What's new

Legalizare RO

smallearth

Member
ProCan sa iti reuseasca altoirea sa faci un mar in care sa creasca muguri "botul iepurelui" :))



am vazut cannabis altoit cu cannabis...pe o singura tulpina 5-6 tipuri si daca ar fi legal as incerca sa o "lipesc"la o vita-de-vie...dar asa nu prea merge,bate la ochi rau de tot:)
 

EasyFly

Member
"Pedepsirea unei persoane pentru posesia unei singure doze este absurdă", a apreciat Kwiatkowski, adăugînd că statul ar trebui să îi ajute pe dependenţi să renunţe la droguri, nu să îi pedepsească.
Macar ei au initiativa. Este si normal sa nu te bage la parnaie daca te prinde cu 5g de iarba. Bine ar fi sa ne deie o amenda sau avertizare. Sa suga garda.
 

tricky1

Member
Dar cum a zis ala de deasupra, Kwiatkowski, nu-ti da amenda, ci se vrea sa te bage la dezintoxicare.
Oare se mai aplica tactici de comportament ca si in "Portocala mecanica"?:bigeye:
 
G

green_land

Macar ei au initiativa. Este si normal sa nu te bage la parnaie daca te prinde cu 5g de iarba. Bine ar fi sa ne deie o amenda sau avertizare. Sa suga garda.

De ce garda? Conducatorii tarii poate... Ce penibil suna, conducatorii... fuck!
 
D

DmX

Sincer m-as multumi cu :
BASTONIERU- AHA te-am prins cu iarba de unde o ai ?
LOCOMOTIVA- pai o gasii pe aici nu e a mea!
BASTONIERU- Ba voi astia de fumati nu faceti probleme aveti grija
LOCOMOTIVA- Tragi una?
BASTONIERU - Sunt in timpu programului da hai ca n-o fi foc
LOCOMOTIVA - Du-te cumpara-ti
(si-o iau la fuga)

Ha ha ha ha ha ha
 

dalin

Member
ati citit mah in adevarul de aseara ce scria .....cica in romania e mai usor sa vinzi seminte decat iarba si cica au fost intrebati si cei de la criminalistica si au zis ca nu se poate pedepsi ptr ca semintele nu contin thc....parerea mea e ca o sa se duca in pm si la noi nu o sa se intample ce s-a intamplat in celelalte state acuma de curand....ma refer la cehia si polonia......
 

Paff

Member
ati citit mah in adevarul de aseara ce scria .....cica in romania e mai usor sa vinzi seminte decat iarba si cica au fost intrebati si cei de la criminalistica si au zis ca nu se poate pedepsi ptr ca semintele nu contin thc....parerea mea e ca o sa se duca in pm si la noi nu o sa se intample ce s-a intamplat in celelalte state acuma de curand....ma refer la cehia si polonia......

http://www.adevarul.ro/locale/bucuresti/Seminte_de_marijuana-legale_online_0_228577344.html

:greenstars:
 
ooo , snap!!! am fost azi la poltie ca au fost pula mea ceva demosntratii si cacaturi de alea , si au vorbit de droguri , au inceput cu heorina/anfetaminele/ coca .. tralal tigari , alcool, si apoi cannabisu (a fost ultimu) si ca efecte negative nu au spus decat de tulburarile de memorie si ca nu mai futi bine dupa ce fumezi un cui (defapt e total gresit, dupa un cui se schimba total senzatia sexului) ah de dependeta nu a zis nimic :D probabil aven sanse reale fratilor !!!
 

Latest posts

Latest posts

Top