What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Lithuanian growers

Sokan

Member
tai, kad nieko naujo, vis dar micro teritorijoj as :)) norisi plestis, bet tam investiciju reikia ir tada galvoji kokia is to nauda butu...tai su tokiom mintim nieko ir nepradedu :)) tai vaa, uzvesiu dienorasti legaliam greitu metu turbut, su auto gelem ir fog sistema, padaryta namu salygom. tai va :))
 

GF-Z

Active member
kaip gyvuojas bendraminčiai? :) Kas naujo soduose auga???;] aš va už mėnesio pradėsiu pirmą hydro projektelį ;P
 

alexie1

Member
my GF is from litauen,I havent bene there yet ,where shall we go ,where is the weed at ? where the party at=)?

she has some family treasures over there,from nazi germany ,stolen during ww2 .what can i say...we gangsta ;)
 

KGBkid

New member
Sveiki Braliukai, kaip gyvi?
Gal yra iš čia esančių, kurie praktikuoja auginimą su LED'ais. Randu begalės nuomonių dvejopų ir trejopų, todėl sunku apsispręsti. Žinau, kad geriausia pačiam išbandyti, ką ir noriu padaryti. Į apšvietimą galiu suleisti apie 200-250 svarų sterlingų. Gal rekomenduotumet ką pirkti? Ebay pardotuvėje sunku išsirinkti, daugybė šlamšto... Gal kokių spec. pardotuvių rekomenduotumete?
 

KGBkid

New member
Čia greitas projektėlis, papildyti atsargas ir kolekciją prieš žiemą. DoubleBerry:

img00316201110261252.jpg

img00317201110261253.jpg

img00315201110261252.jpg
 

GPhash

New member
sveiki sveiki,kadangi arteja vasaros sezonas,gal patartumet kokia vieta gera,ta prasme kur geriau auga kalnalape,ar prie misko ar dar kur,as kiek girdejes tai kad prie dilgeliu zeme gera,bet nzn ar tai tiesa.
ketinu purple maroc ir easy sativa augint.
ir ar apsimoka sias veisles kazkiek tai laiko pavegetuot namie,ar geriau iskart kai isdygs nest laukan?
 

KGBkid

New member
Kodėl mes tokiam šešėlyje broliai lietuviai? Šis forumas yra puiki vieta susiburti bendruomenei ne tik pasidalinti savo patirtimi, bet ir idėjomis.
Aš vis užmetu akį į 'Baltic States' skiltį, bet čia kaip tylu taip tylu.
Ankščiau dar užsukdavau į legalus.net, bet dabar jo sudėtis pasikeitus labai, nauji vartotojai, senbuviai išsiskirstė :) atrodo, kad runkelis ir zalias prižiūri forumą.

Gal kas varysit į Cannabis Cup 2012 lapkričio 18-22d. (berods) Bilietas 260 baksų... Man šiemet dar nesigauna varyt, kaip tik tomis dienomis turiu atostogas užsakyti bilietai ir t.t. :(
 

zalias

Active member
Kodėl mes tokiam šešėlyje broliai lietuviai? Šis forumas yra puiki vieta susiburti bendruomenei ne tik pasidalinti savo patirtimi, bet ir idėjomis.
Aš vis užmetu akį į 'Baltic States' skiltį, bet čia kaip tylu taip tylu.
Ankščiau dar užsukdavau į legalus.net, bet dabar jo sudėtis pasikeitus labai, nauji vartotojai, senbuviai išsiskirstė :) atrodo, kad runkelis ir zalias prižiūri forumą.

Gal kas varysit į Cannabis Cup 2012 lapkričio 18-22d. (berods) Bilietas 260 baksų... Man šiemet dar nesigauna varyt, kaip tik tomis dienomis turiu atostogas užsakyti bilietai ir t.t. :(
\
Canafest Pragoja laukia, ten tikrai apsilankisius pasiziuret gal koki nauja dvirati isrado :)
 
Top