What's new

Lithuanian growers

cidA

Member
Kokie projektėliai dėl malonumo? :>
Jei ne paslaptis iš kokių kanadiečių ir olandų strainų bus bombelės? :smoky:
 

zalias

Active member
Na labai norisi tureti stabilu Gr. skonio sativa dominuojanti augala kuris pilnai spetu suzydeti iki rugsejo 15-20 bei turetu musu klimatui reikalingus atsparumo veiksnius. Stiprumas vidutinis, biski daugaiu nei vid. poveikis - pakeletas, gan stiprus satyvinis ilgai isliekantis malonus(virpesiu bangavimas) per kuna, ne trukdantis, o skatinantis kurybine veikla. Siu metu out sezonu naudoju PT-(purpurea ticinensis) viena is gryniausiu satyvu kurios neblogai pasirode musu kl. zonoje. Dar keli projektai su GG ir Freezeland. Nepamirstu ir siaurietisku genetiku, bet ju nera daug ir pagrindas kaba ant gan neblogos sativos hibrido (nemanau kad tai kazkokia gryniausia linija ar landrace-as) su kuriuo jie maiso viska is eiles :))) Vienu zodziu, laukia gan nebloga kolekcija f1 hibridu, skirtingu skoniu megejams, bet idealiai pritaikyta musu lauko salygom. Na ir aisku keletas naujienu auto megejams :))))
Beja, norejau paprasyti daugiau info is taves ir visu kitu jei kas gavo i rankas mano NH x Maroc f1 kaip pasirode musu kl.zonoje kokia iseiga, skonis, kvapas, fenotipu ivairove ???
Noretusi sulyginti rezultatus su mano pastaruju metu bandymais, kad tureti veninga isvada, bet mano manymu tai sekmingiausias projektas pagal auginimo sudetinguma, skoni, kvapa, atsparuma, ir iseiga viska sudejus. Del to manau kad siek tiek stabtelsiu ties f1 kurimu musu kl.
 

cidA

Member
Apie skoni deja nieko negaliu pakomentuoti, nes mano growas baigėsi gerokai per anksti... :/ galiu tik pasakyti - tie kas auginat atokiau nuo miestų nepamirškite pavojaus iš dangaus, Lietuvoje pastoviai skrajūnai ieško visokių samanės fabrikėlių ir ne tik... o tiek kiek užauginau pastebėjau, kad fenotipai skiriasi tik pagal šakotumą, vieni labiau šakojasi, kiti šiek tiek mažiau, bet bendrame vaizde visi nh x maroc, kuriuos auginau iš pirmo žvilgsnio labai panašūs, tiek dydžiu, tiek visi kaip laikrodis žydėt pradėjo, skirtumas gal tik viena kita diena, nebuvo itin aukšti, iš tų, kuriuos auginau priskirčiau juos prie žemesnių, bet pasodinus i keliasdešimt litrų kokį konteinerį su itin derlingu substratu ir geusiai tręšiant manau įmanoma, kad ir 2m ūgį jie perkoptų, beje tręšimui, pertręšimui irgi atsparūs, nesistuntina augimas, na pas mane jiems nebuvo trąšų stygiaus, bet manau nedatręšus rezultatas būtų akivaizdus, gal ir perkoptų metro ugį, kvapas irgi vienodas buvo, stiprus, toks tradicinis saldus nosi užriečiantis ganjos kvapas, tikrai ne šiaip žaluma kaip kiti strainai kvepia neįsižydėję. Nestresavo nei genėjant, nei super cropininant. Dėl atsparumo pelėsiui nieko negaliu pasakyti, nes iki problemiškų orų man nespėjo sužydėti dėl anksti pasibaigusio growo :(
GG spėja pilnai sužydėt pas mus? Iš šiaurietiškų sativų gal čia apie nepal?
Prieš keletą savaičių teko rukyti kažkokios LT outdoore užaugintos sativos, gaila neturiu foto kaip atrodė bud'as, toks gan lapingas, netankus, kvapas tradiciškas, hajus žiaurus gerąja prasme, bet nesunku persirūkyt, sėdi kaip už sprando tempiamas, labai social, daug juoko, gliukų, šnekėjimosi, keliantis smalsumą, pradėjom rūkyti 22h vakare, miegot nuėjom puse 7 ryte ir visą tą laiką periodiškai užtraukdavom, dviese tesurūkėm gal 0.2 kokį. Bet žiauriai geras, įtariu, kad tai galėjo būti kažkas iš tavo hybridų :>
 

zalias

Active member
Aciu seni, tave asm. ir visus su Naujaisiais metais- Zaliuojanciu sodu, visuotinio legalaizo bei laimes ir svajoniu issipildymu visiems !!!

P.s. Mr. and Mrs Green.
 

justik

New member
Visus su artejanciu 2014 out sezonu, jeskau savanoriu nauju rusiu isbandimuj siuskit PM.

jep,tikekimes pavasaris siais metais smarkiai neveluos :)
mielai pasavanoriausiu

as ne auginimo profesorius,bet po 5(gal 6) sezonu visai neblogai gaunasi:) puciu ~15 metu :):)

beje praitais metais is tavo bendravardzio is uk shope pabandymui paemiau:
((H.P.xLowRyder) x C.M.) x Maroc
frybiai:
dwarfai
ww x c99
mixai kazkokie etc..jei reik grow report`o prasau duok zinot:)

420justas gmail
 
Laba diena tautieciai ;)
Lietuviai kaip ir aktyviausi isenias Baltic states ;)
Seniai jau sportuoju sia sporto shaka 8) bet web comunity man naujiena , super kad yra kur paatviraut :)
butinai papostinsiu savo pasiekimus !
 

zalias

Active member
Zalias, pas jus asortimentas pavasario laiku zada kuo nauju pasipildyti ar dar paslaptis? :)

Taip butinai jau pradesime nuo vidurio sio menesio, pagrindinis papildymas bus balandzio pradzioje, nes orientuojames pagrinde i outdoor !!!
 

zalias

Active member
Ieškau gryniausios sativos OD, ką gali patarti kitam sezonui, ruošiuosi vėl išauginti didžiulius augalus, taip pat norėčiau išgirsti plačiau apie PurpleB, SweetSoul veisles
Taip pat legaliam, dienorašty mano yra ta problema, kur žadėjau foto įkelti.
Pabandik easy sativa is femaleseeds.nl
 

zalias

Active member
Tai jei semi auto jis tau jau geguzi kai nesi i lauka prade zydeti, o saule tik prades ilginti dienas ir tavo augalas arba revegetuos(geriausiu atveju) arba suzydes anksciau laiko (geriausiu atveju), bet kad gaus nemazai streso tai faktas. O stresas tai palieka pasekmes. Jei tai ne semi auto tempti sodinti augala kai jis 1.50 m aukscio tai beprotybe, nepatogu ypac jei tai partizaninis auginimas. Vienu zodziu, mano asm. nuomone, geriau uz balandzio pradzia arba kai kuriais atvejais geguzes pradzia nesugalvosi.
 
Na taip zinok sutinku jei neturi oranzerijos ir papildomo apsvietimo tai tada taip. Bet tai jau ne outdoor ar ne ?;) siltnamis planuose rytoj atvaziuoja duble glazed windows ;) gal turite ziniu kaip sugyvena su pomidorais sie augalai?
 
Top