiduodavo, o budavo atjungtas tos stuffo elektrines itampos, ant miego netraukdavo, bet tik patogiau padejus galva per keleta minuciu galedavau uzmigti. keistas stuffas, idomus, tikrai originalus.

Nuotrauka0019-vi.jpg
[/url]
[/url]
Nuotrauka0018-vi.jpg
[/url] [/url]
 
Top